سه شنبه, ۱ خرداد , ۱۴۰۳
درخواست تبلیغات

نوشین صفری بازیگر نقش نیکو در هفت سر اژدها ؛ از تئاتر تا شهرت

اشتراک:
نوشین صفری چهره ها
نوشین صفری بعد از بازی در نمایش های مات و غریبه های کامل با قتل در موقعیت ۳۵ درجه شمالی در فیلم سینمایی جاده موریانه ها بازی کرده و بعد از حضور در سینما در سریال هفت سر اژدها اولین حضورش در تلویزیون را تجربه کرده است.

یکی از بازیگران تازه کاری که با حضورش در سریال هفت سر اژدها اولین کارش در تلویزیون را تجربه کرده بازیگر نقش نیکو لامعی در این مجموعه می باشد. در ادامه عکس ها و بیوگرافی نوشین صفری را در پرشین وی مشاهده کنید.

بیوگرافی نوشین صفری

نوشین صفرى بازیگر جوان و تازه کار از دانشجویان استاد على فرجام فر و دانش آموخته ى رشته ى بازیگرى از دانشگاه جامع علمى کاربردى واحد ٣٨ می باشد و در آثاری هم چون فیلم جاده موریانه ها و سریال هفت سر اژدها بازی کرده است.

بیوگرافی نوشین صفریکودکی نوشین صفری

بازیگر نمایش قتل در موقعیت ۳۵ درجه شمالی

نمایش «قتل در موقعیت ۳۵ درجه شمالی» که توسط شهاب مهربان و علی ساعدی نوشته شده و اقتباسی آزاد از رمان «در خیابانی که تو در آن زندگی می کنی» اثر ماری هیگینز کلارک است.

فریدون شهبازیان آهنگساز با سابقه و مطرح ایران و رهبر سابق ارکستر ملی ایران، آهنگسازی نمایش «قتل در موقعیت ۳۵ درجه شمالی» را بر عهده دارد.

بیوگرافی نوشین صفریپشت صحنه قتل در موقعیت ۳۵ درجه شمالی

در این اثر نمایشی امیر جنانی، آزاده مشعشعی، هدیه آزاده، امیررضا میرآقا، میثم غنی زاده، آرش دهقان شاد، وحید منتظری، دینا هاشمی و محمد احمدی به ایفای نقش می پردازند. نریشن های «قتل در موقعیت ۳۵ درجه شمالی» نیز با صدای ناصر طهماسب دوبلور شناخته شده ایران است.

بیوگرافی نوشین صفریعکس های اینستاگرام نوشین صفری

بازیگر فیلم سینمایی جاده موریانه ها

فیلم سینمایی جاده موریانه ها در ژانر اجتماعی – خانوادگی در سال ۹۹ در کشور ایران ساخته شده است. کارگردانی، نویسندگی و تهیه کنندگی این کار برعهده ی کیانوش اسلامی بوده است. در ادامه بیوگرافی نوشین صفری  وی در این فیلم سینمایی هنرنمایی کرده است.

این فیلم سینمایی، روایت داستانی غم انگیز است که از زبان فردی افسرده بیان می شود. یک نفر همیشه با انگیزه زیادی که داشت، از جاده ای پر پیچ و خم و در حال تعمیر عبور کرده تا به مقصد و فرد مورد نظرش برسد. ولی حال، احساس می کند آن جاده پر از موریانه هایی است که وجود او را کم کم می خورند و نابودش می کنند.

بیوگرافی نوشین صفرینوشین صفری

جاده موریانه ها پنجمین کار، کارگردانی و نویسندگی کیانوش اسلامی در ساخت داستان های بلند می باشد.

ایشان در سال ۸۹ دوره ی بسیار پر تلاش و درخشانی را گذرانده است. و مهم ترین فعالیت های وی در این سال، فیلم فوتبالی ها به کارگردانی عباس خواجه وند بوده است.

بازیگرانی چون مصطفی عرفانی، نازنین بابایی، نوشین صفری، فرناز خرمی، الهام زندی و… در این فیلم سینمایی به هنرمندی پرداخته اند.

بیوگرافی نوشین صفرینوشین صفری

بیوگرافی نوشین صفری بازیگر نقش نیکو در هفت سر اژدها

سریال هفت سر اژد‌ها مجموعهٔ تلویزیونی ایرانی به کارگردانی ابوالقاسم طالبی است که از ۲۲ اسفند ۱۴۰۲ آغاز شده است. نوشین صفری بازیگر نقش نیکو لامعی در هفت سر اژدها دختر مینا با بازی آرزو تاج نیا و خواهرزاده متین سلطان‌ خواه با بازی مجید واشقانی می باشد.

اسم ابتدایی سریال «طلاق» بود که بر خلاف آنچه از عنوان «طلاق» در ذهن متبادر می‌ شود، به مسایل خانوادگی نمی‌ پردازد و قصه یک درام اجتماعی و سیاسی است که به مفاسد اقتصادی ورود کرده است. در نهایت عنوان سریال به «هفت سر اژدها» تغییر پیدا کرد.

بیوگرافی نوشین صفرینوشین صفری در هفت سر اژدها

موضوع سریال «هفت سر اژدها» که این روزها به آنتن نزدیک شده است درباره مفاسد اقتصادی و مسائل بحث برانگیزی است که در قالب یک درام سیاسی تولید شده است.

با تماشای تیزری که ازاین سریال منتشر شده نیز می توان فضای پر تب وتاب قصه، به روز بودن آن و همچنین حضور چهره هایی را دید که قطعا درزمان پخش می تواند مخاطبان را با خود همراه کند. یکی ازاین چهره ها حمید صفت است که پیش ازاین مخاطبان او را به عنوان خواننده می شناختند.

بیوگرافی نوشین صفریبازیگران نمایش غریبه های کامل

البته به نظر می رسد ایفاگر یکی از نقش های اصلی که یک آقازاده با نام سلطان خواه است را مجید واشقانی بر عهده دارد. این بازیگر را تا امروز در سریال هایی مثل برادر، ماتادور، انقلاب زیبا، میکائیل، مسیر انحرافی و…دیده ایم.

سریالبازیگران سریال هفت سر اژدها

این سریال در ژانر پلیسی ساخته شده است و یکی از بازیگران آن حمیدرضا امیری صفت معروف به حمید صفت خواننده رپ است. هم چنین حمید گودرزی، مجید واشقانی، قطب الدین صادقی و … از بازیگرانی هستند که در این سریال به ایفای نقش پرداخته اند.

سریالنوشین صفری در نقش نیکو در هفت سر اژدها

واکنش‌ ها و انتقادها به سریال هفت سر اژدها

پخش سریال هفت سر اژدها با جنجال‌ های بسیاری همراه شد. طیفی از اصحاب رسانه و کاربران شبکه‌ های اجتماعی به کیفیت متوسط این سریال انتقاد کرده‌ اند و بر این باور هستند که هفت سر اژدها یکی از سریال‌ های دوران پر-سرمایه ولی نچندان دلچسب اخیر صدا و سیما است. علاوه بر کیفیت فنی این سریال دربارهٔ محتوای آن هم انتقادهایی مطرح شده است.

سریالبازیگران سریال هفت سر اژدها

برخی از رسانه‌ ها نیز محتوای سریال را حمایت از پوپولیست‌ های مذهبی و تندروهای حکومتی دانسته و آن را سرکوب زیست استاندار در جمهوری اسلامی ایران قلمداد کرده‌ اند.

گفتنی است سازمان نظام پزشکی و سازمان نظام پرستاری بخشی از قسمت‌ های سریال را توهین نسبت به جامعه پرستاری و پزشکی تلقی و از سازمان صداوسیما شکایت کرد.

در ادامه بیوگرافی نوشین صفری وی از بازیگران سریال هفت سراژدها در نقش نیکو می باشد که دختر مینا سلطان خواه است.

خبرآنلاین , ایسنا , هنرآنلاین , اینستاگرام

گردآوری:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس