مشاهده : 4680چهره ها در شبکه های اجتماعیRSS

واکنش هنرمندان به سیل گلستان | از اندوه شهاب حسینی تا کمک شیلا خداداد!

واکنش هنرمندان به سیل گلستان | از اندوه شهاب حسینی تا کمک شیلا خداداد!چهره ها
از جمله چهره های مشهوری که به سیل گلستان واکنش نشان دادند می توان به مهراب قاسمخانی ، مهناز افشار ، آزاده نامداری ، کیانوش رحمتی ، یغما گلرویی ، شهاب حسینی ، علی دایی ، فرهاد مجیدی ، حسن یزدانی ، شیلا خداداد و ... اشاره کرد.

همزمان با شروع سال نو در حالی که وضعیت مناطق سیل زده استان گلستان همچنان بحرانی است و برخی از هموطنانمان حتی دسترسی به مواد خوراکی ندارند ناکارامدی های مسئولین برای سر و سامان دادن اوضاع مردم سیل زده دادِ سلبریتی ها را نیز در آورده است. آن ها هم با انتشار پیام هایی با مردم سیل زده گلستان ابراز همدردی کردند و از مسئولین درخواست کمک به مردم سیل زده را دارند. در این شماره از چهره ها در شبکه اجتماعی به واکنش هنرمندان به سیل گلستان را بخوانید.

واکنش هنرمندان به سیل گلستان

سیل گلستان

آزاده نامداری :

اسب قشنگم ببخش… باهمه ی عزیزانم در استان‌های شمالی همدردی میکنم میدونم دردی دوانمیکنه اما ما کنارتونیم عزیزای من

سیل گلستان

الناز شاکردوست :

آنقدر درختان جنگل را قطع کردند تا سیل جایگزین تمام سین هاى هفت سین خطه ى زیباى شمال سرزمین مان گردید!.. سخت غمگینم… تنهایتان نمى گذاریم

سیل گلستان

پریناز ایزدیار :

اینجا ایرانه.. سال نو شده… آقا، مسئول، محترم، آقا جون به شما رأى دادن براى همین روزها… هر کى که هستى، جنابعالى رو انتخاب کردن که کنارشون باشى… میفهمى !؟ اگر نمیفهمى به چه حقى سر پستت هستى هنوز!؟

سیل گلستان

پوریا پورسرخ :

متاسفانه شرایط بسیار بحرانیه و عدم اطلاع رسانى مناسب و به موقع به این شرایط وخیم دامن زده…ظاهراً مطابق معمول این خود مردم هستن که باید به داد هم برسن …چکمه،آبمعدنى و غذا مورد نیاز هست

سیل گلستان

حسن یزدانی :

مردم مهمان نواز مازندران و گلستان هرسال عید میزبان مسافران نوروزی بودند ولی امسال سیل طوری زمین گیرشان کرده که برای فراهم کردن حداقل ها هم با چالشی سخت روبرو هستند. سکوت خبری صدا و سیما در این ایام جفا بزرگیست دربرابر میزبانان همیشگی این مرز و بوم #سیل #مازندران #گلستان

واکنش هنرمندان به سیل گلستان | از اندوه شهاب حسینی تا کمک شیلا خداداد!

حسین پاکدل :

این خانه خانه ى همه ماست.

سیل گلستان

رامبد جوان :

اگه کسی قرار نیست به داد سیل‌زده‌ها برسه بدونیم. چون سیل هم مثل زلزله جزو (بلایای) طبیعیه.

سیل گلستان

رضا توکلی :

سیل مردم استان گلستان و گرفتار کرده. بنظرم فروش یک شب از اکران کلیه فیلمهای سینمایی رو اختصاص بدن به هموطنان گرفتار در سیل

سیل گلستان

سیما تیرانداز :

مسئولین …لطفا به داد هموطنان ما برسید

سیل گلستان

شهاب حسینی :

باز هم بلا. باز هم امتحانی دشوار. آیا حکمت آن را میدانیم؟ نمیدانم. تنها اندوه و درد دل را میدانم. اینبار برای هموطنان گلستانی ام که آغاز سال نو، اینچنین برایشان رقم خورد. خدایا مردمم پناهی جز تو ندارند. یاریشان کن که تنها یاورشان تویی. آمین یا رب العالمین

واکنش ها به سیل گلستان

سیل گلستان

شیلا خداداد :

«سیل»سین هشتمشان شد .هر کس به قدر وسعش باید کمک کند . مردم گلستان و مازندران را فراموش نکنیم .

