مشاهده : 5558چهره ها در شبکه های اجتماعیRSS

چهره ها در شبکه های اجتماعی (۶۶۰) از ملکه نیما تا مژده الناز !!!

چهره ها در شبکه های اجتماعی (۶۶۰) از ملکه نیما تا مژده الناز !!!چهره ها
جدیدترین عکس های بازیگران و افراد مشهور را در این قسمت ببینید . در این شماره عکس هایی از بهنوش طباطبایی ، شیلا خداداد ، نیما شعبان نژاد ، هستی مهدوی ، هومن سیدی ، هادی حجازی فر ، ویدا جوان ، نیوشا ضیغمی ، آزاده نامداری ، بنیکی مظفری ، بهنوش بختیاری ، محمد نادری ، محمدرضا غفاری و سوگل خلیق ، حسام منظور و ... را داریم.

چهره ها در شبکه های اجتماعی (۶۶۰) از ملکه نیما تا مژده الناز!!! را در این قسمت مشاهده کنید. امروز هم با گزیده ای از فعالیت چهره ها در شبکه های اجتماعی ۶۶۰ در خدمتتان هستیم تا ببینیم فعالیت چهره های مشهور در روزهای گذشته چگونه بوده است. این شماره از تصاویر اینستاگرامی چهره های مشهور را با عکسی از نیما شعبان نژاد آغاز می کنیم و با عکسی از آذین رئوف به پایان می رسانیم. در این شماره همچنین عکس هایی از بهنوش طباطبایی ، شیلا خداداد ، نیما شعبان نژاد ، هستی مهدوی ، هومن سیدی ، هادی حجازی فر ، ویدا جوان ، نیوشا ضیغمی ، آزاده نامداری ، بنیکی مظفری ، بهنوش بختیاری ، محمد نادری ، محمدرضا غفاری و سوگل خلیق ، حسام منظور و … را داریم. از این که ما را انتخاب کرده اید بسیار سپاسگزاریم.

جدیدترین تصاویر چهره ها در شبکه های اجتماعی ۶۶۰

در روزهای گذاشته بازیگران و دیگر چهره های معروف این عکس هارا در اینستاگرام ، توئیتر و … منتشر کردند.

تصاویر چهره ها در شبکه های اجتماعی ۶۶۰

چهره ها در شبکه های اجتماعی 660

نیما شعبان نژاد :

چرا منو ملکه الیزابت کردین آخه نامردااااا…خیلی خندیدم ، اصلا دوست دارم بازیگری ول کنم برم ملکه شم

چهره ها در شبکه های اجتماعی 660

نیکی کریمی :

باران که می­آید…دل دیگر …سر به راه نیست…( این عکس رو پدرم انداخته و خیلی دوست داره ، برای همین گذاشتم )

چهره ها در شبکه های اجتماعی (660) از ملکه نیما تا مژده الناز !!!

نفیسه روشن :

اینکه دیگران تو رو چطور میبینن…مهم نیست….داستان اینه خودت خودتو…چطور میبینى ..

چهره ها در شبکه های اجتماعی 660

مونا فائزپور ‎:

در دنیای امروز ‎…اگر تعداد آنها که ‎به دنبال خوشبختی خودشان هستند ‎ از تعداد آنها که ‎…به دنبال بدبختی دیگران هستند ‎…کمی بیشتر بود، ‎ یدر عرض چند سال ‎ بهشت را به کف می‌آوردیم.

چهره ها در شبکه های اجتماعی (660) از ملکه نیما تا مژده الناز !!!

مستر تیستر :

هواپیمایی مالیندو فوق العاده بود. حتما امتحان کنین…ضمنا فضولا حرف درنیارن. عکس رو میسیز گرفته و مثل عقاب حواسش به مستر هست

عکس های جدید چهره ها در شبکه های اجتماعی ۶۶۰

چهره ها در شبکه های اجتماعی 660

محمدرضا غفاری :

دل دار …برادران محمودى

چهره ها در شبکه های اجتماعی 660

ماهایا پطروسیان :

منزل#مادر ، سلفی با «عروس خوش قدم»

چهره ها در شبکه های اجتماعی 660

مارال فرجاد :

#برادرجان

چهره ها در شبکه های اجتماعی 660

لیندا کیانی :

تو نه چنانی که منم من نه چنانم که تویی…تو نه بر آنی که منم من نه بر آنم که تویی…

چهره ها در شبکه های اجتماعی 660

علی کریمی :

اینجا هیچ مشکلى حل نمیشه ،فقط مشکلى با مشکلى دیگر فراموش میشود!!!!!!!؟

چهره ها در شبکه های اجتماعی 660

علی کاظمی :

باسلام خدمت شما خوبان …انشاءالله که هفته خوبی پیش رو داشته باشید …بهترینها را برایتان ارزومندم …خاک پای تک تک شما خوبانم شاد باشید یا حق

چهره ها در شبکه های اجتماعی 660

شهره سلطانی :

امروز دیداری شاید دوستانه ، شاید کاری …

چهره ها در شبکه های اجتماعی 660

سیما تیرانداز :

بزودی..خبر های جدیدی در راه است…

تصاویر جدید چهره ها در شبکه های اجتماعی ۶۶۰

چهره ها در شبکه های اجتماعی 660

سیاوش خیرابی :

اکران فیلم #خانه_دیگری ، به‌کارگردانی دوست عزیزم بهنوش صادقی

چهره ها در شبکه های اجتماعی 660

سحر ذکریا :

این روزهای من ،ازاخبارها و اتفاقات ناخوشایند ،دلتنگم

چهره ها در شبکه های اجتماعی 660

سجاد افشاریان :

من دلِ اندُه گین شب ام…با هزار قنـارى خاموش…در گلـو…همه فن حریفى که حریفِ دلش نیست

چهره ها در شبکه های اجتماعی 660

سارا محمدی :

گذشت زمان کسی رو عوض نمیکنه فقط بهت یاد میده که آدمها همیشه اونی که تو فکر میکنی نیستن

چهره ها در شبکه های اجتماعی 660

حسین رفیعی :

و عمر میرسد و میگذرد و حاصل رفاقتی ۱۸ ساله عکس اول سینمایی لانه ۱۳۸۰ عکس دوم مجموعه ناخنک ۱۳۹۸ من و سجاد بعد از ۱۸ سال

چهره ها در شبکه های اجتماعی 660

ترلان پروانه :

کاش سادگی را به ما یاد میدادند
کاش ما را از سادگی نمی ترساندند
کاش «ساده زیستی» را پاس می کردیم
میان ادم های چند رنگ ، چند رو
سادگی تو را متفاوت می کند
از امروز به خودم قول میدم سادگی ام را بیشتر دوست بدارم
.
.
📝 : #ترلان_پروانه 📸 : @amir.ali_gh

پ.ن: دقیقا این گریم رو براى این رو صورتم کردم که بگم خودتونو هرجورى هستید دوست داشته باشید 🙏🏼 مخصوصا اگه از این لک ها دارید 😍 من که خیلی دوست دارم

چهره ها در شبکه های اجتماعی (660) از ملکه نیما تا مژده الناز !!!

بهنوش طباطبایی :

عکس رسیده هدیه تولدم هست از طرف یکى
از دوستان کاردرست و با مرام گروه فیلمبردارى “ #ماجراى_نیمروز_ردخون ” آقاى ناصر میرخانى عزیز که ادیتهاش روى عکسهاى درجه یکش همیشه جاى تفکر و بحث داره😉😅
در این صحنه با تمرکز و وسواس زیاد داشتم پلان آخر فیلم رو مى دیدم که حسابى روش تعصب و غیرت داشتم ممنونم ازش که این لحظه رو یادم آورد با این عکس

چهره ها در شبکه های اجتماعی 660

بهار ارجمند :

اگه دوست داشتین برام بنویسین سخت‌تر زمانی که مجبور بودین لبخند بزنین کی بوده؟

چهره ها در شبکه های اجتماعی (660) از ملکه نیما تا مژده الناز !!!

آناهیتا همتی

چهره ها در شبکه های اجتماعی 660

الهه حصاری :

زنــدگی زیباست…زشتی های آن تقصیر ماســت…در مسیرش هرچه نازیباســت…آن تــدبیر ماست…زنــدگی آب روانی ست …روان میگذرد …آنـچه تقدیر من و توست همان میگذرد …

چهره ها در شبکه های اجتماعی 660

الناز حبیبی :

مژده دادند که بر ما…گذرى خواهى کرد حضرت حافظ

چهره ها در شبکه های اجتماعی 660

السا فیروز آذر :

دنیا به دو قسم است…دنیای دخالت و خباثت بیکارن…دنیای به کار خویش پردازی و فراموشی دگران

چهره ها در شبکه های اجتماعی 660

آذین رئوف :

تنها حیوانات از بهشت رانده نشدند…

2019-05-18 / گردآوری:
دکتر طاهری
نظر خود را بنویسید-نظرات کاربران (۰)
فیلم پرشین ویدکتر طاهری
چهره ها در شبکه های اجتماعی (۶۷۲) از دکتر رفتن مهران و هانا تا ذکر مصیبتِ هومن!چهره ها در شبکه های اجتماعی (۶۷۲) از دکتر رفتن مهران و هانا تا ذکر مصیبتِ هومن!
اینستاگرام هنرمندان (۱۹۲) از مراقب پوست الناز تا سانسورگرافی نیکی !اینستاگرام هنرمندان (۱۹۲) از مراقب پوست الناز تا سانسورگرافی نیکی !
اشک شوق مهران غفوریان برای به دنیا آمدن دخترش !| سبک زندگی افراد مشهور(۲۸۸) +فیلماشک شوق مهران غفوریان برای به دنیا آمدن دخترش !| سبک زندگی افراد مشهور(۲۸۸) +فیلم
اینستاگرام هنرمندان (۹۸) از دیدار بهاره رهنما و برادرش پس از ۷ سال تا گربه با نمک مهراب قاسمخانی!!اینستاگرام هنرمندان (۹۸) از دیدار بهاره رهنما و برادرش پس از ۷ سال تا گربه با نمک مهراب قاسمخانی!!
رفتارهای عجیب سلبریتی‌ های ایرانی و همسرانشان جلوی دوربین!|از امیرعلی نبویان و دست‌ بوسی همسرش تا مورد عجیب شقایق دهقان و مهراب قاسمخانی!رفتارهای عجیب سلبریتی‌ های ایرانی و همسرانشان جلوی دوربین!|از امیرعلی نبویان و دست‌ بوسی همسرش تا مورد عجیب شقایق دهقان و مهراب قاسمخانی!
همه چیز از تولد تا فوت بهنام صفوی | از علاقه به جراحی زیبایی تا سامِ ۲/۵ ساله!همه چیز از تولد تا فوت بهنام صفوی | از علاقه به جراحی زیبایی تا سامِ ۲/۵ ساله!
چهره ها در جشنواره جهانی فیلم فجر ۹۸| از سادگی المیرا دهقانی تا پارسا پیروزفرِ متفاوت !چهره ها در جشنواره جهانی فیلم فجر ۹۸| از سادگی المیرا دهقانی تا پارسا پیروزفرِ متفاوت !
شیدا خلیق؛ از سختی تک دخترِ بازیگر معروف بودن تا بازی در زوج یا فرد| سبک زندگی افراد مشهور(۳۰۳)شیدا خلیق؛ از سختی تک دخترِ بازیگر معروف بودن تا بازی در زوج یا فرد| سبک زندگی افراد مشهور(۳۰۳)
چهره ها در شبکه های اجتماعی (۶۱۷) از دلخوری محسن چاوشی از دوستانش تا کظم غیظ مهراب قاسم خانی!!!چهره ها در شبکه های اجتماعی (۶۱۷) از دلخوری محسن چاوشی از دوستانش تا کظم غیظ مهراب قاسم خانی!!!
اینستاگرام هنرمندان (۸۲) از نسخه با حجاب و معمولی سحر قریشی تا الناز حبیبی درکنار هنرمند محبوبش!اینستاگرام هنرمندان (۸۲) از نسخه با حجاب و معمولی سحر قریشی تا الناز حبیبی درکنار هنرمند محبوبش!
فاطمه گودرزی از ممنوعه تا افتتاحیه سالن زیبایی| سبک زندگی افراد مشهور(۲۹۷)فاطمه گودرزی از ممنوعه تا افتتاحیه سالن زیبایی| سبک زندگی افراد مشهور(۲۹۷)
بهرنگ علوی ؛ از ابراز عشق به ماریا شاراپوا تا افشاگری یک روزنامه علیه او | سبک زندگی افراد مشهور(۳۰۵)بهرنگ علوی ؛ از ابراز عشق به ماریا شاراپوا تا افشاگری یک روزنامه علیه او | سبک زندگی افراد مشهور(۳۰۵)
چهره های مشهور در افتتاحیه سریال رقص روی شیشه | از سحر قریشی تا مهتاب کرامتی!چهره های مشهور در افتتاحیه سریال رقص روی شیشه | از سحر قریشی تا مهتاب کرامتی!
مراسم ازدواج شادی کرم رودی ؛ بازیگر پر استعداد دارکوب | سبک زندگی افراد مشهور (۲۶۱)مراسم ازدواج شادی کرم رودی ؛ بازیگر پر استعداد دارکوب | سبک زندگی افراد مشهور (۲۶۱)
محمد بحرانی ؛ از زندگی جالب قبل از جناب خان تا هیولای کنونی | سبک زندگی افراد مشهور(۳۲۸)محمد بحرانی ؛ از زندگی جالب قبل از جناب خان تا هیولای کنونی | سبک زندگی افراد مشهور(۳۲۸)
