مشاهده : 6127اخبار روز چهره های مشهورRSS

مراسم بیستمین جشن خانه سینما با حضور چهره های مشهور | از طناز طباطبایی تا بهنوش طباطبایی و حامد بهداد

مراسم بیستمین جشن خانه سینما با حضور چهره های مشهور | از طناز طباطبایی تا بهنوش طباطبایی و حامد بهدادچهره ها
با برگزاری بیستمین جشن خانه سینما، برندگان جایزه‌ی این مراسم از بین نامزدهای هر بخش اعلام شدند. در این مراسم چهره های مشهوری مانند هانیه توسلی ، پریناز ایزدیار ، طناز طباطبایی ، امیر جدیدی ، حامد بهداد ، بهنوش طباطبایی ، حسن فتحی و ... حضور داشتند.

آیین پایانی بیستمین جشن خانه سینما به منظور اهدای تندیس‌های خانه سینما به برگزیدگان، برگزار شد. در این مراسم چهره های مشهوری مانند علی نصیریان ، هومن سیدی ، فرشته حسینی ، امیرحسین فتحی ، نگار جواهریان ، پریناز ایزدیار ، طناز طباطبایی ، امیر جدیدی ، حامد بهداد ، بهنوش طباطبایی ، حسن فتحی و … حضور داشتند.

بیستمین جشن خانه سینما

بیستمین جشن بزرگ سینمای ایران ساعت ۲۰:۲۷ با پخش سرود ملی در حضور اهالی سینما در تالار وحدت آغاز شد. در ابتدای مراسمی نمآهنگی با صدای محسن چاوشی پخش شد که در آن اشاره ای به درگذشتگان یک سال گذشته سینمای ایران داشت. سپس محمدرضا شهیدی فرد به عنوان مجری روی صحنه آمد و به حاضران خوش آمد گفت.

این جشن به ریاست علی نصیریان برگزار می شود. وی روی سن آمد و گفت: این جشن بر همه شما مبارک باشد. در دوران ما کار کردن خیلی سخت تر از الان بود و ما سختی های بسیاری کشیدیم ولی امروز سینما نسبت به دوره ما پیشرفت کرده و امیدوارم شما این سختی ها را نکشید. نصیریان در پایان گفت: سینمای ما پس از انقلاب اسلامی، پیشرفت خوبی کرد. نسل بعد از ما بسیار موفق عمل کردند، کار‌های خوبی ارائه دادند. همه ما با همدلی و پایمردی می توانیم فیلم خوب بسازیم و امیدوارم به توفیقات بالایی برسیم. امروز در این جشن دورهم جمع شدیم. خوب است همه بدانند که برگزیدگان این جشن حاصل همفکری و آرای چند صد هنرمند هستند و در انتخاب آنها سلیقه شخصی‌ دخیل نیست.

برگزیدگان بیستمین جشن خانه سینما در بخش‌های مختلف با رأی هیئت داوران به شرح زیر معرفی شدند:

بهترین فیلم: علی جلیلوند برای فیلم «بدون تاریخ، بدون امضاء»

بهترین کارگردانی: وحید جلیلوند برای فیلم «بدون تاریخ، بدون امضاء»

بهترین فیلمنامه: علی زرنگار و وحید جلیلوند برای فیلم «بدون تاریخ، بدون امضاء»

بهترین فیلمبرداری: مسعود سلامی برای فیلم «خفه گی»

بهترین تدوین: احمد مرادپور برای فیلم «سارا و آیدا»

بهترین بازیگر نقش اول زن: غزل شاکری برای فیلم «سارا و آیدا»

بهترین بازیگر نقش اول مرد: حامد بهداد برای فیلم «سد معبر»

بهترین بازیگر نقش مکمل زن: زکیه بهبهانی برای فیلم «بدون تاریخ، بدون امضاء»

بهترین بازیگر نقش مکمل مرد: نوید محمد زاده برای فیلم «بدون تاریخ، بدون امضاء»

بهترین موسیقی فیلم: پیمان یزدانیان برای فیلم «خوک»

بهترین طر احی صحنه: حجت اشتری برای فیلم «سد معبر»

بهترین طراحی لباس: نگار نعمتی برای فیلم «خوک»

بهترین صدابرداری: رشید دانشمند برای فیلم «پل خواب»

بهترین صداگذاری: علیرضا علویان برای فیلم «به وقت شام»

بهترین چهره پردازی: مهرداد میرکیانی برای فیلم «خوک»

بهترین جلوه‌های میدانی: محسن روزبهانی برای فیلم «به وقت شام»

بهترین جلوه‌های بصری: فرید ناظرفصیحی برای فیلم «چهار راه استانبول»

بهترین فیلم کوتاه: بچه خور به کارگردانی محمد کارت

بهترین کارگردانی مستند: پرسپولیس شیکاگو به کارگردانی ارد عطارپور

بهترین فیلم مستند: در جستجوی فریده به کارگردانی آزاده موسوی و کورش عطایی

بهترین فیلم انیمیشن:بدو رستم بدو به کارگردانی حسین ملایمی

در بیستمین جشن خانه سینما چه گذشت؟

نوید محمدزاده پس از دریافت جایزه بهترین بازیگر نقش مکمل مرد گفت: خوشبختی آن چیزی نیست که هر کسی بتواند ببیند، خوشبختی در دل آدم است. ما دلمان خوش بود که سایه عزت الله انتظامی بالای سر ما است و امیدوارم سایه بزرگان دیگر سینما بالای سر ما باشد. آقای زنجانپور نام من در کنار نام شما به عنوان نامزد بود که این برایم افتخار بزرگی است.

حامد بهداد نیز پس از دریافت جایزه بهترین بازیگر نقش اول مرد بیان کرد: عزیزترین و مهم ترین چیزی که داریم ایران است. چرا کسانی را که درباره محیط زیست فعالیت می کنند تعزیر می کنید. این خاک و آب همه چیز ما است، رحم کنید. هر کس که نگذارد درباره آبادی این مملکت تلاش کنیم خائن است.

