واکنش چهره ها به حذف عادل فردوسی پور از نود | پرویز پرستویی : فرزند عادل را گروگان گرفتند!(۱)

واکنش چهره ها به حذف عادل فردوسی پور از نود | پرویز پرستویی : فرزند عادل را گروگان گرفتند!(۱)چهره ها
از جمله افراد مشهوری که به حذف عادل فردوسی پور از نود واکنش نشان دادند می توان به مهراوه شریفی نیا ، آزاده نامداری ، رضا یزدانی ، مهناز افشار ، امیرحسین رستمی ، حبیب رضایی ، فلور نظری ، خاطره حاتمی ، سید احمد خمینی ، لیلا بلوکات و .. اشاره کرد.

دیشب بر طبق سنت همیشگی و عادت چند ساله مان برنامه نود پس از انتشار شایعاتی مبنی بر حذف عادل فردوسی پور از نود و خداحافظی او با این برنامه منتشر شده بود به طور کلی پخش نشد تا این ماجرا اعتراضات فراوانی را در پی داشته باشد. در این شماره از چهره ها در شبکه اجتماعی به واکنش هنرمندان به حذف عادل فردوسی پور از نود پرداخته ایم. طبق اخبار موثق، امشب در آخرین قسمت برنامه‌ی ۹۰ در سال ۹۷ قرار بوده مهران مدیری مهمان عادل فردوسی‌پور شود تا شاهد گفت و گویی متفاوت و جذاب میان دو چهره‌ی مهمِ تاریخ رسانه در ایران باشیم. برنامه‌ای که با کینه‌ورزی تازه‌ی فروغی و حذف ۹۰ از کنداکتور شبکه ۳، کنسل شد.

واکنش هنرمندان به حذف عادل فردوسی پور از نود

از جمله افراد مشهوری که به حذف عادل فردوسی پور از نود واکنش نشان دادند می توان به مهراوه شریفی نیا ، آزاده نامداری ، رضا یزدانی ، مهناز افشار ، امیرحسین رستمی ، حبیب رضایی ، فلور نظری ، خاطره حاتمی ، سید احمد خمینی ، لیلا بلوکات و .. اشاره کرد.

واکنش چهره ها به حذف عادل فردوسی پور از نود

حذف عادل فردوسی پور از نود

آزاده نامداری

حذف عادل فردوسی پور از نود

رضا یزدانی

حذف عادل فردوسی پور از نود

رضا یزدانی

حذف عادل فردوسی پور از نود

مهناز افشار

حذف عادل فردوسی پور از نود

حبیب رضایی

حذف عادل فردوسی پور از نود

روح الله بالش آبادی

حذف عادل فردوسی پور از نود

امیرحسین رستمی

حذف عادل فردوسی پور از نود

فلور نظری

حذف عادل فردوسی پور از نود

خاطره حاتمی

حذف عادل فردوسی پور از نود

لیلا بلوکات

حذف عادل فردوسی پور از نود

سید احمد خمینی

حذف عادل فردوسی پور از نود

یعقوب کریمی

حذف عادل فردوسی پور از نود

محمد شایسته

حذف عادل فردوسی پور از نود

افشین دهقان :

. نه به حذف عادل. نه به آقازاده های تازه به دوران رسیده. نه به تحجر. نه به حسادت. نه به نخبه کشی. نه به چهره های سراسر تکبر و عقده. ایران آبادم آرزوست

حذف عادل فردوسی پور از نود

برزو ارجمند :

حتی نمیدونم چی بنویسم.

حذف عادل فردوسی پور از نود

بهنوش بختیاری :

وخداوند عادل را آفرید تا تلویزیون بی سرور نماند…عادل نباید برود……

حذف عادل فردوسی پور از نود

پرویز پرستویی :

عادل فردوسی پور:
نود فرزند من است!
امروز داشتم دنیای مجازی رو مرور میکردم
متوجه شدم فرزند بیست ساله عادل فردوسی پور((نود))روگروگان گرفتند.
نمیدونم این خبر رو جامعه ورزشی شنیدن یا نه!واگر شنیدن چگونه با خودشون کنار اومدن !
اونم‌گروگان گرفتن فرزند بیست ساله عادل فردوسی پور رو که هر دوشنبه منتظر شروع برنامه اش بوده اند تا ورزش ایران و جهان رو از زبانش بشنوند و ببینند!
نمیدونم مردمی که بیست سال تمام هر دوشنبه تا پاسی از شب شاهد اخبار و تحولات ورزشی بودن این خبر رو شنیدن یا نه!
واقعا این خبر خیلی تلخ بود.

