مشاهده : 16103 اخبار روز چهره های مشهور RSS

چهره های مشهور در مراسم ختم پیام صابری (۱)| از نیوشا ضیغمی تا سیاوش خیرابی

چهره های مشهور در مراسم ختم پیام صابری (۱)| از نیوشا ضیغمی تا سیاوش خیرابی چهره ها
مراسم ختم مرحوم پیام صابری ، همسر زیبا بروفه امروز صبح برگزار شد و زیبا بروفه در این مراسم صحبت های جالبی درباره زندگی عاشقانه اش کرد که مورد توجه روحانی مراسم هم قرار گرفت. رابعه اسکویی ، نیوشا ضیغمی ، کیهان ملکی ، سامان گوران ، مجید صالحی ، رضا ناجی ، همایون ارشادی ، مریم امیرجلالی ، افسر اسدی ، اصغر همت ، شبنم مقدمی ، فرشته طائرپور و ... از حاضرین مشهور در مراسم بودند.

مراسم ختم مرحوم پیام صابری امروز صبح (۲۲ آذر ۹۷ ) در مسجد جامع شهرک غرب بر گزار شد. از هنرمندان حاضر در این مراسم می توان به رابعه اسکویی ، نیوشا ضیغمی ، سیاوش خیرابی ، کیهان ملکی ، سامان گوران ، مجید صالحی ، رضا ناجی ، همایون ارشادی ، مریم امیرجلالی ، افسر اسدی ، اصغر همت ، شبنم مقدمی ، فرشته طائرپور و … اشاره کرد. در ادامه تصاویری از مراسم ختم پیام صابری ، همسر زیبا بروفه را ببینید.

چهره های مشهور در مراسم ختم پیام صابری

از حاشیه های این مراسم می توان به صحبت های زیبا بروفه در مراسم ختم همسرش اشاره کرد که در خلال این صحبت ها گفت که ۲۲ سال عاشقانه زندگی کردم و ثمره عشقم اهورا ی عزیزم است. او قلب بزرگی داشت و بزرگ رفت. در ادامه هم سخنران مراسم ختم مرحوم پیام صابری هم در صحبت هایش به حرف های زیبا بروفه اشاره کرد و گفت که خوشحالم از اینکه یک مادر ، یک همسر می تواند همچین جمله ای بگوید که ۲۲ سال عاشقانه زندگی کردم ، بدون اینکه تردیدی در کلامش باشد و ….

گفتنی است مرحوم پیام صابری همسر زیبا بروفه بود که بر اثر ایست قلبی در ۱۸ آذر سال ۹۷ فوت کرد. او و همسرش زیبا بروفه پس از ۲۲ سال صاحب فرزند پسری به نام اهورا شده بودند که اهورای کوچک در زمان فوت پدرش ۷ ماهه می باشد.

زنده یاد پیام صابری در اواخر عمرش مشغول ساخت سریالی به نام کوله پشتی به سفارش شبکه زاگرس بود که تقریبا بیشتر مراحل بیشتر این سریال فیلمبرداری شده بود.

تصاویر مراسم ختم مرحوم پیام صابری

ختم پیام صابری

افسر اسدی

ختم پیام صابری

رابعه اسکویی و مریم امیرجلالی

ختم پیام صابری

سیاوش خیرابی

ختم پیام صابری

سخنران مراسم ختم مرحوم پیام صابری

ختم پیام صابری

هنرمندان در مراسم ختم مرحوم پیام صابری

ختم پیام صابری

افراد مشهور حاضر در مراسم یادبود پیام صابری

ختم پیام صابری

زنده یاد پیام صابری

ختم پیام صابری

کیهان ملکی

ختم پیام صابری

شبنم مقدمی

ختم پیام صابری

مجید مظفری

ختم پیام صابری

مجید صالحی و رضا ناجی

ختم پیام صابری

حبیب دهقان نسب

ختم پیام صابری

رضا ناجی

ختم پیام صابری

فرشته طائرپور

ختم پیام صابری

نیوشا ضیغمی

ختم پیام صابری

اصغر همت

ختم پیام صابری

همایون ارشادی

ختم پیام صابری

رابعه اسکویی

2018-12-13 / گردآوری:
گزارش خطا در خبر
نظر خود را بنویسید - نظرات کاربران (۰)
دکتر بتول طاهریفیلم پرشین وی