دوشنبه, ۱۳ آذر , ۱۴۰۲
درخواست تبلیغات

امیرحسین هاشمی بازیگر نقش کریم در سریال زخم کاری ؛ از دستیاری تا شهرت

اشتراک:
امیرحسین هاشمی چهره ها
امیرحسین هاشمی بازیگر جوان به جز بازیگری در زمینه دستیاری نیز فعالیت داشته و در فیلم و سریال های مهمی هنرنمایی کرده و تجربه های خوبی در کنار محمدحسین مهدویان کارگردان زخم کاری داشته است.

بازیگر جوان کشورمان که در شبکه نمایش خانگی در شب های مافیا زودیاک حضور دارد مهمترین بازی در کارنامه هنری خود را بازی در سریال زخم کاری دانسته است. در ادامه عکس ها و بیوگرافی امیرحسین هاشمی را در پرشین وی مشاهده کنید.

بیوگرافی امیرحسین هاشمی

امیرحسین هاشمی بازیگر ایرانی متولد بیست و هشتمین روز مهر ماه سال ۱۳۶۸ است و فراغ التحصیل دانشگاه آزاد تنکابن می باشد.

شروع فعالیت هنری

وی کار خود را از تئاتر شروع کرد و مدتی نیز دستیار کارگردان بود و بازیگری را از سال ۱۳۹۰ با تئاتر شروع کرد و موفق شد تا به طور جدی از سال ۱۳۹۴ وارد سینما شود‌. اولین حضور آقای هاشمی فیلم ایستاده در غبار بود و پس از آن موفق شد در آثار معروفی ایفای نقش داشته باشد و می‌توان گفت که این هنرپیشه آینده درخشانی خواهد داشت.

بیوگرافی امیرحسین هاشمیعکس های امیرحسین هاشمی

بازیگری را از سال ۱۳۹۰ با تئاتر شروع کرد و موفق شد تا به طور جدی از سال ۱۳۹۴ وارد سینما شود‌. اولین حضور آقای هاشمی فیلم ایستاده در غبار بود و پس از آن موفق شد در آثار معروفی ایفای نقش داشته باشد و می‌توان گفت که این هنرپیشه آینده درخشانی خواهد داشت.

کریم در سریال زخم کاری

سریال زخم کاری به کارگردانی محمدحسین مهدویان و بازیگری درجه یک جواد عزتی در ژانر خانوادگی و اجتماعی است. در ادامه بیوگرافی امیرحسین هاشمی وی در نقش کریم شخصیت پدری دلتنگ را بازی می کند که به خاطر دخترش اشک می ریزد اما از سوی دیگر،  دست به قتل چندین نفر می زند و هنگام باج گیری از مالک با بازی جواد عزتی توسط او کشته می شود.

بیوگرافی امیرحسین هاشمیکریم در سریال زخم کاری

ژانر سریال کاملا اجتماعی و خانوادگی است، با توجه به بازیگران زیاد خانم و کم بودن بازیگر مرد معروف نشانگر این است که مهدویان قصد دارد از بازیگران با استعداد مرد تازه کار استفاده کند، که چندی پیش با سریال قورباغه شاهد این کار بودیم که نه تنها از کیفیت آن کم نکرد بلکه بسیار نقش مثبتی را با آشنا شدن بازیگران جدید رقم خورد.

از بازیگران این سریال می توان به جواد عزتی، رعنا آزادی‌ ور، هانیه توسلی، سعید چنگیزیان، الهه حصاری، عباس جمشیدی‌ فر، مهدی زمین‌ پرداز، امیرحسین هاشمی، کاظم هژیر آزاد، منوچهر علیپور، مه لقا باقری، مائده طهماسبی، سیاوش طهمورث، مرتضا امینی‌ تبار و سارا حاتمی اشاره کرد.

بیوگرافی امیرحسین هاشمیامیرحسین هاشمی و جواد عزتی

در خلاصه داستان سریال آمده است: این سریال مجموعه‌ ای نوآر و ملتهب است که داستانی پر فراز و نشیب‌ دارد. سریال زخم کاری اثر محمد حسین مهدویان، کارگردانی است که پیش از این با ساخت دوگانه‌ی ماجرای نیمروزی یک و دو در میان هنر دوستان بیش از پیش شناخته شد. مهدویان با ساخت سریال ، اولین تجربه‌ ی خود را در ارائه‌ی فیلمی در پلتفرم‌ های آنلاین یا به عبارتی شبکه نمایش خانگی به ثبت رسانده است.

بیوگرافی امیرحسین هاشمیجشن تولد امیرحسین هاشمی

بیوگرافی امیرحسین هاشمی و گفتگویی متفاوت با وی

امیر حسین هاشمی، بازیگر نقش «کریم» در فصل اول سریال زخم کاری که این روزها با برنامه «شب‌های مافیا؛ زودیاک» در شبکه نمایش خانگی حضور دارد، در گفتگویی یکی از مهم‌ترین اتفاقات زندگی حرفه ای خود را حضور در سریال «زخم کاری» دانست و گفت: زخم کاری با استقبال بی نظیری از سمت مخاطبان همراه شد و واکنش‌های خیلی خوبی را از سمت بینندگان، به همراه داشت.

