مشاهده : 6273اخبار روز چهره های مشهورRSS

چهره های مشهور در اکران خصوصی فیلم سینمایی قانون مورفی | از مهران مدیری تا آناهیتا درگاهی!

چهره های مشهور در اکران خصوصی فیلم سینمایی قانون مورفی | از مهران مدیری تا آناهیتا درگاهی!چهره ها
نخستین اکران خصوصی فیلم سینمایی قانون مورفی، تازه‌ ترین ساخته رامبد جوان با حضور چهره های مطرحی مانند مهران مدیری ، سارا منجزی پور ، نیما شعبان نژاد ، محسن تنابنده ، رامبد جوان و نگار جواهریان ، پیمان قاسمخانی ، مهرداد صدیقیان ، مونا فرجاد ، آناهیتا درگاهی ، کمند امیرسلیمانی ، محمدجواد آذری جهرمی ، امیر جدیدی و ... برگزار شد.

نخستین اکران خصوصی فیلم سینمایی قانون مورفی ، تازه‌ ترین ساخته رامبد جوان دوشنبه چهارم دی در پردیس سینمایی ملت برگزار شد. از چهره های مشهور حاضر در این مراسم اکران فیلم سینمایی حاضر بودند می توان به مهران مدیری ، سارا منجزی پور ، نیما شعبان نژاد ، محسن تنابنده ، رامبد جوان و نگار جواهریان ، پیمان قاسمخانی ، مهرداد صدیقیان ، مونا فرجاد ، آناهیتا درگاهی ، کمند امیرسلیمانی ، محمدجواد آذری جهرمی ، امیر جدیدی و … اشاره کرد.

چهره های مشهور در اکران خصوصی فیلم سینمایی قانون مورفی

محمدجواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات که یکی از مهمانان ویژه اکران خصوصی فیلم سینمایی «قانون مورفی» ساخته رامبد جوان بود، در گفت‌وگو با خبرنگار فیلم‌نت نیوز، درباره جشنواره کودکآنلاین گفت: «امروزه اگر کودکی بخواهد کارتون ببیند می‌داند که باید شبکه امید یا شبکه پویا را تماشا کند اما در فضای مجازی چنین زیرساختی وجود ندارد و کودکان نمی‌دانند در فضای مجازی برای دیدن محصول متناسب با خودشان به کجا باید مراجعه کنند.»

او ادامه داد: «جشنواره کودکآنلاین دو هدف دارد؛ یکی اینکه پلتفرم‌های خاص کودکان را ترویج دهد و دوم اینکه از محتوایی که می‌تواند در فضای مجازی مناسب با سن آنها تولید شود، حمایت کند. این جشنواره به نوعی یک شتابدهنده تولید محتوای متناسب با سن بچه‌ها است. همانطور که دیدید چند روز پیش ویدئویی از آقای حکایتی پخش شد؛ این کاراکتر یکی از کاراکترهای دوست‌داشتنی برای بچه‌های دهه شصت است، یا به عنوان مثال خود آقای جوان در برنامه استندآپ کمدی یک سری کاراکترهای جدید به عرصه هنری کشور معرفی کردند.»

وزیر ارتباطات در اکران خصوصی فیلم سینمایی قانون مورفی

آذری جهرمی تصریح کرد: «فضای امروز محتوای کودکان ما نیازمند این است که چنین شخصیت‌ها، کاراکترها و جذابیت‌هایی برایشان ایجاد شود تا بتواند اسباب سرگرمی آنها را مهیا کند. این موضوعی است که ما در جشنواره کودکآنلاین به آن می‌پردازیم تا با کمک فضای هنری کشور و اعضای جامعه هنری بتوانیم فضای بهتری برای کودکان بسازیم.»

او درباره نقش اهالی سینما در این رابطه گفت: «اصل کار را سینمایی‌ها انجام می‌دهند. ما از ایده‌هایی که آنها ارائه می‌دهند، حمایت می‌کنیم و مسیر ساخت و توزیع و اقتصاد آنها را تسهیل می‌کنیم تا بتوانند از هنرشان کسب درآمد کنند و به جامعه فرهنگی خدمت کنند.»

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در پایان در پاسخ به پرسشی درباره مسئله فیلترینگ گفت: «من هم مثل شما از رسانه‌ها می‌شنوم، اما در فضای واقعی نه جلسه‌ای برگزار شده و نه موضوعی مطرح شده است.»

تصاویر اکرام خصوصی فیلم سینمایی قانون مورفی

فیلم سینمایی قانون مورفی

مرجان شیرمحمدی و بهروز افخمی

فیلم سینمایی قانون مورفی

کمند امیرسلیمانی

فیلم سینمایی قانون مورفی

پویان گنجی و فاطمه گودرزی

فیلم سینمایی قانون مورفی

پویان گنجی و مادرش فاطمه گودرزی

فیلم سینمایی قانون مورفی

محمد معتضدی

فیلم سینمایی قانون مورفی

نسیم یوسفی

فیلم سینمایی قانون مورفی

نسیم یوسفی و کمند امیرسلیمانی

فیلم سینمایی قانون مورفی

رامبد جوان

فیلم سینمایی قانون مورفی

سمانه پاکدل و هادی کاظمی

فیلم سینمایی قانون مورفی

رامبد جوان و محمدجواد آذری جهرمی و احمد مهران فر

فیلم سینمایی قانون مورفی

اکران خصوصی فیلم قانون مورفی

فیلم سینمایی قانون مورفی

آناهیتا درگاهی

فیلم سینمایی قانون مورفی

مهرداد صدیقیان

فیلم سینمایی قانون مورفی

مونا فرجاد

فیلم سینمایی قانون مورفی

افسانه بایگان و رامبد جوان

فیلم سینمایی قانون مورفی

پیامان قاسمخانی و رامبد جوان

فیلم سینمایی قانون مورفی

امیر جدیدی

فیلم سینمایی قانون مورفی

رامبد جوان و نگار جواهریان

فیلم سینمایی قانون مورفی

نگار جواهریان

فیلم سینمایی قانون مورفی

محسن تنابنده

فیلم سینمایی قانون مورفی

نیما شعبان نژاد

فیلم سینمایی قانون مورفی

سارا منجزی پور

فیلم سینمایی قانون مورفی

مهران مدیری

فیلم نت نیوز/ سینما تیکت

2018-12-25 / گردآوری:
دکتر طاهری
نظر خود را بنویسید-نظرات کاربران (۰)
فیلم پرشین ویدکتر طاهری
اینستاگرام هنرمندان (۲۱۲) از نیوشا در کنسرت تا حسادت به سام!اینستاگرام هنرمندان (۲۱۲) از نیوشا در کنسرت تا حسادت به سام!
ورزشکاران در شبکه های اجتماعی (۱۳۲) از فرصت علی کریمی به دشمنانش تا تفریحات ساحلی معروف !ورزشکاران در شبکه های اجتماعی (۱۳۲) از فرصت علی کریمی به دشمنانش تا تفریحات ساحلی معروف !
اینستاگرام هنرمندان (۲۰۸) از مریم در حرم امام رضا (ع) تا غذای آرمین!اینستاگرام هنرمندان (۲۰۸) از مریم در حرم امام رضا (ع) تا غذای آرمین!
زیباترین بازیگران زن ایرانی به انتخاب داوران خارجی | از مهناز افشار تا سحر قریشیزیباترین بازیگران زن ایرانی به انتخاب داوران خارجی | از مهناز افشار تا سحر قریشی
یوسف تیموری : آرمین پسر من نیست ! او همسر و فرزندش را به تایلند برگرداند!| سبک زندگی افراد مشهور (۲۵۳)یوسف تیموری : آرمین پسر من نیست ! او همسر و فرزندش را به تایلند برگرداند!| سبک زندگی افراد مشهور (۲۵۳)
وحید رهبانی ؛ از متهم شدن به تبلیغ فراماسونری تا احتمال مرگ در گاندو | سبک زندگی افراد مشهور(۲۳۷)وحید رهبانی ؛ از متهم شدن به تبلیغ فراماسونری تا احتمال مرگ در گاندو | سبک زندگی افراد مشهور(۲۳۷)
یکتا ناصر ؛ از ازدواج با منوچهر هادی تا نحوه لاغر شدن ۲۲ کیلویی!| سبک زندگی افراد مشهور(۳۱۰)یکتا ناصر ؛ از ازدواج با منوچهر هادی تا نحوه لاغر شدن ۲۲ کیلویی!| سبک زندگی افراد مشهور(۳۱۰)
الهام حمیدی ؛ از حواشی جنجالی پنهان کردن ازدواج اول تا حلقه و ازدواج مجدد!| سبک زندگی افراد مشهور(۲۸۷)الهام حمیدی ؛ از حواشی جنجالی پنهان کردن ازدواج اول تا حلقه و ازدواج مجدد!| سبک زندگی افراد مشهور(۲۸۷)
اینستاگرام هنرمندان (۱۰۸) از احوالات مهراب قاسمخانی و عشاق سینه چاکش تا هزاران امید بهاره رهنما!!!اینستاگرام هنرمندان (۱۰۸) از احوالات مهراب قاسمخانی و عشاق سینه چاکش تا هزاران امید بهاره رهنما!!!
حواشی لباس بازیگران در جشنواره فجر ۹۷ | از هومن در نقش قرمه سبزی اصیل تا شاهکار ریحانه پارسا!حواشی لباس بازیگران در جشنواره فجر ۹۷ | از هومن در نقش قرمه سبزی اصیل تا شاهکار ریحانه پارسا!
لادن مستوفی ؛ از ترک تحصیل تا ازدواج با ۲۰ سال اختلاف سنی| سبک زندگی افراد مشهور(۲۸۵)لادن مستوفی ؛ از ترک تحصیل تا ازدواج با ۲۰ سال اختلاف سنی| سبک زندگی افراد مشهور(۲۸۵)
شغل دوم بازیگران ایرانی که از آنها خبر ندارید| از کافه گالری ترانه تا رستوران عزتی!شغل دوم بازیگران ایرانی که از آنها خبر ندارید| از کافه گالری ترانه تا رستوران عزتی!
چهره ها در شبکه های اجتماعی (۵۷۴) از استایل شیک بهنوش بختیاری در ماشین تا باحجابی سحر قریشی!چهره ها در شبکه های اجتماعی (۵۷۴) از استایل شیک بهنوش بختیاری در ماشین تا باحجابی سحر قریشی!
فرزند سوم بنیامین بهادری در ایران به دنیا آمد | اسم پسر دوم بنیامین بهادری ؟!فرزند سوم بنیامین بهادری در ایران به دنیا آمد | اسم پسر دوم بنیامین بهادری ؟!
نگار عابدی ؛از علت عجیب رد کردن نقش خانم کوچیک پس از باران تا طلاق از هدایت هاشمی| سبک زندگی افراد مشهور(۳۳۰)نگار عابدی ؛از علت عجیب رد کردن نقش خانم کوچیک پس از باران تا طلاق از هدایت هاشمی| سبک زندگی افراد مشهور(۳۳۰)