تصاویر بیستمین جشن خانه سینما

بیستمین جشن خانه سینما

غزل شاکری

بیستمین جشن خانه سینما

جواد عزتی

بیستمین جشن خانه سینما

فرشته حسینی

بیستمین جشن خانه سینما

ارسلان قاسمی

بیستمین جشن خانه سینما

بهنوش طباطبایی

بیستمین جشن خانه سینما

نگار جواهریان

بیستمین جشن خانه سینما

امیر جدیدی

بیستمین جشن خانه سینما

طناز طباطبایی

بیستمین جشن خانه سینما

هانیه توسلی

بیستمین جشن خانه سینما

پریناز ایزدیار

بیستمین جشن خانه سینما

هومن سیدی و امیر جدیدی

بیستمین جشن خانه سینما

ستاره اسکندری

بیستمین جشن خانه سینما

هومن سیدی

بیستمین جشن خانه سینما

نوید محمدزاده

بیستمین جشن خانه سینما

رضا کیانیان

بیستمین جشن خانه سینما

پریناز ایزدیار

بیستمین جشن خانه سینما

حسن فتحی و امیرحسین فتحی

بیستمین جشن خانه سینما

رویا نونهالی

بیستمین جشن خانه سینما

حامد بهداد

بیستمین جشن خانه سینما

نوید محمدزاده و لیلی رشیدی

بیستمین جشن خانه سینما

شبنم مقدمی

بیستمین جشن خانه سینما

علی نصیریان

بیستمین جشن خانه سینما

شهداد روحانی

بیستمین جشن خانه سینما

داریوش اسدزاده

بیستمین جشن خانه سینما

هانیه توسلی

بیستمین جشن خانه سینما

صابر ابر و  پریناز ایزدیار

بیستمین جشن خانه سینما

حسن معجونی

بیستمین جشن خانه سینما

امین تارخ

بیستمین جشن خانه سینما

نگار جواهریان

بیستمین جشن خانه سینما

شبنم مقدمی و گلاره عباسی

بیستمین جشن خانه سینما

بهنوش طباطبایی

بیستمین جشن خانه سینما

ماهور الوند

بیستمین جشن خانه سینما

طناز طباطبایی

آخرین خبر / سینما تیکت / اینستاگرام

2018-09-06 / گردآوری:
دکتر طاهری
نظر خود را بنویسید-نظرات کاربران (۰)
فیلم پرشین ویدکتر طاهری
چهره ها در شبکه های اجتماعی (۶۷۱) از عروسی لیندا تا تبریک عزتی به مهلقا جانش!چهره ها در شبکه های اجتماعی (۶۷۱) از عروسی لیندا تا تبریک عزتی به مهلقا جانش!
سارا خوئینی ها ؛از ماجرای ۳ ازدواج و طلاق احتمالی تا سریال گاندو| سبک زندگی افراد مشهور(۳۲۹)سارا خوئینی ها ؛از ماجرای ۳ ازدواج و طلاق احتمالی تا سریال گاندو| سبک زندگی افراد مشهور(۳۲۹)
اینستاگرام هنرمندان (۱۹۱) از انتشار نامه خودکشی توسط امیر جدیدی تا افتتاحیه الناز شاکردوست!اینستاگرام هنرمندان (۱۹۱) از انتشار نامه خودکشی توسط امیر جدیدی تا افتتاحیه الناز شاکردوست!
اینستاگرام ستاره های خارجی ۴۳ از جاستین بیبر تا کیتی پری در لباس خاصاینستاگرام ستاره های خارجی ۴۳ از جاستین بیبر تا کیتی پری در لباس خاص
خبر ازدواج حمید گودرزی برای بار دوم از زبان خودش!خبر ازدواج حمید گودرزی برای بار دوم از زبان خودش!
تیپ و استایل چهره های ایرانی ۵۰ | از دستبند علی تا گوشواره النازتیپ و استایل چهره های ایرانی ۵۰ | از دستبند علی تا گوشواره الناز
شب قدر بازیگران چگونه گذشت؟ | از التماس دعای ژوله تا سقاخونه رفتن بهنوش طباطبایی!شب قدر بازیگران چگونه گذشت؟ | از التماس دعای ژوله تا سقاخونه رفتن بهنوش طباطبایی!
ورزشکاران در شبکه های اجتماعی (۱۱۵) از عید سپهر حیدری و کوئین تا حمایت از برانکو!ورزشکاران در شبکه های اجتماعی (۱۱۵) از عید سپهر حیدری و کوئین تا حمایت از برانکو!
سعید کنگرانی ؛ از افشاگری جنجالی علیه گوگوش و شهره آغداشلو و اشرف پهلوی تا درگذشت!| سبک زندگی افراد مشهور (۲۵۹)سعید کنگرانی ؛ از افشاگری جنجالی علیه گوگوش و شهره آغداشلو و اشرف پهلوی تا درگذشت!| سبک زندگی افراد مشهور (۲۵۹)
اینستاگرام هنرمندان (۹۹) از خمیر بازی مهراب قاسمخانی تا نوشیدنی خفن سحر قریشی !!اینستاگرام هنرمندان (۹۹) از خمیر بازی مهراب قاسمخانی تا نوشیدنی خفن سحر قریشی !!
سوگل قلاتیان ؛ از تجربه تلخ لیسانسه ها و در حاشیه تا کر و لال شدن| سبک زندگی افراد مشهور(۳۱۵)سوگل قلاتیان ؛ از تجربه تلخ لیسانسه ها و در حاشیه تا کر و لال شدن| سبک زندگی افراد مشهور(۳۱۵)
ورزشکاران در شبکه های اجتماعی (۱۱۳) از تولد دختر فرهاد مجیدی تا فخر فروختن رونالدو با ماشین جدیدش!ورزشکاران در شبکه های اجتماعی (۱۱۳) از تولد دختر فرهاد مجیدی تا فخر فروختن رونالدو با ماشین جدیدش!
چهره ها در شبکه های اجتماعی (۶۶۰) از ملکه نیما تا مژده الناز !!!چهره ها در شبکه های اجتماعی (۶۶۰) از ملکه نیما تا مژده الناز !!!
افتتاحیه پر ستاره فیلم ما همه با هم هستیم | از رضا گلزار تا هلیا امامی! +فیلمافتتاحیه پر ستاره فیلم ما همه با هم هستیم | از رضا گلزار تا هلیا امامی! +فیلم
