یکشنبه, ۳۱ تیر , ۱۴۰۳
درخواست تبلیغات

فیلم و عکس های عروسی لاکچری سپند امیرسلیمانی و مونا کرمی

اشتراک:
عروسی سپند امیرسلیمانی چهره ها
مونا کرمی بازیگر سریال از سرنوشت با انتشار شعری زیبا عکس های از مراسم عروسی خود باز بازیگر مشهور کشورمان سپند امیرسلیمانی که دومین ازدواجش را تجربه می کند در صحفه شخصی اش در اینستاگرام منتشر کرده است.

زوج جدید بازیگر مشهور کشورمان که فروردین ماه خبر از عقد خود داده بودند به تازگی مراسم ازدواج خود را در یک باغ خاص در کنار بازیگران مطرح کشورمان جشن گرفته اند و تصاویری از این زوج جذاب منتشر شده است. در ادامه ضمن آرزوی خوشبختی برای این دو عکس های از عروسی سپند امیرسلیمانی و مونا کرمی را در پرشین وی مشاهده کنید.

عروسی سپند امیرسلیمانی

مونا کرمی با انتشار عکس های از مراسم عروسی اش در صحفه شخصی اش نوشت : کیستی که من جز او
نمی بینم و نمی یابم

دریای پشت کدام پنجره ای؟

که اینگونه شایدهایم را گرفته ای

زندگی را دوباره جاری نموده ای

پر شور، زیبا و روان

کیستی ای مهربانترین؟

عروسی سپند امیرسلیمانیمونا کرمی
عروسی سپند امیرسلیمانیعکس های مونا کرمی و سپند امیرسلیمانی

سپند امیرسلیمانی بازیگر ۴۷ ساله و شناخته شده سریال‌ های تلویزیونی، برادر کمند و فرزند سعید امیرسلیمانی در اردیبهشت ۱۴۰۳ با مونا کرمی عقد کردند و به تازگی مراسم ازدواج خود را با حضور دوستان و خانواده جشن گرفته اند.

گفتنی است سپند امیرسلیمانی سال ۱۳۸۵ در یک جمع دوستان به واسطه دوستان قدیمی اش با مارال آراسته آشنا شد و بعد از ۲ در سال ۱۳۸۷ با یکدیگر ازدواج کردند. وی ۲۵ مهر ۱۳۹۷ در برنامه «فرمول یک» علی ضیا اعلام کرد سال ۱۳۸۳ بعد از ۷ سال زندگی مشترک از همسرش جدا شده و حالا تنها زندگی می کند.

عروسی سپند امیرسلیمانیبازیگران در عروسی سپند امیرسلیمانی و مونا کرمی

مونا کرمی همسر آقای بازیگر

مونا کرمی متولد ۱۸ آذرماه سال ۱۳۶۹ می باشد. او اصالتا شمالی است و اهل گلستان می باشد و خانواده  وی چهار نفره است و او یک برادر  به اسم مجید دارد.

عروسی سپند امیرسلیمانیسپند امیرسلیمانی

ایشان بازیگری را از سن ۹ سالگی با تئاتر آغاز نمود و اولین بار با سریال بیمار استاندارد ساخته سعید آقاخانی در سال ۹۵ در میان مخاطبان تلویزیون شناخته شد.

استایللباس عروس زیبای مونا کرمی

مونا کرمی در سریال بیمار استاندارد در نقش سحر با بازیگرانی چون امیر غفارمنش ، بابک حمیدیان ، جواد عزتی ، علیرضا خمسه ، حسین محب اهری ، شیلا خداداد و … همبازی بود.

بازیگرسپند امیرسلیمانی با لباس دامادی

سپس پس از سه سال دوری از تلویزیون، در سال ۱۳۹۷ با بازی در سریال “حوالی پاییز” به کارگردانی حسین نعیمی به تلویزیون بازگشت و بعد از آن در سریال از سرنوشت هنرنمایی کرده است.

مونا کرمیمونا کرمی و سپند امیرسلیمانی

عکس های عروسی سپند امیرسلیمانی و مونا کرمی

سپند امیرسلیمانی با انتشار تصویری از مهمانان عروسی خود در زیر نوشت : اوقات خوش آن بود که با دوست به سر شد(جاى رفقایى که تو عکس نیستن خالى)

عروسی سپند امیرسلیمانیچهره های مشهور در مراسم عروسی مونا کرمی و همسرش

آقای بازیگر در مهرماه سال ۱۳۹۷ در برنامه فرمول یک عنوان کرد که ۴ سال است جدا شده و تنها زندگی می‌ کند. در عین حال باز بر خوبی‌های ازدواج تاکید کرده و در مورد علت طلاقش گفت: “هنوز هم از من بپرسند درباره مزیت‌ های ازدواج می‌ گویم و معتقدم همه حتماً باید ازدواج کنند.

مونا کرمیمونا کرمی

این که دو نفر نتوانند زندگی مشترکشان را ادامه دهند و جایی به پایان برسند به این معنی نیست که ازدواج بد است. ما به خاطر اختلاف سلیقه‌ های شدید، تصمیم گرفتیم به سال‌ هایی که با هم بودیم احترام بگذاریم و جدا بشویم.

مونا کرمیعکس های عروسی مونا کرمی
گردآوری:
اخبار مرتبط:
حسین اجاقلو
شهروز آقایی پور
مهناز افضلی
حسین رفیعی
افشین آقایی
اسلحه مهدی فخیم زاده
تکذیب بیماری علی قربان زاده
المیرا دهقانی و همسرش
شبنم قلی خانی در دبی
مراسم عروسی در شیراز
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس