سه شنبه, ۱ خرداد , ۱۴۰۳
درخواست تبلیغات

استایل شیک بازیگران در اکران خصوصی فیلم سال گربه از ماهور الوند تا سیروان خسروی

اشتراک:
فیلم سال گربه چهره ها
فیلم سینمایی سال گربه به کارگردانی مصطفی تقی زاده و تهیه کنندگی سعید خانی روز گذشته برای نمایش در عید فطر در سینماها به اکران رسید و چهره های مشهوری در مراسم خصوصی این فیلم سینمایی در پردیس سینمایی باغ کتاب حضور یافته بودند.

در تازه ترین فیلم کمدی سینما چهره های مانند بهرام افشاری ، سارا بهرامی ، هومن برق‌ نورد ، شبنم قربانی ، نوشین تبریزی و رضا رشیدپور  هنرنمایی کرده اند که این فیلم برای عید فطر اکران شده است. در ادامه تصاویری از استایل شیک و زیبای هنرمندان در اکران خصوصی فیلم سال گربه را در پرشین وی مشاهده کنید.

اکران خصوصی فیلم سال گربه

 

تهیه‌ کننده فیلم «سال گربه» با ابراز امیدواری نسبت به استقبال مخاطبان از این فیلم گفت:‌ «سال گربه» یک کمدی فانتزی است که در سال‌های اخیر کمتر در سینمای ایران مورد توجه بوده است.

فیلم سال گربهالهام اخوان

سعید خانی در آستانه اکران فیلم «سال گربه» که به کارگردانی مصطفی تقی‌زاده ساخته شده در گفت‌وگویی با ایسنا بیان کرد:‌ «سال گربه» دومین همکاری من با آقای تقی‌ زاده پس از سریال شبک نمایش خانگی «حرفه‌ای» است.

فیلم سال گربهنازنین بیاتی

این اثر سینمایی سال گذشته در تابستان و در سکوت ساخته شد تا گروه آرامش داشته باشد. هدف اولیه ما این بود که فیلم را در نوروز اکران کنیم ولی شرایط مهیا نشد و الان به اکران عید فطر رسیده‌ ایم.

فیلم سال گربهیسنا میرطهماسب

او افزود: «سال گربه» در ژانر کمدی فانتزی و اولین فیلم با با بازی بهرام افشاری بعد از «فسیل» است که از نگاه برخی کسانی که فیلم را دیده‌اند، خوش ساخت درآمده است.

فیلم سال گربهشیدا یوسفی
فیلم سال گربهامیرمحمد زند
سیروان خسرویسیروان خسروی

بازیگران فیلم سال گربه

وی با اشاره به سختی‌های تولید فیلم و جابجایی متعدد لوکیشن ادامه داد:‌ به نظرم خروجی این فیلم، یک کمدی استاندارد شده و تلاش کرده بودیم کار متفاوتی انجام دهیم تا هم در بخش فنی و هم قصه، فیلم به نوعی یک فانتزی متمایز داشته باشد. امیدوارم مخاطبان سینما آن را ببیند و دوست داشته باشند.

فیلم سال گربهالمیرا دهقانی

به گزارش ایسنا، تقی‌زاده در سال ۱۳۹۵ نخستین فیلم بلند سینمایی خود را با نام «زرد» ساخت که بهرام رادان، ساره بیات،  مهرداد صدیقیان،  بهاره کیان‌ افشار و شهرام حقیقت‌ دوست از جمله بازیگران آن بودند.

امیرحسین هاشمیامیرحسین هاشمی

در «سال گربه» که دومین فیلم این کارگردان است، بهرام افشاری، سارا بهرامی، هومن برق‌نورد، شبنم قربانی، نوشین تبریزی و رضا رشیدپور بازی کرده‌اند.

مهرداد صدیقیانمهرداد صدیقیان
فیلم سال گربهنیلوفر هوشمند در اکران فیلم سال گربه
سارا بهرامیسارا بهرامی

استایل هنرمندان در اکران خصوصی

اکران خصوصی فیلم سال گربه با حضور هنرمندانی از جمله المیرا دهقانی ، امیرمحمد زند، الهام اخوان ، امیرحسین هاشمی ، نیلوفر هوشمند ، نازنین بیاتی ، یسنا میرطهماسب ، شیدا یوسفی ، ماهور الوند ، مهرداد صدیقیان ، سیروان خسروی ، حسین مهری ، حسین پور کریمی ، شبنم قربانی ، سارا بهرامی و نفس بازغی در پردیس سینمایی باغ کتاب برگزار شده و استایل هنرمندان در این مراسم سوژه عکاسان شده است.

حسین مهریحسین مهری

سال گربه به کارگردانی مصطفی تقی زاده و تهیه کنندگی سعید خانی می باشد برای عید فطر دیروز به اکران رسیده است.

شبنم قربانیشبنم قربانی
نفس بازغینفس بازغی
ماهور الونداستایل ماهور الوند

ایسنا , اینستاگرام

گردآوری:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس