مشاهده : 10561اخبار روز چهره های مشهورRSS

مراسم تشییع پیکر ناصر ملک مطیعی | بوسه پرویز پرستویی بر پای ناصر ملک مطیعی

مراسم تشییع پیکر ناصر ملک مطیعی | بوسه پرویز پرستویی بر پای ناصر ملک مطیعیچهره ها
مراسم تشییع پیکر ناصر ملک مطیعی ، اولین سوپر استار ایرانی در محل خانه سینما در خیابان وصال برگزار شد. در این مراسم چهره های مشهوری ازجمله مهناز افشار ، پریناز ایزدیار ، هدی زین العابدین ، پولاد کیمیایی و ... حضور داشتند. با ما همراه باشید تا گزارش مفصلی از این مراسم را ببینید.

مراسم تشییع پیکر ناصر ملک مطیعی ، اولین سوپر استار ایرانی در محل خانه سینما در خیابان وصال برگزار شد. در این مراسم چهره های مشهوری ازجمله مهناز افشار ، پریناز ایزدیار ، هدی زین العابدین ، پولاد کیمیایی، مسعود کیمیایی، داریوش فرهنگ، مستانه مهاجر، علی دهکردی، محمد متوسلانی ، پرویز پرستویی ، پژمان بازغی، فرامرز قریبیان و بهرنگ علوی حاضر شدند.

تشییع پیکر ناصر ملک مطیعی

مراسم تشییع پیکر ناصر ملک مطیعی بازیگر قدیمی و فوق العاده محبوب، با حضور گسترده ای از چهره های مشهور و هوادارانش برگزار شد.

این مراسم در خانه سینما که در خیابان وصال قرار دارد برگزار شد و هنرمندانی چون مهناز افشار ، پریناز ایزدیار ، هدی زین العابدین ، پولاد کیمیایی، مسعود کیمیایی، داریوش فرهنگ، مستانه مهاجر، علی دهکردی، محمد متوسلانی ، پرویز پرستویی ، پژمان بازغی، فرامرز قریبیان و بهرنگ علوی حاضر شدند.

وقتی پیکر این ناصر ملک مطیعی به حیاط خانه سینما آورده شد ، مراسم تشییع به طور رسمی آغاز شد.

پرویز پرستویی در سخنرانی این مراسم گفت :

بهتر است این مراسم تشییع را به خوبی انجام بدهیم تا همه بدانند و باخبر باشند که ما احترام هنرمندان خود را نگه می داریم. پس از این سخنان پرویز پرستویی ، پای ناصر ملک مطیعی را بوسید؛ به یاد و احترام وقتی که ناصر ملک مطیعی شانه او را بوسیده بود.

مسعود کیمیایی ، یکی از کارگردان سینمای ایران هم گفت: ناصر ملک مطیعی در قلب‌های ما همواره زنده است. همه ما برای سینمای ایران زحمت کشیده ایم. درود به همه شما عزیزان که این قدر بلند پروازانه هنرمندان خود را تشویق می کنید.

در مراسم تشییع پیکر ناصر ملک مطیعی چه گذشت؟

بعد از آن ، امیر علی ملک مطیعی بیان کرد که : من آرزو داشتم پدرم را روی پرده سینما ببینم. پدرم همیشه از ایفای نقش برای مردمی که عاشقشان بود، لذت می برد و به سینما عشق می ورزید. من دست استاد پرستویی را می بوسم که مردانه پای پدر ایستاد. از حمایت های محمد رسول صادقی و حجت الله ایوبی هم ممنونم.

بعد از این حرف ها ، نماز میت بر پیکر ناصر ملک مطیعی اقامه شد و سپس به سمت قطعه هنرمندان تشییع شد.

شایان ذکر است؛ ناصر ملک مطیعی ۴خرداد ، به دلیل نارسایی کلیه و تنگی نفس در سن ۸۸ سالگی درگذشت.

گفتنی است که مراسم ختم ناصر ملک مطیعی ، روز سه‌شنبه هشتم خرداد از ساعت ۵ تا ۰۶:۳۰ عصر در مسجد پیامبر اعظم (ص) که در خیابان شریعتی قرار دارد برپا خواهد شد.