نقش من در این سریال نسبت به سایر نقش‌هایی که در کارهای آقای مهدویان داشتم، متفاوت بود و این باعث شد که در این سریال، متفاوت دیده شوم و فکر می‌کنم که نقش هم برای مردم جالب بود و دوستش داشتند.

بیوگرافی امیرحسین هاشمیامیرحسین هاشمی در درخت گردو

وی از تجربه بازی در کنار «جواد عزتی» نیز گفت: من در سه_چهار پروژه در سینما و نمایش خانگی با جواد عزتی همکاری داشته‌ام و همیشه تا جایی که می‌تواند به پاتنرهایش کمک می‌کند. بسیار خوش انرژی است و همکاری با ایشان همیشه برایم لذت بخش بوده است.

وی در همین زمینه فضای کار در شبکه نمایش خانگی جذاب‌تر از باقی فضاهای نمایشی دانست و گفت: این جذابیت صرفا از نظر کیفیت نیست و از این نظر قابل توجه است که مخاطب باید انتخاب کند که می‌خواهد یک محصول را ببیند و مخاطبش باشد یا نه.

بیوگرافی امیرحسین هاشمیامیرحسین هاشمی در شب های مافیا

طبیعتا نمایش خانگی در مقایسه با تلویزیون، آن وسعت مخاطب را ندارد اما به نظرم مخاطب خاص‌تر و ویژه‌تری دارد. یعنی مثل سینما، مخاطب با معیارهای خودش (چه معیارهای کیفی و چه انتخاب ژانر و…) انتخاب می‌ کند چه سریال و برنامه‌ ای را ببیند.

بازیگر شب‌ های مافیا زودیاک

او درباره نظارت بر نمایش خانگی و اعمال محدودیت ها در این فضا نیز خاطرنشان کرد: ما در کشورمان از جهات مختلف، دچار محدودیت‌هایی برای کارکردن هستیم.

بازیگرامیرحسین هاشمی

من نمی‌گویم که وجود محدودیت‌ها صرفا مختص کشور ماست، همه جای دنیا محدودیت‌هایی دارد اما ما نباید کاری کنیم که فضای کار را برای هنرمندان و برنامه سازان و برای هر کسی که از این طریق کار و امرار معاش می‌کند، سخت کنیم.

وی افزود: روی صحبتم با مسئولان عزیز ساترا است. امیدوارم که این حرف‌های من را با گارد و به عنوان یک نقد و حمله نشنوند. مسئولان محترم، باید بپذیرید که فضای نمایش خانگی با تلویزیون متفاوت است.

فیلمامیرحسین هاشمی در ماجرای نیمروز

هاشمی اضافه کرد: نباید منکر شد که قانون مهم است. ولی قانون‌ها باید با سلایق و اندیشه‌های مختلف عجین شود و نباید فقط یک بعد و یک طیف را شامل شود. امیدوارم مسئولین عزیز با تدابیر ویژه، فضای کار را برای هنرمندان و برنامه سازان کشور آسان کنند. در این صورت حتما نفعش برای مردم و کشور خواهد بود.

بیوگرافی امیرحسین هاشمی بازیگر جوان

بازیگر فصل اول زخم کاری درباره حضورش در شب های مافیا؛ زودیاک نیز گفت: من بازی مافیا را در سال‌های دور، زمانی که مدرسه می‌رفتم با یک ورژن بسیار ساده‌تر با بچه‌ها بازی می‌کردیم و من یک حافظه‌ی دور از آن داشتم اما نه با این کیفیت و پیچیدگی.

فیلمامیرحسین هاشمی و ساعد سهیلی در لاتاری

وی افزود: این که تصمیم بگیرم در این مدیوم و برای تماشای مخاطب، بازی مافیا را انجام دهم، کمی برایم متفاوت و شاید با تردید بود اما احساس کردم بازی را بلدم و از آن لذت می‌برم و استقبال مخاطبان از این بازی را دیده بودم بنابراین ترجیح دادم که حضور در این گیم شو را تجربه کنم.

وی در همین زمینه اضافه کرد: ممکن است من خیلی جاها احساس کنم خوب بازی می‌کنم و خیلی جاها هم ممکن است احساس کنم به اصطلاح مافیا بازها، تبرم.

بازیگرعکس های اینستاگرام امیرحسین هاشمی

موضوع این است که من تمام تلاشم را می‌کنم که بر اساس اصول، بازی را انجام دهم که اسمش را در بازی مافیا فکت می‌گذارند. سعی می‌کنم اگر اشتباه هم می‌کنم بر اساس فکتی که برای خودم دارم باشد. در این صورت به نظرم مخاطب از من آن اشتباه را می‌پذیرد زیرا آن‌ها هم در لحظات مختلف تصمیم‌گیری و بازی، خودشان را جای ما می‌گذارند.

خبرانلاین ,پلازا , ایسنا , اینستاگرام

گردآوری:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس