بابک جهانبخش و پسرش در پایان کنسرت وی تا غزل شاکری و مادرش

اشتراک:
بابک جهانبخش و پسرش در پایان کنسرت وی تا غزل شاکری و مادرش چهره ها
از بابک جهانبخش و خانواده اش در پایان کنسرت وی تا غزل شاکری و یادی از مادر مرحومش را در اینستاگرام هنرمندان مشاهده کنید.

خواننده مشهور با انتشار عکس های در پایان کنسرتش در کنار عزیزانش تصاویری را در صحفه شخصی اش منتشر کرده است. در ادامه عکس های از اینستاگرام با تصاویری از بابک جهانبخش و پسرش آرتا را در پرشین وی مشاهده کنید.

بابک جهانبخش و پسرش

بابک جهانبخش در ۱ فروردین سال ۱۳۶۲ در بوخوم آلمان متولد شد و از ۵ سالگی در همان آلمان، با آموختن نوازندگی پیانو وارد دنیای موسیقی شد. بابک تحصیل را تا دیپلم تجربی ادامه داد و سپس با تغییر مسیر و رشته، وارد صداگذاری موسیقی شده و در این حوزه مدرک گرفت و اولین آلبوم خود را در سال ۱۳۸۲ تولید و در سال ۱۳۸۴ آلبوم پرطرفدار “چی شده” را منتشر کرد.

وی در یکی از کنسرت های خود در لندن با مروارید شهریاری، همسر اولش، آشنا شد و ازدواج کرد که ثمره این ازدواج یک پسر به نام آرتا بود. کمی بعد ازدواج بابک و مروارید به جدایی ختم شد. بابک بعد از جدایی از همسر اولش با خانمی به نام پریا پرتوی فرد ازدواج کرده و زندگی مشترک خود را از نو شروع کرد.

این خواننده جوان با انتشار عکس های در صحفه شخصی اش نوشت : با عرض سلام و نیمه شب خوش اینم ثبت چند تصویر به یادگار از بک استیج کنسرت تهران در کنار دوستان و همکاران و خانواده عزیزم.

بابک جهانبخش و پسرشبابک جهانبخش و پسرش آرتا

جدیدترین عکس های اینستاگرام هنرمندان را در ادامه مشاهده می کنید

در سری عکس های جدید اینستاگرام بازیگران مشهور ایرانی تصاویری از نرگس محمدی ، شبنم قلی خانی ، المیرا دهقانی ، غزل شاکری ، حمید گودرزی ، ستاره حسینی ، لاله مرزبان ، سامان صفاری ، بهنوش بختیاری ، نوید محمدزاده ، بیژن بنفشه خواه و در ادامه با ما همراه شوید تا تصاویر زیبای اینستاگرام هنرمندان را مشاهده کنید.

نرگس محمدینرگس محمدی
  شبنم قلی خانیشبنم قلی خانی
المیرا دهقانیالمیرا دهقانی
غزل شاکریغزل شاکری و مادرش
حمید گودرزیحمید گودرزی
ستاره حسینی ستاره حسینی
بابک جهانبخش و پسرشبابک جهانبخش و پسرش با همسرش پریا
لاله مرزبانلاله مرزبان
بابک جهانبخش و پسرشسامان صفاری
بابک جهانبخش و پسرشبهنوش بختیاری
بابک جهانبخش و پسرشنوید محمدزاده
بابک جهانبخش و پسرشبیژن بنفشه خواه

گردآوری گروه چهره ها در پرشین وی

گردآوری:
اخبار مرتبط:
پیشنهادات وِیژه
فیلم پرشین وی