چهره ها در شبکه های اجتماعی (۶۰۹) از درخواست شیلا خداداد از تا نسخه ی غمگینِ ترلان پروانه !!!چهره ها در شبکه های اجتماعی (۶۰۹) از درخواست شیلا خداداد از تا نسخه ی غمگینِ ترلان پروانه !!!
چهره ها در شبکه های اجتماعی (۶۴۶) از سایه بازی مهناز و لیانا تا خبر بد منوچهر هادی!!!چهره ها در شبکه های اجتماعی (۶۴۶) از سایه بازی مهناز و لیانا تا خبر بد منوچهر هادی!!!
ورزشکاران در شبکه های اجتماعی (۶۵) از حنیف در رختِ دامادی تا افتخارآفرینی سردار !ورزشکاران در شبکه های اجتماعی (۶۵) از حنیف در رختِ دامادی تا افتخارآفرینی سردار !
چهره ها در شبکه های اجتماعی (۶۲۷) از جندتایی شدن ژوله تا تولد تیپ زرد بهنوش طباطبایی!!!چهره ها در شبکه های اجتماعی (۶۲۷) از جندتایی شدن ژوله تا تولد تیپ زرد بهنوش طباطبایی!!!
اینستاگرام هنرمندان (۱۳۳) از پیشنهاد بی شرمانه به مهراب قاسم خانی تا نینجا شدن ترلان پروانه !!!اینستاگرام هنرمندان (۱۳۳) از پیشنهاد بی شرمانه به مهراب قاسم خانی تا نینجا شدن ترلان پروانه !!!
رضا یزدانی ؛ از دندان پزشکی و دروازه بانی تا خوانندگی و بازیگری!| سبک زندگی افراد مشهور(۳۱۸)رضا یزدانی ؛ از دندان پزشکی و دروازه بانی تا خوانندگی و بازیگری!| سبک زندگی افراد مشهور(۳۱۸)
چهره ها در مراسم تشییع جمشید مشایخی | از تاثرِ لیلا حاتمی تا ناباوری علی نصیریان!چهره ها در مراسم تشییع جمشید مشایخی | از تاثرِ لیلا حاتمی تا ناباوری علی نصیریان!
اینستاگرام ستاره های خارجی ۳۷ از تیلور سویفت تا تیپ بانمک پسر شکیرااینستاگرام ستاره های خارجی ۳۷ از تیلور سویفت تا تیپ بانمک پسر شکیرا
اینستاگرام هنرمندان (۸۹) از هدیه ای که ترلان پروانه گرفته تا شباهت هستی مهدوی و یک میمون!!!اینستاگرام هنرمندان (۸۹) از هدیه ای که ترلان پروانه گرفته تا شباهت هستی مهدوی و یک میمون!!!
اینستاگرام ستاره های خارجی ۳۵ از دیوید بکهام تا عشق های میشل اوبامااینستاگرام ستاره های خارجی ۳۵ از دیوید بکهام تا عشق های میشل اوباما
برزو ارجمند ؛ از خواستگاری جالب تا تولد پسرش بدون حضور او در خارج!| سبک زندگی افراد مشهور(۲۸۶)برزو ارجمند ؛ از خواستگاری جالب تا تولد پسرش بدون حضور او در خارج!| سبک زندگی افراد مشهور(۲۸۶)
ورزشکاران ایران و جهان در شبکه های اجتماعی (۳) از خاطره بازی احمدرضا عابدزاده تا خبر بزرگ مسی !ورزشکاران ایران و جهان در شبکه های اجتماعی (۳) از خاطره بازی احمدرضا عابدزاده تا خبر بزرگ مسی !
اینستاگرام ستاره های خارجی ۳۴ از تولد پسر سلین دیان تا عاشقانه رونالدواینستاگرام ستاره های خارجی ۳۴ از تولد پسر سلین دیان تا عاشقانه رونالدو
ورزشکاران ایران و جهان در شبکه های اجتماعی (۲۸) از تیتر دیدنی روزنامه ایتالیایی برای سعید معروف تا دامادی محسن فروزان!ورزشکاران ایران و جهان در شبکه های اجتماعی (۲۸) از تیتر دیدنی روزنامه ایتالیایی برای سعید معروف تا دامادی محسن فروزان!
ورزشکاران در شبکه های اجتماعی (۷۰) از درگیری فرهاد با پلیس تا افتخار حنیف به خشایار الوندورزشکاران در شبکه های اجتماعی (۷۰) از درگیری فرهاد با پلیس تا افتخار حنیف به خشایار الوند
تیپ و استایل چهره های ایرانی ۲۳ | از میکاپ زیبای الهام تا ظاهر ژولیده ی النازتیپ و استایل چهره های ایرانی ۲۳ | از میکاپ زیبای الهام تا ظاهر ژولیده ی الناز
چهره ها در شبکه های اجتماعی (۶۷۱) از عروسی لیندا تا تبریک عزتی به مهلقا جانش!چهره ها در شبکه های اجتماعی (۶۷۱) از عروسی لیندا تا تبریک عزتی به مهلقا جانش!
جدیدترین عکس های بازیگران و افراد مشهور را در این قسمت ببینید . در این شماره عکس هایی از روناک یونسی ، مهناز افشار ، سپند امیرسلیمانی و رامبد جوان ، مارال فرجاد ، لیندا کیانی ، مهراب قاسمخانی ، نفیسه روشن ، محسن کیایی ، علی صادقی ، ویدا جوان ،  هوتن شکیبا ، ویشکا آسایش ، نیلوفر پارسا و ... را داریم.
سوژه های روز رو این جا ببینید !
فال روزانه
از بین بردن چاقی موضعی به آسانی و فوری !
تعبیر خواب
اینستاگرام هنرمندان (۱۹۴) از خاطره بازی علی اوجی تا اختلاف مهناز افشار با خواهرشوهرش!
آریا عظیمی نژاد ؛ از ناشنوایی و نجات از مرگ تا عصر جدید| سبک زندگی افراد مشهور(۳۳۲)
چهره ها در شبکه های اجتماعی (۶۷۰) از دختر گل بهنوش تا سحر آشفته و گریان!
ورزشکاران در شبکه های اجتماعی (۱۱۷) از از اشتباهات علی کریمی تا نهار خانواده حیدری با هوروش بند!
اینستاگرام هنرمندان (۱۹۳) از بی حسی فریبا نادری تا مود مهناز افشار !