تشییع پیکر ناصر ملک مطیعی

فرامرز قریبیان و پوری بنایی

تشییع پیکر ناصر ملک مطیعی

مهناز افشار ، پریناز ایزدیار ، هدی زین العابدین

تشییع پیکر ناصر ملک مطیعی

فریدون جیرانی و مسعود کیمیایی

تشییع پیکر ناصر ملک مطیعی

مراسم تشییع ناصر ملک مطیعی

تشییع پیکر ناصر ملک مطیعی

فاطمه معتمد آریا

تشییع پیکر ناصر ملک مطیعی

فریدون جیرانی و پژمان بازغی و پوری بنایی و پرستو صالحی

تشییع پیکر ناصر ملک مطیعی

مهناز افشار

تشییع پیکر ناصر ملک مطیعی

داریوش فرهنگ

تشییع پیکر ناصر ملک مطیعی

عکس های مراسم تشییع ناصر ملک مطیعی

تشییع پیکر ناصر ملک مطیعی

دوست داران مرحوم ناصر ملک مطیعی در مراسم تشییع پیکرش

تشییع پیکر ناصر ملک مطیعی

سعید راد

تشییع پیکر ناصر ملک مطیعی

حضور گسترده مردم در مراسم تشییع ناصر ملک مطیعی

تشییع پیکر ناصر ملک مطیعی

پوری بنایی و مسعود کیمیایی

تشییع پیکر ناصر ملک مطیعی

پرویز پرستویی

تشییع پیکر ناصر ملک مطیعی

مراسم تشییع جنازه ناصر ملک مطیعی

تشییع پیکر ناصر ملک مطیعی

حضور گسترده مردم در مراسم تشییع ناصر ملک مطیعی

تشییع پیکر ناصر ملک مطیعی

تشییع جنازه ناصر ملک مطیعی

تشییع پیکر ناصر ملک مطیعی

ناصر ملک مطیعی به سوی بهشت زهرا روانه شد

تشییع پیکر ناصر ملک مطیعی

بنر تسلیت کانون کارگردانان سینمای ایران

.video_embed_frame {position: relative;}.video_embed_frame iframe {position: absolute;top: 0;left: 0;border-width: 0;margin: 0;width: 100%;height: 100%}

2018-05-27 / گردآوری:
دکتر طاهری
نظر خود را بنویسید-نظرات کاربران (۰)
فیلم پرشین ویدکتر طاهری
همه چیز از زندگی خصوصی داوران عصر جدید | سبک زندگی افراد مشهور(۲۹۱)همه چیز از زندگی خصوصی داوران عصر جدید | سبک زندگی افراد مشهور(۲۹۱)
چهره ها در شبکه های اجتماعی (۶۹۹) از شهر مادری بهنوش تا تبریک روز عکاس !چهره ها در شبکه های اجتماعی (۶۹۹) از شهر مادری بهنوش تا تبریک روز عکاس !
ازدواج ریحانه پارسا و عکس حلقه ی ازدواجش ؛ آیا این خبر حقیقت دارد یا دروغ ۱۳ است؟ازدواج ریحانه پارسا و عکس حلقه ی ازدواجش ؛ آیا این خبر حقیقت دارد یا دروغ ۱۳ است؟
چهره ها در شبکه های اجتماعی (۶۹۷) از رضا و خواهرش تا اوضاع خوب سمانه و هادی!چهره ها در شبکه های اجتماعی (۶۹۷) از رضا و خواهرش تا اوضاع خوب سمانه و هادی!
آزیتا ترکاشوند ؛ از رژیم غذایی عجیب و غریب تا سریال های گاندو و هیولا! | سبک زندگی افراد مشهور(۳۳۱)آزیتا ترکاشوند ؛ از رژیم غذایی عجیب و غریب تا سریال های گاندو و هیولا! | سبک زندگی افراد مشهور(۳۳۱)
تیپ و استایل چهره های ایرانی ۲۶ | از ژست باباکرمی ماه چهره تا تیپ زیبای مادر بازیگرتیپ و استایل چهره های ایرانی ۲۶ | از ژست باباکرمی ماه چهره تا تیپ زیبای مادر بازیگر
هجدهمین جشن حافظ | از پریناز ایزدیار تا ریحانه پارسا و پدرشوهر عزیزش!هجدهمین جشن حافظ | از پریناز ایزدیار تا ریحانه پارسا و پدرشوهر عزیزش!
تیپ و استایل چهره های ایرانی ۲۴ | از شلوار وصله دار گلزار تا حلقه زیبای سحرتیپ و استایل چهره های ایرانی ۲۴ | از شلوار وصله دار گلزار تا حلقه زیبای سحر
چهره ها در شبکه های اجتماعی (۵۹۸) از اعتراض هنرمندان به پخش نشدن ۹۰ تا توصیه شیلا خداداد  به نگاه کردن!!!چهره ها در شبکه های اجتماعی (۵۹۸) از اعتراض هنرمندان به پخش نشدن ۹۰ تا توصیه شیلا خداداد  به نگاه کردن!!!
چهره های مشهور در مراسم تقدیر از نامزدهای جشن خانه سینما | از امیر جدیدی تا سارا بهرامی !چهره های مشهور در مراسم تقدیر از نامزدهای جشن خانه سینما | از امیر جدیدی تا سارا بهرامی !
ورزشکاران در شبکه های اجتماعی (۱۲۷) از تولد لوکس دختر مونا تا عشقِ جواد!ورزشکاران در شبکه های اجتماعی (۱۲۷) از تولد لوکس دختر مونا تا عشقِ جواد!
ازدواج پرستو صالحی در شب سال نو میلادی و انتشار حلقه ازدواج بسیار زیبای این بازیگرازدواج پرستو صالحی در شب سال نو میلادی و انتشار حلقه ازدواج بسیار زیبای این بازیگر
چهره ها در شبکه های اجتماعی (۵۸۸) از سلاح نهایی الناز شاکردوست تا تبریک زیبای تولد بهروز شعیبى توسط بهنوش طباطبایی !!!چهره ها در شبکه های اجتماعی (۵۸۸) از سلاح نهایی الناز شاکردوست تا تبریک زیبای تولد بهروز شعیبى توسط بهنوش طباطبایی !!!
اینستاگرام هنرمندان (۲۱۳) از سیکس پک رضا تا نوشیدنی سحر !اینستاگرام هنرمندان (۲۱۳) از سیکس پک رضا تا نوشیدنی سحر !
بازیگران و افراد مشهور و فرزندانشان ۱۹۱ | از امیرمهدی ژوله و دخترش در کنار آرش تا ترانه علیدوستی و دخترش حنابازیگران و افراد مشهور و فرزندانشان ۱۹۱ | از امیرمهدی ژوله و دخترش در کنار آرش تا ترانه علیدوستی و دخترش حنا