سیل گلستان

علی دایی :

بحران سیل در استان گلستان در اوایل سال جدید دوباره فاجعه بسیار تلخی را برای مردم رقم زد
امیدوارم مسئولین برای یک بار به خودشون بیان و مانند حادثه قبل،مردم را تنها نگذارند و در کنار مردم باشند و به قولهایی که به این مردم می دهند عمل کنند.
باز دست تمام کسانی که از اولین ساعات وقوع این فاجعه دردناک به داد آسیب دیدگان رسیدند درد نکند ولی گویا باز هم جای وظیفه مسئولین ‌و مردم عادی در اینجور مواقع عوض شده است!

در اولین فرصت به این مناطق خواهم رفت و در کنار این عزیزان خواهم بود

سیل گلستان

فرهاد مجیدی :

امروز تصویر برج قابوس را تا نیمه در آب فرو رفته دیدم.
چقدر باید آب از سر بی تدبیری و ناآمادگی در مقابل حوادث گذشته باشد، که حال گلستان اینجور پریشان بشود؟
که یک وجه ، صد وجب و هزار وجب.. شود و بلندترین بنای آجری، با عمری هزار ساله در آب فرو رفته باشد.
این بنا نمادی از اوضاع ماست، هر چه در طول تاریخ و اعصار ساخته ایم، هر آن چه ذخیره فرهنگی و اجتماعی داریم، در معرض نابودی و فناست و فریادرسی هم در میان نیست.

دو نفر از شهروندان گلستان جان خود را از دست داده اند و مسولین تنها ناظران این فاجعه هستند
چه بگوییم؟ کاش برای آسیب دیدگان تسلا و مرهمی در کار باشد و از دست مسئولان غایب و غافل ، راه نجاتی باشد.
در غیاب دولت، تمامی نهاد های مدنی، مسول اند که صدای این مردم باشند
و به داد این مردم برسیم.

سیل گلستان

کامبیز دیرباز :

چند روز پیش که در تدارک سفره نوروزشان بودند، فکر نمیکردند که هفت سینشان با “سیل” تکمیل شود!!!، به فریادشان برسیم.

سیل گلستان

کیانوش رحمتی :

همه با هم با تمام وجود باید در کنار مردم بزرگ مازندران و گلستان باشیم…حالا نوبت ماست.

واکنش بازیگران به سیل گلستان

سیل گلستان

مجید واشقانی :

نزن باران که #ایران غرق آب است

سیل گلستان

مهراب قاسمخانی :

اوضاع مردم استانهای سیل زده خیلی دردناکه. اونم توی این روزا که قرار بوده عیدشون باشه. به خاطر بسته شدن راه‌ها، نه دسترسی برای کمک آسونه، نه ارسال اقلام مورد نیاز… هنوز نمیدونم اگه بخواهیم در کمک رسانی مشارکت کنیم، بهترین راهش چیه و چه شماره حساب هایی معتبر تر هستن، ولی لطفاً اگه مسیر های قابل اطمینانی پیدا کردید و اگه براتون مقدور بود، فراموششون نکنید.

سیل گلستان

مهناز افشار :

افسوس که این مزرعه رو آب گرفته! #سیل_گلستان

سیل گلستان

یغما گلرویی :

