سه شنبه, ۲۶ تیر , ۱۴۰۳
درخواست تبلیغات

بازیگر بازی تاج و تخت و عکس های عروسی او تا بی بی رکسا و نامزد ایرانی اش

اشتراک:
بازیگر بازی تاج و تخت چهره ها
تصاویری از عکس های عروسی بازیگر بازی تاج و تخت با حضور تعدادی از بازیگران این سریال و همچنین گلچینی از پست های اخیر چهره های خارجی را تماشا کنید.

لینا هیدی از بازیگران سریال معروف “بازی تاج و تخت” که برای بازی در نقش ملکه سرسی شناخته می شود، روز دوشنبه این هفته تصاویری از مراسم عروسی اش را در شبکه اجتماعی به اشتراک گذاشت. در عکس هایی از عروسی بازیگر بازی تاج و تخت با حضور تعدادی از بازیگران این سریال و همچنین گلچینی از پست های اخیر سلبریتی های خارجی را مشاهده می کنید.

عروسی لینا هیدی بازیگر بازی تاج و تخت

لینا هیدی با مارک منچاکا بازیگر ۴۶ ساله سریال اوزارک معروف است ازدواج کرد و به گزارش پرشین وی در عکسی که از روز عروسی خود منتشر کرده وی با لباس عروس سفید ساده، دسته گل نسبتا بزرگ و رنگارنگ و گل های متعدد روی موهایش دیده می شود. داماد نیز یک دست کت و شلوار سه تکه آبی رنگ را با کلاه لبه دار ست کرده بود و هر دو آنها عکس های عروسی خود را در زمینه ای سفید با گل های سفید و صورتی گرفتند.

بازیگر بازی تاج و تختعروسی لینا هیدی و مارک منچاکا
لینا هیدی بازیگر بازی تاج و تختعروس و داماد و یکی از مهمانانشان

مراسم عروسی این بازیگر ۴۹ ساله بریتانیایی در روز ۶ام اکتبر در پوگلیا – ایتالیا برگزار شده و به نظر می رسد یک عروسی صمیمانه کوچک تنها با حضور تعداد اندکی از دوستان و اقوام است که در بین این مهمانان تعدادی از آنها از همکاران معروف لینا هیدی در سریال بازی تاج و تخت هستند.

مهمانان معروف در عروسی لینا هیدی

یکی از مهمانان شناخته شده در این عروسی پیتر دینکلیج بود که در یکی از تصاویر در حین بوسیدن گونه یکی دیگر از مهمانان دیده می شود. سوفی ترنر بازیگر نقش سانسا استارک در این سریال و شوهر خواننده اش جو جوناس نیز در این جشن عروسی حضور داشتند و تصویری از آنها در یک عکس دسته جمعی در کنار مهمانان دیگر این جشن یعنی میکالا کاتینگ، برایان مور و چارلی مک ایوان به اشتراک گذاشته شد.

سوفی ترنر بازیگر بازی تاج و تختسوفی ترنر دیگر بازیگر بازی تاج و تخت و همسرش جو جوناس
پیتر دینکلیج بازیگر بازی تاج و تختپیتر دینکلیج در عروسی لینا هیدی

یکی از مهمانان غیرمنتظره در این جشن ریک استلی خواننده مشهور پاپ بود که پس از انتشار سلفی او در کنار مک ایوان در این عروسی، موجب تعجب برخی از هواداران در شبکه اجتماعی شد.

لینا هیدی در سال ۲۰۰۷ با اولین شوهرش موزیسینی به نام پیتر پل لاکرا ازدواج کرد ولی به گزارش پرشین وی شش سال بعد در سال ۲۰۱۳ از هم طلاق گرفتند، آنها همچنین صاحب پسری به ویلی الیوت ۱۲ ساله هستند.

مهمانان عروسی بازیگر بازی تاج و تختریک استلی خواننده معروف (راست) در عروسی بازیگر بازی تاج و تخت

هیدی و نامزدش کارگردانی به نام دن کادان که از دوستان دوره کودکی او نیز محسوب می شود در سال ۲۰۱۵ صاحب دختری به نام تدی شدند ولی در سال ۲۰۱۸ از هم جدا شدند. دو سال بعد این بازیگر رابطه عاشقانه اش را با مارک منچاکا آغاز کرد و در سال ۲۰۲۰ صحت این خبر را رسما تایید کردند و حالا در سال ۲۰۲۲ مراسم ازدواج شان را جشن گرفتند.

پست های اینستاگرامی چهره های مشهور

خواننده سلنا گومزسلنا گومز

سلنا گومز – تیزر فیلم مستند “ذهنم و من” روز دوشنبه منتشر می شود. کمی اضطراب دارم ولی در عین حال برای اینکه این جنبه از خودم را با شما به اشتراک بگذارم هیجان زده هستم.

جین سیمورجین سیمور پزشک دهکده

جین سیمور – سلام گرند هتل میشیگان، آماده یک آخر هفته به یاد ماندنی به افتخار فیلم “Somewhere in Time” (جایی در زمان) هستیم.

پریانکا چوپراپریانکا چوپرا و نیک جوناس

پریانکا چوپرا – روز گردش مامان و بابا

بی بی رکسابی بی رکسا و نامزد ایرانی اش کیان صفیاری

بی بی رکسا – تولدت مبارک کیان صفیاری ، دوست دارم

آنتونلا روکوزوآنتونلا روکوزو همسر مسی

آنتونلا روکوزو – لویی ویتون و نیکولا گسکیه تبریک برای فشن شو شگفت انگیزتان

آنجلینا جولیآنجلینا جولی در پاکستان

آنجلینا جولی – هفته گذشته به همراه برخی از سازمان های این کشور در پاکستان بودم و شاهد فاجعه ای بودم که با سیل شدید ایجاد شده و یک سوم از زمین های این کشور را زیر آب برده بود. ۳۳ میلیون نفر آسیب دیدند و بیش از ۶ میلیون نفر به کمک های انسان دوستانه نیاز فوری دارند.

کایلی جنر کایلی جنر خواهر کیم کارداشیان

کایلی جنر – بالنسیاگا – دِما

تام هاردیبازیگر هالیوودی تام هاردی

تام هاردی – متشکرم رنزو ریرون و تمام اعضای تیم رنزو گریسی آکادمی

جورجینا رودریگزجورجینا رودریگز نامزد رونالدو

جورجینا رودریگز – رویایی که به حقیقت پیوست

سوفی ترنرسوفی ترنر و نیکولا گسکیه طراح برند لویی ویتون

سوفی ترنر – نیکولا گسکیه ذهن تو هرگز دست از شگفت زده کردن من دست نمی کشد، متشکرم که بخشی از خانواده لویی ویتون هستم.

کامیلا کابیوخواننده مشهور کامیلا کابیو

کامیلا کابیو – استراحت استراتژیک/ شارژ شدن ابتکاری

تهیه و ترجمه: گروه سرگرمی پرشین وی

بخش اختصاصی پرشین وی

منبع: dailymail، instagram

گردآوری:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس