مراسم بیستمین جشن خانه سینما با حضور چهره های مشهور | از طناز طباطبایی تا بهنوش طباطبایی و حامد بهداد

مراسم بیستمین جشن خانه سینما با حضور چهره های مشهور | از طناز طباطبایی تا بهنوش طباطبایی و حامد بهدادچهره ها
با برگزاری بیستمین جشن خانه سینما، برندگان جایزه‌ی این مراسم از بین نامزدهای هر بخش اعلام شدند. در این مراسم چهره های مشهوری مانند هانیه توسلی ، پریناز ایزدیار ، طناز طباطبایی ، امیر جدیدی ، حامد بهداد ، بهنوش طباطبایی ، حسن فتحی و ... حضور داشتند.

آیین پایانی بیستمین جشن خانه سینما به منظور اهدای تندیس‌های خانه سینما به برگزیدگان، برگزار شد. در این مراسم چهره های مشهوری مانند علی نصیریان ، هومن سیدی ، فرشته حسینی ، امیرحسین فتحی ، نگار جواهریان ، پریناز ایزدیار ، طناز طباطبایی ، امیر جدیدی ، حامد بهداد ، بهنوش طباطبایی ، حسن فتحی و … حضور داشتند.

بیستمین جشن خانه سینما

بیستمین جشن بزرگ سینمای ایران ساعت ۲۰:۲۷ با پخش سرود ملی در حضور اهالی سینما در تالار وحدت آغاز شد. در ابتدای مراسمی نمآهنگی با صدای محسن چاوشی پخش شد که در آن اشاره ای به درگذشتگان یک سال گذشته سینمای ایران داشت. سپس محمدرضا شهیدی فرد به عنوان مجری روی صحنه آمد و به حاضران خوش آمد گفت.

این جشن به ریاست علی نصیریان برگزار می شود. وی روی سن آمد و گفت: این جشن بر همه شما مبارک باشد. در دوران ما کار کردن خیلی سخت تر از الان بود و ما سختی های بسیاری کشیدیم ولی امروز سینما نسبت به دوره ما پیشرفت کرده و امیدوارم شما این سختی ها را نکشید. نصیریان در پایان گفت: سینمای ما پس از انقلاب اسلامی، پیشرفت خوبی کرد. نسل بعد از ما بسیار موفق عمل کردند، کار‌های خوبی ارائه دادند. همه ما با همدلی و پایمردی می توانیم فیلم خوب بسازیم و امیدوارم به توفیقات بالایی برسیم. امروز در این جشن دورهم جمع شدیم. خوب است همه بدانند که برگزیدگان این جشن حاصل همفکری و آرای چند صد هنرمند هستند و در انتخاب آنها سلیقه شخصی‌ دخیل نیست.

برگزیدگان بیستمین جشن خانه سینما در بخش‌های مختلف با رأی هیئت داوران به شرح زیر معرفی شدند:

بهترین فیلم: علی جلیلوند برای فیلم «بدون تاریخ، بدون امضاء»

بهترین کارگردانی: وحید جلیلوند برای فیلم «بدون تاریخ، بدون امضاء»

بهترین فیلمنامه: علی زرنگار و وحید جلیلوند برای فیلم «بدون تاریخ، بدون امضاء»

بهترین فیلمبرداری: مسعود سلامی برای فیلم «خفه گی»

بهترین تدوین: احمد مرادپور برای فیلم «سارا و آیدا»

بهترین بازیگر نقش اول زن: غزل شاکری برای فیلم «سارا و آیدا»

بهترین بازیگر نقش اول مرد: حامد بهداد برای فیلم «سد معبر»

بهترین بازیگر نقش مکمل زن: زکیه بهبهانی برای فیلم «بدون تاریخ، بدون امضاء»

بهترین بازیگر نقش مکمل مرد: نوید محمد زاده برای فیلم «بدون تاریخ، بدون امضاء»

بهترین موسیقی فیلم: پیمان یزدانیان برای فیلم «خوک»

بهترین طر احی صحنه: حجت اشتری برای فیلم «سد معبر»

بهترین طراحی لباس: نگار نعمتی برای فیلم «خوک»

بهترین صدابرداری: رشید دانشمند برای فیلم «پل خواب»

بهترین صداگذاری: علیرضا علویان برای فیلم «به وقت شام»

بهترین چهره پردازی: مهرداد میرکیانی برای فیلم «خوک»

بهترین جلوه‌های میدانی: محسن روزبهانی برای فیلم «به وقت شام»

بهترین جلوه‌های بصری: فرید ناظرفصیحی برای فیلم «چهار راه استانبول»

بهترین فیلم کوتاه: بچه خور به کارگردانی محمد کارت

بهترین کارگردانی مستند: پرسپولیس شیکاگو به کارگردانی ارد عطارپور

بهترین فیلم مستند: در جستجوی فریده به کارگردانی آزاده موسوی و کورش عطایی

بهترین فیلم انیمیشن:بدو رستم بدو به کارگردانی حسین ملایمی

در بیستمین جشن خانه سینما چه گذشت؟

نوید محمدزاده پس از دریافت جایزه بهترین بازیگر نقش مکمل مرد گفت: خوشبختی آن چیزی نیست که هر کسی بتواند ببیند، خوشبختی در دل آدم است. ما دلمان خوش بود که سایه عزت الله انتظامی بالای سر ما است و امیدوارم سایه بزرگان دیگر سینما بالای سر ما باشد. آقای زنجانپور نام من در کنار نام شما به عنوان نامزد بود که این برایم افتخار بزرگی است.

حامد بهداد نیز پس از دریافت جایزه بهترین بازیگر نقش اول مرد بیان کرد: عزیزترین و مهم ترین چیزی که داریم ایران است. چرا کسانی را که درباره محیط زیست فعالیت می کنند تعزیر می کنید. این خاک و آب همه چیز ما است، رحم کنید. هر کس که نگذارد درباره آبادی این مملکت تلاش کنیم خائن است.

تصاویر بیستمین جشن خانه سینما

بیستمین جشن خانه سینما

غزل شاکری

بیستمین جشن خانه سینما

جواد عزتی

بیستمین جشن خانه سینما

فرشته حسینی

بیستمین جشن خانه سینما

ارسلان قاسمی

بیستمین جشن خانه سینما

بهنوش طباطبایی

بیستمین جشن خانه سینما

نگار جواهریان

بیستمین جشن خانه سینما

امیر جدیدی

بیستمین جشن خانه سینما

طناز طباطبایی

بیستمین جشن خانه سینما

هانیه توسلی

بیستمین جشن خانه سینما

پریناز ایزدیار

بیستمین جشن خانه سینما

هومن سیدی و امیر جدیدی

بیستمین جشن خانه سینما

ستاره اسکندری

بیستمین جشن خانه سینما

هومن سیدی

بیستمین جشن خانه سینما

نوید محمدزاده

بیستمین جشن خانه سینما

رضا کیانیان

بیستمین جشن خانه سینما

پریناز ایزدیار

بیستمین جشن خانه سینما

حسن فتحی و امیرحسین فتحی

بیستمین جشن خانه سینما

رویا نونهالی

بیستمین جشن خانه سینما

حامد بهداد

بیستمین جشن خانه سینما

نوید محمدزاده و لیلی رشیدی

بیستمین جشن خانه سینما

شبنم مقدمی

بیستمین جشن خانه سینما

علی نصیریان

بیستمین جشن خانه سینما

شهداد روحانی

بیستمین جشن خانه سینما

داریوش اسدزاده

بیستمین جشن خانه سینما

هانیه توسلی

بیستمین جشن خانه سینما

صابر ابر و  پریناز ایزدیار

بیستمین جشن خانه سینما

حسن معجونی

بیستمین جشن خانه سینما

امین تارخ

بیستمین جشن خانه سینما

نگار جواهریان

بیستمین جشن خانه سینما

شبنم مقدمی و گلاره عباسی

بیستمین جشن خانه سینما

بهنوش طباطبایی

بیستمین جشن خانه سینما

ماهور الوند

بیستمین جشن خانه سینما

طناز طباطبایی

آخرین خبر / سینما تیکت / اینستاگرام

2018-09-06 / گردآوری:

نو عروس

دکتر طاهری

مسابقه گردشگری

نظر خود را بنویسید-نظرات کاربران (۰)
فیلم پرشین وی
واکنش چهره ها به حذف عادل فردوسی پور از برنامه نود | از مهراب تا رامبد! (۲)واکنش چهره ها به حذف عادل فردوسی پور از برنامه نود | از مهراب تا رامبد! (۲)
واکنش چهره ها به حذف عادل فردوسی پور از نود | پرویز پرستویی : فرزند عادل را گروگان گرفتند!(۱)واکنش چهره ها به حذف عادل فردوسی پور از نود | پرویز پرستویی : فرزند عادل را گروگان گرفتند!(۱)
تیپ و استایل چهره های ایرانی ۳۲ | از چکمه سربازی الناز تا پوشش متفاوت سارا و صبا و سهیلیتیپ و استایل چهره های ایرانی ۳۲ | از چکمه سربازی الناز تا پوشش متفاوت سارا و صبا و سهیلی
ورزشکاران در شبکه های اجتماعی (۸۵) از شغل جدید رونالدو تا حمایت پژمان از عادل!ورزشکاران در شبکه های اجتماعی (۸۵) از شغل جدید رونالدو تا حمایت پژمان از عادل!
آناهیتا درگاهی از طلاق پر سرو صدا تا خواستگاری سورپرایزی| سبک زندگی افراد مشهور (۲۰۴)آناهیتا درگاهی از طلاق پر سرو صدا تا خواستگاری سورپرایزی| سبک زندگی افراد مشهور (۲۰۴)
حاشیه جنجالی امروز : ارتباط سعید عزت‌ اللهی با مدل معروف| سبک زندگی افراد مشهور (۲۴۴)حاشیه جنجالی امروز : ارتباط سعید عزت‌ اللهی با مدل معروف| سبک زندگی افراد مشهور (۲۴۴)
تیپ و استایل چهره های ایرانی ۳۰ | از انگشتر متفاوت نسرین تا بلوز گلزارتیپ و استایل چهره های ایرانی ۳۰ | از انگشتر متفاوت نسرین تا بلوز گلزار
ازدواج پرستو صالحی در شب سال نو میلادی و انتشار حلقه ازدواج بسیار زیبای این بازیگرازدواج پرستو صالحی در شب سال نو میلادی و انتشار حلقه ازدواج بسیار زیبای این بازیگر
هنرمندان ایرانی که با هم ازدواج کرده‎اند ۲هنرمندان ایرانی که با هم ازدواج کرده‎اند ۲
هنرمندان ایرانی که با هم ازدواج کرده‎اند (۱)هنرمندان ایرانی که با هم ازدواج کرده‎اند (۱)
شایعه ارتباط ترلان پروانه و فرشاد احمدزاده بعد از انتشار یک فیلم جنجالی!شایعه ارتباط ترلان پروانه و فرشاد احمدزاده بعد از انتشار یک فیلم جنجالی!
اینستاگرام هنرمندان (۷۰) از واکنش پرستو صالحی به دختری که جلوی مسجد رقصید تا ابرازِ عشقِ آزاده نامداری!اینستاگرام هنرمندان (۷۰) از واکنش پرستو صالحی به دختری که جلوی مسجد رقصید تا ابرازِ عشقِ آزاده نامداری!
همه چیز از زندگی خصوصی داوران عصر جدید | سبک زندگی افراد مشهور(۲۹۱)همه چیز از زندگی خصوصی داوران عصر جدید | سبک زندگی افراد مشهور(۲۹۱)
اسم‌های عجیب و غریب سلبریتی‌ ها برای فرزندانشان؛ از «برکه» تا «ساتین»اسم‌های عجیب و غریب سلبریتی‌ ها برای فرزندانشان؛ از «برکه» تا «ساتین»
اینستاگرام ستاره های خارجی در هفته ای که گذشت ۱۷اینستاگرام ستاره های خارجی در هفته ای که گذشت ۱۷
تیپ و استایل چهره های ایرانی ۲۸ | از سالگرد ازدواج امین تا کلاه سمانهتیپ و استایل چهره های ایرانی ۲۸ | از سالگرد ازدواج امین تا کلاه سمانه
تیپ و استایل چهره های ایرانی ۲۴ | از شلوار وصله دار گلزار تا حلقه زیبای سحرتیپ و استایل چهره های ایرانی ۲۴ | از شلوار وصله دار گلزار تا حلقه زیبای سحر
زیبا بروفه مادر شد | سبک زندگی افراد مشهور (۲۲۳)زیبا بروفه مادر شد | سبک زندگی افراد مشهور (۲۲۳)
چهره ها در شبکه های اجتماعی (۶۱۲) از تیپ نارنجی جواد عزتی تا نرگس محمدی در رستوران فرزاد فرزین!!!چهره ها در شبکه های اجتماعی (۶۱۲) از تیپ نارنجی جواد عزتی تا نرگس محمدی در رستوران فرزاد فرزین!!!
عکس های جدید بازیگران و افراد مشهور ایرانی ۲۸۸عکس های جدید بازیگران و افراد مشهور ایرانی ۲۸۸
عکس های جدید بازیگران و افراد مشهور ایرانی ۲۹۰عکس های جدید بازیگران و افراد مشهور ایرانی ۲۹۰
چهره ها در شبکه های اجتماعی (۵۵۹) از تمجید ویدا جوان از عروسی ساده جان اسنو و رز لزلی تا جد پدری آناهیتا درگاهی!چهره ها در شبکه های اجتماعی (۵۵۹) از تمجید ویدا جوان از عروسی ساده جان اسنو و رز لزلی تا جد پدری آناهیتا درگاهی!
محل تولد فرزند نیوشا ضیغمی | انتقاد تند از او به دلیل بی‌ارزش خواندن پاسپورت ایرانیمحل تولد فرزند نیوشا ضیغمی | انتقاد تند از او به دلیل بی‌ارزش خواندن پاسپورت ایرانی
تیپ و استایل چهره های ایرانی ۳ | از جشن تولد آقای گودرزی تا سمانه تازه عروس !تیپ و استایل چهره های ایرانی ۳ | از جشن تولد آقای گودرزی تا سمانه تازه عروس !
چهره های مشهور در مراسم یادبود خشایار الوند | از پیمان قاسم خانی تا مهران مدیری ! (۲)چهره های مشهور در مراسم یادبود خشایار الوند | از پیمان قاسم خانی تا مهران مدیری ! (۲)
ریما رامین فر ، از پدرِ کارخانه دار تا همسرِ هنرمند! | سبک زندگی افراد مشهور (۲۱۸)ریما رامین فر ، از پدرِ کارخانه دار تا همسرِ هنرمند! | سبک زندگی افراد مشهور (۲۱۸)
عکس های جدید بازیگران و افراد مشهور ایرانی ۲۸۹عکس های جدید بازیگران و افراد مشهور ایرانی ۲۸۹
حواشی جنجالی اختتامیه جشنواره فجر ۹۷ |از پیش بینی فراستی تا اعتراض مهناز افشار!حواشی جنجالی اختتامیه جشنواره فجر ۹۷ |از پیش بینی فراستی تا اعتراض مهناز افشار!
چهره های مشهور در مراسم ختم خشایار الوند | از سام درخشانی تا حمید فرخ نژاد!(۱)چهره های مشهور در مراسم ختم خشایار الوند | از سام درخشانی تا حمید فرخ نژاد!(۱)
دنیا مدنی ؛ از بازی در سریال پربیننده رهایم نکن تا دختر رویا تیموریان بازیگر معروف تلویزیون| سبک زندگی افراد مشهور (۲۳۱)دنیا مدنی ؛ از بازی در سریال پربیننده رهایم نکن تا دختر رویا تیموریان بازیگر معروف تلویزیون| سبک زندگی افراد مشهور (۲۳۱)