#آققلا

2019-03-25 / گردآوری:
دکتر طاهری
نظر خود را بنویسید-نظرات کاربران (۰)
فیلم پرشین ویدکتر طاهری
مجید نوروزی ؛ از زیر پای مادر تا گاندو!| سبک زندگی افراد مشهور(۲۴۳)مجید نوروزی ؛ از زیر پای مادر تا گاندو!| سبک زندگی افراد مشهور(۲۴۳)
اینستاگرام هنرمندان (۲۰۸) از شاهرخ و برادر خانمش تا مهناز و رفقا !اینستاگرام هنرمندان (۲۰۸) از شاهرخ و برادر خانمش تا مهناز و رفقا !
لعیا زنگنه ؛ از فرزند دختری که از همه پنهان می کند تا عشق به فوتبال| سبک زندگی افراد مشهور (۲۴۷)لعیا زنگنه ؛ از فرزند دختری که از همه پنهان می کند تا عشق به فوتبال| سبک زندگی افراد مشهور (۲۴۷)
ورزشکاران در شبکه های اجتماعی (۱۲۸) از عکس زمستونی دایی و نورا تا تولد دختر محسن!ورزشکاران در شبکه های اجتماعی (۱۲۸) از عکس زمستونی دایی و نورا تا تولد دختر محسن!
تبریک روز دختر توسط چهره های مشهور | از پریچهر قنبری تا رامبد جوان ! (۱)تبریک روز دختر توسط چهره های مشهور | از پریچهر قنبری تا رامبد جوان ! (۱)
سارا صوفیانی ؛ از ازدواج با ۲۸ سال اختلاف سنی تا روزهای بیقراری| سبک زندگی افراد مشهور(۳۱۳)سارا صوفیانی ؛ از ازدواج با ۲۸ سال اختلاف سنی تا روزهای بیقراری| سبک زندگی افراد مشهور(۳۱۳)
چهره ها در شبکه های اجتماعی (۶۷۰) از دختر گل بهنوش تا سحر آشفته و گریان!چهره ها در شبکه های اجتماعی (۶۷۰) از دختر گل بهنوش تا سحر آشفته و گریان!
الهه حصاری ؛ از عشقی که درباره آن توضیح نمی دهد تا بازی در سریال ممنوعه!| سبک زندگی افراد مشهور (۲۷۵)الهه حصاری ؛ از عشقی که درباره آن توضیح نمی دهد تا بازی در سریال ممنوعه!| سبک زندگی افراد مشهور (۲۷۵)
چهره ها در شبکه های اجتماعی (۶۲۴) از سفر تابستانی بهاره کیان افشار تا استانداردهای میلاد کی مرام!!!چهره ها در شبکه های اجتماعی (۶۲۴) از سفر تابستانی بهاره کیان افشار تا استانداردهای میلاد کی مرام!!!
تبریک روز دختر توسط چهره های مشهور | از مهران غفوریان تا بنیامین ! (۲)تبریک روز دختر توسط چهره های مشهور | از مهران غفوریان تا بنیامین ! (۲)
دومین فرزند شاهرخ استخری به دنیا آمددومین فرزند شاهرخ استخری به دنیا آمد
افشاگری های بی پایان محسن افشانی و ساشا سبحانی | آیا محسن افشانی به زندان می رود؟افشاگری های بی پایان محسن افشانی و ساشا سبحانی | آیا محسن افشانی به زندان می رود؟
چهره ها در شبکه های اجتماعی (۵۸۱) از تولد پریناز ایزدیار تا الناز شاکردوست و دوستانش!!!چهره ها در شبکه های اجتماعی (۵۸۱) از تولد پریناز ایزدیار تا الناز شاکردوست و دوستانش!!!
اینستاگرام هنرمندان (۹۷) از ناراحتی نگین معتضدی از پستی درباره نامزد سابقش تا تبریک جالب ترلان پروانه در روز سینما!!اینستاگرام هنرمندان (۹۷) از ناراحتی نگین معتضدی از پستی درباره نامزد سابقش تا تبریک جالب ترلان پروانه در روز سینما!!
اینستاگرام هنرمندان (۱۶۰) از تعریف پرویز از هدیه تا بهنوش و پوران!!!اینستاگرام هنرمندان (۱۶۰) از تعریف پرویز از هدیه تا بهنوش و پوران!!!
سلفی ها و تصاویری از استایل هنرمندان در ضیافت شام جشن حافظ ۹۸ | از هلیا امامی تا مریم مومن!سلفی ها و تصاویری از استایل هنرمندان در ضیافت شام جشن حافظ ۹۸ | از هلیا امامی تا مریم مومن!
جوایز برگزیدگان نوزدهمین جشن حافظ با حضور هنرمندان مشهور سینما و تلویزیون مانند بهاره رهنما و همسرش ، پانته آ پناهی ها ، الیکا عبدالرزاقی و همسرش امین زندگانی ، مریم مومن ، هلیا امامی ، سارا منجزی پور ، پژمان بازغى و نفس بازغى و.... در یک مهمانی مجلل برگزار شد.
سوژه های روز رو این جا ببینید !
فال روزانه
جوانسازی صورت و دستها , اصلاح افتادگی پلک فوری !
تعبیر خواب
چهره ها در شبکه های اجتماعی (۶۸۵) از وعده غذایی دلچسب ماهور تا پیری مهرداد!
اینستاگرام هنرمندان (۲۱۰) از خون ریزی آرمین تا سفر لاله و نرگس!
اهدای جوایز جشن حافظ ۹۸ در یک مهمانی خصوصی با حضور برگزیدگان | از عادل فردوسی پور تا بابا مهران!
ورزشکاران در شبکه های اجتماعی (۱۳۰) از خوشحالی پژمان برای عادل تا عروسی ژاوی !
سیروس گرجستانی؛ از فوتبال و بازیگری تا طلاق و دوری از دخترانش | سبک زندگی افراد مشهور(۲۴۵)