راستش حکایت عادل فردوسی پور
بنوعی حکایت استاد شجریان در عرصه موسیقی است،اگر بخواهند روزی بهترین خواننده سال یا ابدی را انتخاب کنند ،بایستی ابتدا استاد شجریان را کنار بگذارند و تازه ببینند که کدام خواننده بهترین است چرا که استاد شجریان صدایش
یک ارکستر کامل است .و قابل قیاس با هیچکس نیست. با ادای احترام به کلیه خوانندگان خوب ایران زمین.
حال ،حکایت عادل فردوسی پور در عرصه برنامه ساز ورزشی و اجراست.
با ادای احترام به همه عزیزانی که در عرصه ورزش برنامه ساز هستند و اجرا کننده بایستی عرض کنم‌ خدمتی که عادل فردوسی پور در برنامه نود به ورزش کرده اند تکرار ناشدنی است .
صد در صد به نفع صدا و سیما خواهد بود اگر با سلام و صلوات فرزند عادل فرودسی پور را
به او برگردانند .

واکنش پرویز پرستویی به حذف عادل فردوسی پور از نود

چون هیچکس نخواهد توانست بر سکان برنامه نود بنشیند حال تحت هر عنوانی .واگر صدا و سیما با عذر خواهی این کار را نکند بایستی دیگه کم کم فاتحه صدا و سیمارا خواند .
چون مدام در حال خطاست .
چرا صدا و سیمارا ملک شخصی خودکرده اید
چرا از بیرون به عملکرد خودتان نگاه نمی کنید ؟
این میز ها و پست ها به هیچکس وفا نکرده
همه رفتنی هستید مثل مسئولین قبلی
تورو خدا اینقدر جفا نکنید .

چراکه عادل فردوسی پور و امثال ایشان در هر عرصه ای ماندگار تر خواهند شد .
شک نکنید این شما هستید که خواهید رفت.
عادل عزیز
اگر فرزندت برگشت ماهم خوشحال خواهیم شد و اگر بر نگشت غمگین، و لی بدان فرزندت در دل همه مردم ورزش دوست در سراسر دنیا جای دارد.

حذف عادل فردوسی پور از نود

روح الله بالش آبادی :

#عادل_حذف_شدنی_نیست

حذف عادل فردوسی پور از نود

سید احمد خمینی :

امشب نود پخش نشد و چشم بسیاری مثل من در حسرت برنامه عادل به جعبه ی شیشه ای خشک شد.
البته از شما چه پنهان سالهاست از فوتبال های زنده که بگذریم، نود از معدود بهانه های ما برای ارتباط با تلوزیون است و حذف عادل می تواند این بهانه را از ما بگیرد.
برای تصمیم مدیران می توان دلایلی یافت ولی مدیرانی که از اموال مردم ارتزاق می کنند، بیش از دیگران موطفند تا افکار عمومی را ملاک تصمیمات خود بدانند.
عادل را دوست دارم و برایش آرزوی بهترین ها را دارم.
سهم او در بهتر شدن و سالم تر شدن فوتبال و بالاتر رفتن فهم و شناخت عمومی از این ورزش بر کسی پوشیده نیست.

حذف عادل فردوسی پور از نود

مهراوه شریفی نیا

2019-03-19 / گردآوری:

نو عروس

دکتر طاهری

مسابقه گردشگری

نظر خود را بنویسید-نظرات کاربران (۰)
فیلم پرشین وی
اینستاگرام هنرمندان (۱۷۱) از مرگ پسرخاله سردار تا تیپ پاتختی شیلا و لیلا !!!اینستاگرام هنرمندان (۱۷۱) از مرگ پسرخاله سردار تا تیپ پاتختی شیلا و لیلا !!!
اینستاگرام هنرمندان (۹۸) از دیدار بهاره رهنما و برادرش پس از ۷ سال تا گربه با نمک مهراب قاسمخانی!!اینستاگرام هنرمندان (۹۸) از دیدار بهاره رهنما و برادرش پس از ۷ سال تا گربه با نمک مهراب قاسمخانی!!
رفتارهای عجیب سلبریتی‌ های ایرانی و همسرانشان جلوی دوربین!|از امیرعلی نبویان و دست‌ بوسی همسرش تا مورد عجیب شقایق دهقان و مهراب قاسمخانی!رفتارهای عجیب سلبریتی‌ های ایرانی و همسرانشان جلوی دوربین!|از امیرعلی نبویان و دست‌ بوسی همسرش تا مورد عجیب شقایق دهقان و مهراب قاسمخانی!
چهره ها در شبکه های اجتماعی (۶۴۰) از آرایشگرِ معروف شیلا و سالگرد ازدواج روناک!!!چهره ها در شبکه های اجتماعی (۶۴۰) از آرایشگرِ معروف شیلا و سالگرد ازدواج روناک!!!
چهره ها در شبکه های اجتماعی (۶۴۷) از کشف روناک تا روزگار پرتقالی ماهور!!!چهره ها در شبکه های اجتماعی (۶۴۷) از کشف روناک تا روزگار پرتقالی ماهور!!!
سحر صباغ سرشت ازدواج کرد !| از جیران روزگار جوانی تا تهیه کنندگی و ازدواجسحر صباغ سرشت ازدواج کرد !| از جیران روزگار جوانی تا تهیه کنندگی و ازدواج
چهره های مشهور در روز دهم جشنواره فجر ۹۷ | از استایل سبز بهنوش طباطبایی تا وقار طناز طباطبایی!چهره های مشهور در روز دهم جشنواره فجر ۹۷ | از استایل سبز بهنوش طباطبایی تا وقار طناز طباطبایی!
اشک شوق مهران غفوریان برای به دنیا آمدن دخترش !| سبک زندگی افراد مشهور(۲۸۸) +فیلماشک شوق مهران غفوریان برای به دنیا آمدن دخترش !| سبک زندگی افراد مشهور(۲۸۸) +فیلم
فاطمه گودرزی از ممنوعه تا افتتاحیه سالن زیبایی| سبک زندگی افراد مشهور(۲۹۷)فاطمه گودرزی از ممنوعه تا افتتاحیه سالن زیبایی| سبک زندگی افراد مشهور(۲۹۷)
مسعود فروتن ؛ از دخترش که هرشب خوابش را می بیند تا فحش خوردن برای سریال پدر| سبک زندگی افراد مشهور (۲۵۰)مسعود فروتن ؛ از دخترش که هرشب خوابش را می بیند تا فحش خوردن برای سریال پدر| سبک زندگی افراد مشهور (۲۵۰)
المیرا دهقانی ؛ از کسب بورسیه بازیگری تا یاسمنِ لحظه گرگ و میش!| سبک زندگی افراد مشهور(۲۹۴)المیرا دهقانی ؛ از کسب بورسیه بازیگری تا یاسمنِ لحظه گرگ و میش!| سبک زندگی افراد مشهور(۲۹۴)
حضور پرشمار چهره ها در شب افتتاحیه رستوران سیامک انصاری | از ژوله و عهد و عیال تا احمد مهران فر!حضور پرشمار چهره ها در شب افتتاحیه رستوران سیامک انصاری | از ژوله و عهد و عیال تا احمد مهران فر!
ورزشکاران در شبکه های اجتماعی (۹۸) از سلفی آرام تا نیکبخت در تولد!ورزشکاران در شبکه های اجتماعی (۹۸) از سلفی آرام تا نیکبخت در تولد!
حواشی و استایل چهره های معروف در بیستمین جشن سینمای ایران | از پریناز ایزدیار تا هانیه توسلیحواشی و استایل چهره های معروف در بیستمین جشن سینمای ایران | از پریناز ایزدیار تا هانیه توسلی
تشییع پیکر ضیاءالدین دری | از گریه های مریلا زارعی تا آوازخوانی دختر ضیاءالدین دری در مراسم پدرش +فیلمتشییع پیکر ضیاءالدین دری | از گریه های مریلا زارعی تا آوازخوانی دختر ضیاءالدین دری در مراسم پدرش +فیلم
