بازیگران سریال تازه وارد با معرفی کارگردان های جوان با داستان های مختلف

اشتراک:
بازیگران سریال تازه وارد با معرفی کارگردان های جوان با داستان های مختلف چهره ها
سریال تازه وارد اپیزودیک به تهیه‌ کنندگی محمدجواد موحد می باشد که از شبکه سه سیما پخش آن به زودی آغاز خواهد شد.

به زودی سریالی با داستان های مختلف کاری از هشت کارگردان جوان جایگزین سریال حکم رشد خواهد شد که از شبکه سه سیما پخش آن اغاز خواهد شد. در ادامه بیوگرافی و عکس های بازیگران سریال تازه وارد را در پرشین وی مشاهده کنید.

بازیگران سریال تازه وارد

مراسم رونمایی از سریال «تازه وارد»با حضور معاون سیما، مدیر شبکه سه و هشت کارگردان این سریال روز پنجشنبه(۱۹ خرداد ماه) برگزار شد.

علی فروغی- مدیر شبکه سه سیما در مراسم رونمایی از سریال «تازه وارد» که در بسیج صدا و سیما برگزار شد، با بیان این که در مرحله نگارش فیلمنامه، موسسه اوج هم کنار سریال بود تاکید کرد:در این سریال سه مجموعه جبهه فرهنگی انقلاب در کنار هم بودند و این همکاری جزو تجربه‌های شیرین همکاری بود.

وی به برگزاری مراسم رونمایی برای سریال اشاره کرد و افزود: معمولا برای آثار مراسم رونمایی برگزار نمی‌کنیم. ولی این کار چند وجه ممیز دارد. اولین ویژگی اش این است که به بحث جمعیت به عنوان یکی از مسائل مهم کشور و مورد تاکید مقام معظم رهبری توجه دارد. معتقدم فرمایشات رهبر معظم انقلاب نباید فقط در برنامه های گفتگو محور مورد توجه قرار گیرد و باید درباره‌شان سریال هم ساخته شود.

بازیگران سریال تازه واردبازیگران سریال تازه وارد

فروغی گفت: مهم‌تر از خروجی این اثر، کارگردانی هشت برادر موفق و مومن است. در این مجموعه ۱۱ قسمتی هشت برادر حضور دارند که در چارچوب کاملا حرفه‌ای تولید کار کردند. خودمان نگران بودیم. چون این برادران فقط در کار کوتاه و مستند تجربه داشتند.

وقتی کار تمام شد، دیدیم که کارها  کیفیت خوبی دارد و قطعه شکست خورده نداریم. همه اپیزودهای این سریال باکیفیت هستند و در بین این جمع برخی برادران کارگردان‌ های شاخص و درجه یک خواهند شد. رونمایی از هشت چهره موفق و آینده دار در حوزه داستانی برای ما مهم‌ تر از رونمایی از سریال است و خروجی اصلی این کار برای ما سرمایه انسانی است.

مراسم رونمایی از مجموعه جدید تلویزیون

معاون سیما در ادامه مراسم خطاب به فیلمسازان تاکید کرد: سعی کنید یارتان را پیدا و خودتان را تکثیر کنید. خیلی مهم است که نیروهای شبیه به شما به مدیران معرفی شوند. من همیشه از خانه تولیدات جوان دفاع می‌کنم. این مجموعه ادعایی ندارد و دارد برای آنتن فکر می‌ کند.

بازیگران سریال تازه واردعکس های بازیگران سریال تازه وارد

بازیگر بالقوه کم داریم

برمهانی با بیان این که تحول از کلیدی ترین عناصر شروع می‌شود، اظهار کرد: تحول در صداوسیما فقط در ساختار و عنوان برنامه نیست. این اتفاقی که در سریال تازه وارد افتاده بخشی از تحول است. شما با نگاه انقلابی در جهت فرمایشات رهبری حرکت کردید. پروژه ای که ده سال پیش یک بچه حزب اللهی کلید زده الان تازگی دارد.

معاون سیما با تاکید بر این که باید علاوه بر تولید نویسنده و کارگردان به تولید بازیگر فکر کنیم، گفت: بازیگر بالقوه کم داریم و باید روی آن فکر کنیم.

وی افزود: تحول در حوزه نمایشی دو بال دارد که یکی کشف و شناسایی جوان‌ها و دیگری تولید صنعتی است. این دو باید در کنار هم قرار گیرد. تولید استاندارد حرفه‌ای به شکلی است که متن جایی تولید و بدون بازنویسی توسط کارگردان حرفه‌ای ساخته می‌شود.

معاون سیما گفت: راعی در دانشگاه به ما کنش در فیلمسازی را درس داد. بچه حزب اللهی ها در آثارشان به ریتم توجه دارند. اما عموما از کنش اثر ضربه می خورند. یک اثر باید کنش واحد داشته باشد. بد نیست آقای راعی بیاید و موضوع کنش را درس بدهد.

بازیگران سریال تازه واردزهرا داوود نژاد در تازه وارد

کارگردان های جوان تلویزیون

آوردن بازیگر برای کارگردان اول سخت‌ است

محمد جواد- موحد تهیه کننده سریال با بیان این که مسیری را شروع کردیم که بسیار مهم است،اظهار کرد: نگهداری از این هشت کارگردان سخت است و باید به گام بعدی برای آنها فکر کرد. البته سه گروه هشت نفره دیگر هم داریم که می‌توانند سریال بسازند.

وی درباره روند تولید سریال توضیح داد: متن این اثر در مجموعه اوج نوشته شد که اگر خودمان می‌ نوشتیم متن‌ های بهتری تولید می‌شد.  ما ۱۱ تله فیلم با یک تیم ساختیم. در این سریال نزدیک ۱۵۰ لوکیشن و ۳۵ بازیگر اصلی داشتیم. هر یک از اپیزودها در هفت هشت روز ساخته شده است. بازیگر آوردن برای تلویزیون سخت و برای سریال اپیزودیک و کارگردان اول سخت‌تر است.

سریال ۱۱ اپیزودی «تازه وارد» به تهیه‌کنندگی محمد جواد موحد و کارگردانی ۸ نفر از شبکه سه پخش می‌ شود.

بازیگران سریال تازه واردسریال تازه وارد

حسن حبیب‌ زاده، رضا محبی، میلاد محمدی، سجاد معارفی، رضا کشاورز، احمد حیدریان، محسن امانی و محمدجواد صالحی از جمله هشت کارگردان جوان این اثر هستند که اپیزودهای مختلف «تازه وارد» را جلوی دوربین بردند.

این سریال ۱۱ اپیزودی که بیش از ۴۵ بازیگر اصلی در آن به ایفای نقش پرداخته اند و در ۱۴۰ لوکیشن متفاوت کار شده است، بر روی یکی از معضلات اجتماعی یعنی افزایش سن جمعیت دست گذاشته و به مساله فرزندآوری پرداخته است.

بازیگران سریال تازه وارد و زمان پخش آن

رضا بنفشه‌خواه، محمد نادری، آشا محرابی، امیرمحمد زند، الهام طهموری، مریم خدارحمی، علی عامل‌هاشمی، سهی‌ بانو ذوالقدر، محمدجواد طاهری، حامد احمدجو، مهری آل‌آقا، سپیده خداوردی، زهرا داوودنژاد، خیام وقارکاشانی، نیلوفر هوشمند، آیلین جاهد، مهدیه نساج، سالار کریم‌خانی، حسین شهبازی، نسیم باقریان، آندیا جعفری، بهنام شرفی، عرفان برزین، شیوا خسرومهر، جوانه دلشاد، محمدمهدی سجادیان، شیوا خنیاگر، آرش دهقان، علی دلپیشه، هادی دیباجی، ناهید عساکره، سپیده جعفری، سونیا سنجری، شکوفه عزیزی، بیژن خراسانی و هادی شیخ‌الاسلامی از جمله بازیگران اصلی این اثر هستند.

بازیگران سریال تازه وارد با معرفی کارگردان های جوان با داستان های مختلفرضا بنفشه خواه

تهیه‌ کننده سریال «تازه وارد» گفت: طبق برنامه‌ ریزی‌ های انجام شده، «تازه وارد» به زودی و پس از سریال «حکم رشد» روی آنتن شبکه سه سیما می‌ رود.

این سریال ۱۱ اپیزودی که بیش از ۴۵ بازیگر اصلی در آن نقش‌آفرینی کرده و در ۱۴۰ لوکیشن متفاوت کار شده است، دست روی یکی از معضلات اجتماعی یعنی افزایش سن جمعیت گذاشته و به مساله فرزندآوری پرداخته است.

معرفی بازیگران سریال تازه وارد

رضا بنفشه خواه متولد سال ۱۳۲۲ در تهران دیپلم و فارغ التحصیل هنرکده آزاد هنرپیشگی آناهیتا در سال ۱۳۴۲٫ نخستین کار تئاتری‌اش بازی در نمایشنامه در سال ۱۳۴۲ به کارگردانی مصطفی اسکویی است. وی سپس در تعدادی نمایش از جمله: عروسی فیگارو، گرگها و بره ها سی زیف و مرگ، روغن نهنگ و تانیا بازی کرده است.

بازیگران سریال تازه وارد با معرفی کارگردان های جوان با داستان های مختلفمحمد نادری

محمد نادری بازیگر تلویزیون و سینما متولد ۱۰ تیر ۱۳۵۷ تهران می باشد. وی دارای مدرک کارشناسی نمایش (گرایش کارگردانی) از دانشگاه سوره، کارشناسی ارشد کارگردانی تئاتر از دانشگاه تربیت مدرس می باشد.

آشا محرابیآشا محرابی

آشا محرابی متولد ۳۱ مرداد ۱۳۵۲ در تهران، بازیگر ایرانی است. او مدرک کارشناسی رشته مترجمی زبان انگلیسی و کارشناسی ارشد رشته روابط بین‌الملل و مدرک فیلمسازی از مدرسه فیلم ونکوور کانادا دارد.

امیرمحمد زندامیرمحمد زند در تازه وارد

امیرمحمد زند متولد ۱۳۵۷ در تهران است. وی دوره آموزش بازیگری را در مدرسه هنرهای دراماتیک ایتالیا گذرانده است. وی در سال ۱۳۷۶ به مدرسه بازیگری رفت و نقش کوتاهی را در سریال هزاران چشم ایفا کرد.

الهام طهموری متولد ۱۵ فروردین ۱۳۶۷ در اصفهان، بازیگر است. وی دیپلم بازیگری تئاتر دارد و در دانشگاه در رشته گرافیک تحصیل کرد. او از دوران کودکی به بازی در تئاترهای مدرسه‌ای مشغول بود و در سال ۱۳۸۵، بعد از گذراندن دوره‌های بازیگری به طور جدی کار خود را از تئاتر آغاز کرد.

علی عامل هاشمی بازیگر تئاتر، تلویزیون و سینما و کارگردان تئاتر ایرانی، متولد ۲ شهریور ۱۳۶۵ در سبزوار است.او در سال ۱۳۸۹ با نقش آفرینی در فیلم سینمایی لطفا مزاحم نشوید به کارگردانی محسن عبدالوهاب، نخستین تجربه خود را در زمینه بازیگری سینما کسب کرد.

هنرمندانسریال تازه وارد

چهره های مجموعه جدید تلویزیون

مریم خدارحمی متولد فروردین سال ۱۳۶۲ در اصفهان، بازیگر ایرانی است. او فارغ‌التحصیل رشته فیلمسازی است و دوره بازیگری را در کلاس‌های حمید سمندریان گذرانده‌ است. او فعالیت بازیگری خود را با سریال‌های تلویزیونی اصفهان مثل گل‌های شمعدانی و نقش جهان آغاز کرد.

حامد احمدجو متولد ۷ فروردین ۱۳۶۴ در اصفهان، بازیگر است. او فارغ‌التحصیل رشته برق می‌باشد. وی در سال ۱۳۹۷ خبر ازدواج خود با «الهام طهموری» (بازیگر) را در اینستاگرامش منتشر کرد. شروع فعالیت هنری او با تئاتر در اصفهان بود و سپس به تهران آمد.

هنرپیشهسریال تازه وارد

سپیده خداوردی در تاریخ ۶ اردیبهشت ۱۳۶۰ در اراک به دنیا آمد. فقط یک برادر دارد که سه سال از او کوچکتر است و نقاش می باشد. او از کودکی یا نوجوانی وارد دنیای موسیقی شد و نوازنده ارکستر ملی هم بود اما با بازی در فیلم بچه های خیابان قدم به دنیای تصویر گذاشت و با بازی در سریال آوای باران بسیار شناخته شد.

هنرپیشه های سریال تازه وارد

زهرا داودودنژاد ، بازیگر و دستیار کارگردان متولد ۲۹ فروردین ۱۳۵۶ در تهران در یک خانواده هنری و کاملا هنرمند می‌باشد و دارای مدرک تحصیلی دیپلم می باشد. البته در رشته مهندسی نرم افزار پذیرفته شده بود که بعد از سه سال رهایش کرده و ادامه نداده است.

مهدیه نساجمهدیه نساج

مهدیه نساج متولد ۲۱ آبان ۱۳۶۰ در تهران، بازیگر است. وی دارای مدرک کارشناسی ارشد رشته روانشناسی بالینی از دانشگاه آزاد و کارشناسی کارگردانی از دانشگاه سوره می‌باشد. او از ازدواج اولش یک دختر به نام “ملینا” دارد. وی در سال ۱۳۹۷ با سا مرند معروفی( بازیگر) ازدواج کرد.

نسیم باقریاننسیم باقریان

نسیم باقریان در بیست و سوم مرداد ماه سال ۱۳۷۰ در یک خانواده چهار نفره در تهران به دنیا آمده اند و دارای یک برادر به نام حسین می باشد. بازی در سریال بچه مهندس اولین تجربه جدی بازیگری او است.

ایسنا , فارس , خبر انلاین , سلام سینما , افکار نیوز , آریا پیکس

گردآوری:

دکتر طاهری

اخبار مرتبط:
جراحی بواسیر ، سرپایی
فیلم پرشین وی
زندگی نیلوفر پارسا ، ریحانه در سریال بی نشان ؛ از ازدواج هنری تا مدلینگ و شهرت زندگی نیلوفر پارسا ، ریحانه در سریال بی نشان ؛ از ازدواج هنری تا مدلینگ و شهرت

نیلوفر پارسا بازیگر جوان با مهدی حسینی ازدواج کرده و این زوج بی حاشیه در سینما و تلویزیون حضور دارند و خانم بازیگر در سریال بی نشان نقش ریحانه دختر خانواده را بر عهده دارد.

جشن تولد الهه حصاری تا تولد رضا صادقی با پریسا بخت‌ آور مبارک
همسر آبان عسگری تا تولد برادر مریم کاویانی با پویا امینی و همسرش
جشن تولد مژده خنجری در کنار همسرش تا همسر سمیرا حسن پور
نیلوفر پارسا در بی نشان تا استایل صبا راد در ترکیه با پسر احسان کرمی
علیرضا خمسه و دخترش تا تولد خانوادگی نیما کرمی با عباس غزالی در گذر زمان
زندگی سارا احمدیان ، بازیگر سریال آتش سرد ؛از حسابداری تا بازیگری و شهرت
استایل عجیب کوروش تهامی و همسرش تا جشن تولد الیکا عبدالرزاقی
جشن تولد هلیا امامی با پژمان بازغی تا سالگرد عقد سوگل طهماسبی
پوریا برادر مه لقا باقری تا فرزندان مهراب قاسم خانی با تولد امید معلم