مشاهده : 7963چهره ها در شبکه های اجتماعیRSS

چهره ها در شبکه های اجتماعی (۶۷۰) از دختر گل بهنوش تا سحر آشفته و گریان!

چهره ها در شبکه های اجتماعی (۶۷۰) از دختر گل بهنوش تا سحر آشفته و گریان!چهره ها
جدیدترین عکس های بازیگران و افراد مشهور را در این قسمت ببینید . در این شماره عکس هایی از بهاره افشاری ، مهناز افشار ، بهنوش طباطبایی ، سحر قریشی ، ویدا جوان ، مارال فرجاد ، نیما کرمی ، مهتاب کرامتی ، گلاره عباسی ، دنیا مدنی ، مریم مومن ، بابک جهانبخش ، نسرین مقانلو ، پریناز ایزدیار و ... را داریم.

چهره ها در شبکه های اجتماعی (۶۷۰) از دختر گل بهنوش تا سحر آشفته و گریان! را در این قسمت مشاهده کنید. امروز هم با گزیده ای از فعالیت چهره ها در شبکه های اجتماعی ۶۷۰ در خدمتتان هستیم تا ببینیم فعالیت چهره های مشهور در روزهای گذشته چگونه بوده است. این شماره از تصاویر اینستاگرامی چهره های مشهور را با عکسی از بابک جهانبخش آغاز می کنیم و با عکسی از بهاره افشاری به پایان می رسانیم. در این شماره همچنین عکس هایی از بهاره افشاری ، مهناز افشار ، بهنوش طباطبایی ، سحر قریشی ، ویدا جوان ، مارال فرجاد ، نیما کرمی ، مهتاب کرامتی ، گلاره عباسی ، دنیا مدنی ، مریم مومن ، بابک جهانبخش ، نسرین مقانلو ، پریناز ایزدیار و … را داریم. از این که ما را انتخاب کرده اید بسیار سپاسگزاریم.

جدیدترین تصاویر چهره ها در شبکه های اجتماعی ۶۷۰

در روزهای گذاشته بازیگران و دیگر چهره های معروف این عکس هارا در اینستاگرام ، توئیتر و … منتشر کردند.

تصاویر چهره ها در شبکه های اجتماعی ۶۷۰

چهره ها در شبکه های اجتماعی 670

بابک جهانبخش :

دلم می خواهد هر چیز …که دیده ام ، شنیده ام و فهمیده ام را …فراموش کنم ! من نیاز دارم کمی از خودم …از جهانی که ساخته امدور باشم .

چهره ها در شبکه های اجتماعی 670

رامین راستاد :

#تأسف

چهره ها در شبکه های اجتماعی 670

ویدا جوان :

دلبر تو دایماً بر در دل حاضر است…رو در دل برگشای حاضر و بیدار باش«عطار»

چهره ها در شبکه های اجتماعی 670

هوتن قلعه نویی :

وقتی به سطح من رسیدی منو نقد کن!…تا قبل از اون فقط بشین و برام دست بزن

چهره ها در شبکه های اجتماعی 670

هوتن جوادی :

ما سه تا برادر و مهدی علیاری عزیز تنها عکاسی که خودش تو تمام عکس ها حضور داره.

تصاویر جدید چهره ها در شبکه های اجتماعی ۶۷۰

چهره ها در شبکه های اجتماعی 670

نیما شاهرخ شاهی :

اکران مردمى رالى ایرانى ٢…واقعا ارزش دیدن داره

چهره ها در شبکه های اجتماعی 670

نسیم ادبی :

با نرگس آبیار عزیزم کارگردان جسور و درجه یک که امروز میهمان نمایش قصه ظهر جمعه بودند و انرژی زیادی بمن دادن…و گروه بسیار دوست داشتنی قصه ظهر جمعه که بسیار به داشتنشون میبالم

چهره ها در شبکه های اجتماعی 670

نسرین مقانلو :

مادرم…نازنینم تولدت مبارک …بانوی مهربانی…وجودت مایه آرامش خیالم…لبخندت باعث شادیم…دعاهایت موفقیت در زندگانیم…همیشه و سالیان سال سلامت در کنارمان بمان…که بودنت حس خوب زندگی ست بانوی هنرمندم

چهره ها در شبکه های اجتماعی 670

ملیکا زارعی

لبخند یادت ؟؟؟؟؟….بمونه …..
خداحافظی هم مثل سلام …همیشه یادت؟؟؟؟بمونه…..دوستام این جمله رو از من ،خوب یادشون هست….
وقتی با حس خوب خداحافظی میکنی …دلت گرم تر، مهربانیت بیشتر
روزگارت آبادتر، خودت راضی تر…..مگه نه؟

چهره ها در شبکه های اجتماعی 670

مریم معصومی :

تولدت مبارک بهترین، بی عقده ترین، فرشته ترین ،شیرین ترین، زن ترین، قوی ترین، خانوم ترین و انسان ترین .

چهره ها در شبکه های اجتماعی (670) از دختر گل بهنوش تا سحر آشفته و گریان!

مارال فرجاد :

با بچه های گروه ای راک درجشنواره تریست اکت

چهره ها در شبکه های اجتماعی 670

لیندا کیانی :

بیا که فرقت تو چشم من چنان در بست…که فتح باب وصالت مگر گشاید باز……حافظ

چهره ها در شبکه های اجتماعی 670

کیهان ملکی

عکس چهره ها در شبکه های اجتماعی ۶۷۰

چهره ها در شبکه های اجتماعی 670

فرناز رهنما بهار :

-خرداد ۱۳۹۸ – شیراز

چهره ها در شبکه های اجتماعی 670

عباس جمشیدفر :

من و عزت و خنده و تبسم…#جواد_عزتی

چهره ها در شبکه های اجتماعی 670

شهین تسلیمی

چهره ها در شبکه های اجتماعی 670

سیاوش خیرابی :

اگـه وجــود خـــــــدا باورت بــشــه…خـــــــــــــــدا یه نـــقــــــطــه میندازه زیــر بــاورت ……میشه یاورت…به همین راحتی.

چهره ها در شبکه های اجتماعی 670

سیامک عباسی

چهره ها در شبکه های اجتماعی 670

سحر قریشی :

آدم ها گاهى اوقات گریه میکنند …نَ بِ خاطر این کِ ضعیف هستن …بلکه به این خاطر کِ براى مدت طولانى قوى بوده اند

چهره ها در شبکه های اجتماعی 670

سحر قریشی :

You made my day… .

چهره ها در شبکه های اجتماعی 670

رضا داوودنژاد :

رامبد عزیز
به عنوان یک مخاطب
ممنونم ازت که همیشه با عشق به ما سلام کردی..
ممنونم ازت همیشه با عشق حال من رو پرسیدی..
ممنونم ازت همیشه به من تذکر دادی بخندم…
ممنونم ازت همیشه پایان تمام برنامه هات ارزوی سلامتی کردی…
ممنونم ازت همیشه پایان تمام برنامه هات ارزوی شفای مریضهارو کردی..
رامبد عزیز
ممنونم ازت که خندوانه ساختی..
ممنوم ازت که جناب خان رو اوردی تو زندگیمون…
رامبد جوان عزیز
ارزوی سلامتی برای تو خانواده محترمت میکنم…
ارزوی سلامتی برای بچه تو راهت میکنم…

چهره ها در شبکه های اجتماعی 670

رامین راستاد :

دو تا سلطان تو یه قاب

عکس های چهره ها در شبکه های اجتماعی ۶۷۰

چهره ها در شبکه های اجتماعی 670

حسن شکوهی :

سلام به همه دوستان عزیز وسروران گرامی نوه من سپنتا بهترینها رو براتون آرزومندم یاعلی مدد

چهره ها در شبکه های اجتماعی 670

پویان گنجی :

اسرار ازل را نه تو دانی و نه من…وین حل معما نه تو خوانی و نه من…از پس پرده گفتگوی من و تو…چون پرده برافتد نه تو مانی و نه من

چهره ها در شبکه های اجتماعی 670

پریناز ایزدیار :

سومین اکران مردمى #سرخپوست در پردیس سینمایى اکسین آمل

چهره ها در شبکه های اجتماعی 670

بهنوش طباطبایی :

در #ماجراى_نیمروز_ردخون …یه دختر دارم مثل ماه

چهره ها در شبکه های اجتماعی 670

بهاره افشاری :

آفتاب عجیبى روى صورتم افتاد وقتى عکس میگرفتم…و به این فکر کردم هیچوقت آفتاب زمانى که داره غروب میکنه از مردم معذرت خواهى نمیکنه که نورش رو ازشون میگیره چون تا زمانیکه که بود همه خودش رو تابید.
چیزى که در قلبت درسته رو انجام بده حتى اگه سیاهى شب جاتو بگیره.

2019-06-13 / گردآوری:
دکتر طاهری
نظر خود را بنویسید-نظرات کاربران (۰)
فیلم پرشین ویدکتر طاهری
اینستاگرام هنرمندان (۱۹۹) از سوئیت فرند الناز تا نظر سنجی پندار!اینستاگرام هنرمندان (۱۹۹) از سوئیت فرند الناز تا نظر سنجی پندار!
اینستاگرام هنرمندان (۹۸) از دیدار بهاره رهنما و برادرش پس از ۷ سال تا گربه با نمک مهراب قاسمخانی!!اینستاگرام هنرمندان (۹۸) از دیدار بهاره رهنما و برادرش پس از ۷ سال تا گربه با نمک مهراب قاسمخانی!!
شهرزاد کمال زاده ؛از تصادف های وحشتناک تا عروس تاریکی| سبک زندگی افراد مشهور(۳۳۴)شهرزاد کمال زاده ؛از تصادف های وحشتناک تا عروس تاریکی| سبک زندگی افراد مشهور(۳۳۴)
رفتارهای عجیب سلبریتی‌ های ایرانی و همسرانشان جلوی دوربین!|از امیرعلی نبویان و دست‌ بوسی همسرش تا مورد عجیب شقایق دهقان و مهراب قاسمخانی!رفتارهای عجیب سلبریتی‌ های ایرانی و همسرانشان جلوی دوربین!|از امیرعلی نبویان و دست‌ بوسی همسرش تا مورد عجیب شقایق دهقان و مهراب قاسمخانی!
چهره ها در شبکه های اجتماعی (۶۷۲) از دکتر رفتن مهران و هانا تا ذکر مصیبتِ هومن!چهره ها در شبکه های اجتماعی (۶۷۲) از دکتر رفتن مهران و هانا تا ذکر مصیبتِ هومن!
همه چیز از تولد تا فوت بهنام صفوی | از علاقه به جراحی زیبایی تا سامِ ۲/۵ ساله!همه چیز از تولد تا فوت بهنام صفوی | از علاقه به جراحی زیبایی تا سامِ ۲/۵ ساله!
اشک شوق مهران غفوریان برای به دنیا آمدن دخترش !| سبک زندگی افراد مشهور(۲۸۸) +فیلماشک شوق مهران غفوریان برای به دنیا آمدن دخترش !| سبک زندگی افراد مشهور(۲۸۸) +فیلم
چهره ها در جشنواره جهانی فیلم فجر ۹۸| از سادگی المیرا دهقانی تا پارسا پیروزفرِ متفاوت !چهره ها در جشنواره جهانی فیلم فجر ۹۸| از سادگی المیرا دهقانی تا پارسا پیروزفرِ متفاوت !
چهره های مشهور در افتتاحیه سریال رقص روی شیشه | از سحر قریشی تا مهتاب کرامتی!چهره های مشهور در افتتاحیه سریال رقص روی شیشه | از سحر قریشی تا مهتاب کرامتی!
اینستاگرام هنرمندان (۱۴۲) از نقش کاشی در صورت ترلان پروانه تا کنسرت رفتن بهاره رهنما بعد از دنبال دزد رفتن!!!اینستاگرام هنرمندان (۱۴۲) از نقش کاشی در صورت ترلان پروانه تا کنسرت رفتن بهاره رهنما بعد از دنبال دزد رفتن!!!
هدایای سورپرایزی عجیب هواداران بازیگران ؛ از دسته گل میلیونی الهام حمیدی تا نجات جانِ الناز شاکردوست!هدایای سورپرایزی عجیب هواداران بازیگران ؛ از دسته گل میلیونی الهام حمیدی تا نجات جانِ الناز شاکردوست!
فاطمه گودرزی از ممنوعه تا افتتاحیه سالن زیبایی| سبک زندگی افراد مشهور(۲۹۷)فاطمه گودرزی از ممنوعه تا افتتاحیه سالن زیبایی| سبک زندگی افراد مشهور(۲۹۷)
مراسم ازدواج شادی کرم رودی ؛ بازیگر پر استعداد دارکوب | سبک زندگی افراد مشهور (۲۶۱)مراسم ازدواج شادی کرم رودی ؛ بازیگر پر استعداد دارکوب | سبک زندگی افراد مشهور (۲۶۱)
مجری‌های جنجالی و محبوبی که اعتبارشان را بر باد دادند! | از آزاده نامداری تا فرزاد حسنیمجری‌های جنجالی و محبوبی که اعتبارشان را بر باد دادند! | از آزاده نامداری تا فرزاد حسنی
چهره ها در شبکه های اجتماعی (۶۶۱) از کوچ نوید تا رستوران گردی شیلا و دکتر !چهره ها در شبکه های اجتماعی (۶۶۱) از کوچ نوید تا رستوران گردی شیلا و دکتر !
چهره ها در شبکه های اجتماعی (۶۵۶) از شیلا و دکتر در رستوران تا دختر نیوشا !!!چهره ها در شبکه های اجتماعی (۶۵۶) از شیلا و دکتر در رستوران تا دختر نیوشا !!!
اینستاگرام هنرمندان (۱۶۳) از تولد خواهر لیلا بلوکات تا خواهرانه مهراوه و ملیکا!!!اینستاگرام هنرمندان (۱۶۳) از تولد خواهر لیلا بلوکات تا خواهرانه مهراوه و ملیکا!!!
تسلیت هنرمندان مشهور برای فوت پیام صابری، همسر زیبا بروفه (۲) | از روناک یونسی تا رامبد جوان !تسلیت هنرمندان مشهور برای فوت پیام صابری، همسر زیبا بروفه (۲) | از روناک یونسی تا رامبد جوان !
حاشیه ها و تصاویر چهره ها در مراسم ختم بهنام صفوی | از بهنام بانی تا برادران خسروی !+فیلمحاشیه ها و تصاویر چهره ها در مراسم ختم بهنام صفوی | از بهنام بانی تا برادران خسروی !+فیلم
کمند امیرسلیمانی ؛ از تجربه تلخ مهاجرت و آتلیه داری در دوبی تا سریال دادار| سبک زندگی افراد مشهور(۳۱۹)کمند امیرسلیمانی ؛ از تجربه تلخ مهاجرت و آتلیه داری در دوبی تا سریال دادار| سبک زندگی افراد مشهور(۳۱۹)
همه حواشی جنجالی لیلا اوتادی ؛ از کنایه به باران تا ۱۳ شمالی| سبک زندگی افراد مشهور(۲۹۹)همه حواشی جنجالی لیلا اوتادی ؛ از کنایه به باران تا ۱۳ شمالی| سبک زندگی افراد مشهور(۲۹۹)
مسعود فروتن ؛ از دخترش که هرشب خوابش را می بیند تا فحش خوردن برای سریال پدر| سبک زندگی افراد مشهور (۲۵۰)مسعود فروتن ؛ از دخترش که هرشب خوابش را می بیند تا فحش خوردن برای سریال پدر| سبک زندگی افراد مشهور (۲۵۰)
چهره های مشهور در روز پنجم جشنواره فجر ۹۷ | از بهنوش طباطبایی در نقش ملکه زمستان تا استایل شیک طناز طباطبایی !چهره های مشهور در روز پنجم جشنواره فجر ۹۷ | از بهنوش طباطبایی در نقش ملکه زمستان تا استایل شیک طناز طباطبایی !
تسلیت هنرمندان مشهور برای درگذشت پیام صابری ،همسر زیبا بروفه (۳) | از نیوشا ضیغمی تا مهناز افشار !تسلیت هنرمندان مشهور برای درگذشت پیام صابری ،همسر زیبا بروفه (۳) | از نیوشا ضیغمی تا مهناز افشار !
ورزشکاران ایران و جهان در شبکه های اجتماعی (۱۵) از تیپ عروسی علی کریمی تا تولد برادر مهدی قائدی !ورزشکاران ایران و جهان در شبکه های اجتماعی (۱۵) از تیپ عروسی علی کریمی تا تولد برادر مهدی قائدی !
سانیا سالاری ؛ از تئاتر تا پاسخش به لابی گری برای بازی در دلدادگان!| سبک زندگی افراد مشهور (۲۶۶)سانیا سالاری ؛ از تئاتر تا پاسخش به لابی گری برای بازی در دلدادگان!| سبک زندگی افراد مشهور (۲۶۶)
المیرا دهقانی ؛ از کسب بورسیه بازیگری تا یاسمنِ لحظه گرگ و میش!| سبک زندگی افراد مشهور(۲۹۴)المیرا دهقانی ؛ از کسب بورسیه بازیگری تا یاسمنِ لحظه گرگ و میش!| سبک زندگی افراد مشهور(۲۹۴)
اینستاگرام هنرمندان (۱۹۲) از مراقب پوست الناز تا سانسورگرافی نیکی !اینستاگرام هنرمندان (۱۹۲) از مراقب پوست الناز تا سانسورگرافی نیکی !
چهره ها در شبکه های اجتماعی (۶۲۱) از مانتو پروانه ای فریبا نادری تا پیشنهاد آناهیتا درگاهی!!!چهره ها در شبکه های اجتماعی (۶۲۱) از مانتو پروانه ای فریبا نادری تا پیشنهاد آناهیتا درگاهی!!!
ورزشکاران در شبکه های اجتماعی (۹۸) از سلفی آرام تا نیکبخت در تولد!ورزشکاران در شبکه های اجتماعی (۹۸) از سلفی آرام تا نیکبخت در تولد!