شیدا خلیق؛ از سختی تک دخترِ بازیگر معروف بودن تا بازی در زوج یا فرد| سبک زندگی افراد مشهور(۳۰۳)شیدا خلیق؛ از سختی تک دخترِ بازیگر معروف بودن تا بازی در زوج یا فرد| سبک زندگی افراد مشهور(۳۰۳)
واکنش هنرمندان به سیل گلستان | از اندوه شهاب حسینی تا کمک شیلا خداداد!واکنش هنرمندان به سیل گلستان | از اندوه شهاب حسینی تا کمک شیلا خداداد!
اینستاگرام هنرمندان (۱۱۶) از عکس پاییزی الناز شاکردوست تا اعتراض بهنوش بختیاری به چالش میکاپِ او!!!اینستاگرام هنرمندان (۱۱۶) از عکس پاییزی الناز شاکردوست تا اعتراض بهنوش بختیاری به چالش میکاپِ او!!!
چهره های مشهور در افتتاحیه سریال رقص روی شیشه | از سحر قریشی تا مهتاب کرامتی!چهره های مشهور در افتتاحیه سریال رقص روی شیشه | از سحر قریشی تا مهتاب کرامتی!
همه حواشی جنجالی لیلا اوتادی ؛ از کنایه به باران تا ۱۳ شمالی| سبک زندگی افراد مشهور(۲۹۹)همه حواشی جنجالی لیلا اوتادی ؛ از کنایه به باران تا ۱۳ شمالی| سبک زندگی افراد مشهور(۲۹۹)
چهره ها در شبکه های اجتماعی (۵۹۴) از خاطره ویدا جوان و سانسورچی تا سنگ تمام شیلا خداداد برای تولد همسرش!!!چهره ها در شبکه های اجتماعی (۵۹۴) از خاطره ویدا جوان و سانسورچی تا سنگ تمام شیلا خداداد برای تولد همسرش!!!
چهره های مشهور در روز پنجم جشنواره فجر ۹۷ | از بهنوش طباطبایی در نقش ملکه زمستان تا استایل شیک طناز طباطبایی !چهره های مشهور در روز پنجم جشنواره فجر ۹۷ | از بهنوش طباطبایی در نقش ملکه زمستان تا استایل شیک طناز طباطبایی !
عماد طالب زاده ؛ از کار در رستوران تا خوانندگی و به دنیا آمدن شایلی!| سبک زندگی افراد مشهور(۳۱۱)عماد طالب زاده ؛ از کار در رستوران تا خوانندگی و به دنیا آمدن شایلی!| سبک زندگی افراد مشهور(۳۱۱)
چهره ها در شبکه های اجتماعی (۵۷۷) از دلبرانگی بهنوش طباطبایی تا خستگی سحر قریشی در گرما!چهره ها در شبکه های اجتماعی (۵۷۷) از دلبرانگی بهنوش طباطبایی تا خستگی سحر قریشی در گرما!
ورزشکاران در شبکه های اجتماعی (۷۸) از تولد همسر خسرو تا کنایه علی کریمی!ورزشکاران در شبکه های اجتماعی (۷۸) از تولد همسر خسرو تا کنایه علی کریمی!
چهره های مشهور در اولین جشن آکادمی سینما سینما | از طناز طباطبایی تا نوید محمدزاده (۱)چهره های مشهور در اولین جشن آکادمی سینما سینما | از طناز طباطبایی تا نوید محمدزاده (۱)
چهره های مشهور در اختتامیه جشنواره جهانی فجرچهره های مشهور در اختتامیه جشنواره جهانی فجر
ناصر چشم آذر ؛ نابغه ی دوست داشتنیِ موسیقی | سبک زندگی افراد مشهور (۲۲۲)ناصر چشم آذر ؛ نابغه ی دوست داشتنیِ موسیقی | سبک زندگی افراد مشهور (۲۲۲)
ورزشکاران ایران و جهان در شبکه های اجتماعی (۱۹) از سپهر حیدری و همسر و پسرش تا دیوید بکام با شاخ گوزن!ورزشکاران ایران و جهان در شبکه های اجتماعی (۱۹) از سپهر حیدری و همسر و پسرش تا دیوید بکام با شاخ گوزن!
ورزشکاران در شبکه های اجتماعی (۴۱) از پوریا فیاضی و همسرش تا پست بیرانوند پس از بازی با عمان!ورزشکاران در شبکه های اجتماعی (۴۱) از پوریا فیاضی و همسرش تا پست بیرانوند پس از بازی با عمان!