مریم مومن | از ورود به دنیای بازیگری با کمک خاله تا علایق عجیب!| سبک زندگی افراد مشهور(۲۸۲)مریم مومن | از ورود به دنیای بازیگری با کمک خاله تا علایق عجیب!| سبک زندگی افراد مشهور(۲۸۲)
چهره های مشهور در روز پنجم جشنواره فجر ۹۷ | از بهنوش طباطبایی در نقش ملکه زمستان تا استایل شیک طناز طباطبایی !چهره های مشهور در روز پنجم جشنواره فجر ۹۷ | از بهنوش طباطبایی در نقش ملکه زمستان تا استایل شیک طناز طباطبایی !
تیپ و استایل چهره های ایرانی | از بهاره رهنمای بنفش پوش تا سادگی علی صادقیتیپ و استایل چهره های ایرانی | از بهاره رهنمای بنفش پوش تا سادگی علی صادقی
اینستاگرام هنرمندان (۹۰) از پرستو صالحی با مامان هاش تا اولین سالگرد ازدواج بهاره رهنما!!!اینستاگرام هنرمندان (۹۰) از پرستو صالحی با مامان هاش تا اولین سالگرد ازدواج بهاره رهنما!!!
چهره ها در شبکه های اجتماعی (۶۵۶) از شیلا و دکتر در رستوران تا دختر نیوشا !!!چهره ها در شبکه های اجتماعی (۶۵۶) از شیلا و دکتر در رستوران تا دختر نیوشا !!!
المیرا دهقانی ؛ از کسب بورسیه بازیگری تا یاسمنِ لحظه گرگ و میش!| سبک زندگی افراد مشهور(۲۹۴)المیرا دهقانی ؛ از کسب بورسیه بازیگری تا یاسمنِ لحظه گرگ و میش!| سبک زندگی افراد مشهور(۲۹۴)
هدایای سورپرایزی عجیب هواداران بازیگران ؛ از دسته گل میلیونی الهام حمیدی تا نجات جانِ الناز شاکردوست!هدایای سورپرایزی عجیب هواداران بازیگران ؛ از دسته گل میلیونی الهام حمیدی تا نجات جانِ الناز شاکردوست!
مجری‌های جنجالی و محبوبی که اعتبارشان را بر باد دادند! | از آزاده نامداری تا فرزاد حسنیمجری‌های جنجالی و محبوبی که اعتبارشان را بر باد دادند! | از آزاده نامداری تا فرزاد حسنی
حاشیه ها و تصاویر چهره ها در مراسم ختم بهنام صفوی | از بهنام بانی تا برادران خسروی !+فیلمحاشیه ها و تصاویر چهره ها در مراسم ختم بهنام صفوی | از بهنام بانی تا برادران خسروی !+فیلم
تسلیت هنرمندان مشهور برای فوت پیام صابری، همسر زیبا بروفه (۲) | از روناک یونسی تا رامبد جوان !تسلیت هنرمندان مشهور برای فوت پیام صابری، همسر زیبا بروفه (۲) | از روناک یونسی تا رامبد جوان !
اینستاگرام هنرمندان (۱۷۵) از تولد بهاره تا حمله به مهراب !!!اینستاگرام هنرمندان (۱۷۵) از تولد بهاره تا حمله به مهراب !!!
حسام منظور ؛ از بزرگی در تئاتر تا بازی در بانوی عمارت |سبک زندگی افراد مشهور(۲۷۹)حسام منظور ؛ از بزرگی در تئاتر تا بازی در بانوی عمارت |سبک زندگی افراد مشهور(۲۷۹)
تصاویر دیدنی از روز اول تا چهارم جشنواره فیلم کوتاه تهران | از تیپ نامتعارف ریحانه پارسا تا شلوار کوتاه نیکی مظفری!تصاویر دیدنی از روز اول تا چهارم جشنواره فیلم کوتاه تهران | از تیپ نامتعارف ریحانه پارسا تا شلوار کوتاه نیکی مظفری!
ورزشکاران در شبکه های اجتماعی (۴۷) از تبریک های مهدی رحمتی تا شکرگزاری رونالدو برای وجود همسرش!ورزشکاران در شبکه های اجتماعی (۴۷) از تبریک های مهدی رحمتی تا شکرگزاری رونالدو برای وجود همسرش!
حواشی و استایل چهره های معروف در بیستمین جشن سینمای ایران | از پریناز ایزدیار تا هانیه توسلیحواشی و استایل چهره های معروف در بیستمین جشن سینمای ایران | از پریناز ایزدیار تا هانیه توسلی