سه شنبه, ۱۴ آذر , ۱۴۰۲
درخواست تبلیغات

استایل نیوشا ضیغمی و سامان صفاری تا کودکی هانیه غلامی و خاله اش

اشتراک:
چهره ها
از استایل شیک نیوشا ضیغمی و سامان صفاری در فیلم پارادایس با بازیگران سریال چشم بندی تا کودکی هانیه غلامی و خاله اش ثمین شایسته با سریک و سرکان اسب های محبوب سردار آزمون مهاجم تیم ملی فوتبال ...

بازیگر خوش چهره کشورمان بعد از مدت ها استوری در صحفه شخصی اش از تصویر خود را منتشر کرده است. در ادامه عکس های از استوری های اینستاگرام چهره های مشهور با تصاویری از استایل نیوشا ضیغمی را در پرشین وی مشاهده کنید.

استایل نیوشا ضیغمی

نیوشا ضیغمی بازیگر زن سینما و تلویزیون کشورمان در سال ۱۳۸۹ با آرش پولادخان سرمایه گذار فیلم پرتقال خونی، ازدواج کرد و در آخرین روزهای اردیبهشت ماه سال ۹۷ صاحب دختر شد و نام او را لنا گذاشته است. وی با سریال «در چشم باد» مسعو جعفری جوازانی در سال ۱۳۸۲ کار حرفه ای خود را آغاز کرد و با این سریال به شهرت رسید.

او در سال ۱۳۸۳ با سه فیلم سینمایی مواجهه، شوریده و تردست پا به عرصه سینما گذاشت و در سال ۱۳۸۵ در فیلم های سینمایی گناه من، حس پنهان، پارک وی و اخراجی ها حضور پیدا کرد.

گفتنی است پدر مرحومش محسن ضیغمی دبیر و مادرش فهیمه رستم پور کارمند بازنشسته است که تجربه بازی در فیلم سینمایی چارسو را نیز دارد و روشا خواهر نیوشاست و در فیلم سینمایی چارسو و سریال ماتادور حضور داشته است.

استایل نیوشا ضیغمیاستایل نیوشا ضیغمی

جدیدترین استوری اینستاگرام هنرمندان را در ادامه مشاهده می کنید

در سری استوری های جدید اینستاگرام بازیگران مشهور ایرانی تصاویری از سردار آزمون , هانیه غلامی , راحله امینیان , شاهد احمدلو , ژیلا صادقی , لیلا برخوداری , داریوش سلیمی , سارا احمدیان , محیا اسناوندی , سامان صفاری , نیوشا ضیغمی , مریم سلطانی و در ادامه با ما همراه شوید تا تصاویر زیبای استوری اینستاگرام هنرمندان را مشاهده کنید.

سردار آزمونسردار آزمون

هانیه غلامیکودکی هانیه غلامی و خاله اش ثمین
  راحله امینیانراحله امینیان

شاهد احمدلوشاهد احمدلو و بازیگران سریال چشم بندی
ژیلا صادقیژیلا صادقی و دوستش
استایل نیوشا ضیغمیاستایل نیوشا ضیغمی بازیگر بی نشان

لیلا برخوداریلیلا برخوداری
داریوش سلیمیداریوش سلیمی و بازیگران سریال چشم بندی

سارا احمدیانتبریک سال نو میلادی سارا احمدیان

محیا اسناوندیمحیا اسناوندی

سامان صفاریسامان صفاری در فیلم سینمایی پارادایس
مریم سلطانیتیپ مریم سلطانی

گردآوری گروه چهره ها در پرشین وی

گردآوری:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس