سه شنبه, ۱ خرداد , ۱۴۰۳
درخواست تبلیغات

درگذشت رضا داوود نژاد بازیگر مشهور سینما با واکنش تلخ چهره ها از رسول صدرعاملی تا فاطمه گودرزی

اشتراک:
رضا داوود نژاد چهره ها
رضا داوود نژاد چند ماه پیش درگیر عفونت خونی شد و در بیمارستانی در شیراز بستری شد و خبر فوت وی به تازگی منتشر شده و این هنرمند در اوج جوانی در 44 سالگی درگذشت و جامعه هنری و خانواده و دوست دارانش در غم و اندوه فرو رفتند.

بازیگر طناز و مطرح کشورمان که از یک خانواده هنری دیده به جهان گشود در روزی که سینما داغ فوت عزل بدیعی چهره مشهور سینما را تجربه کرده و خواهر همسر وی بود ایشان نیز در بیمارستان بعد از مدت ها تحمل بیماری فوت کرد. در ادامه ضمن تسلیت درگذشت رضا داوود نژاد به جامعه هنری و دوست داران این هنرمند واکنش ها و تسلیت هنرمندان را در پرشین وی مشاهده می کنید.

درگذشت رضا داوود نژاد

رضا داوود نژاد بازیگر سینما و تلویزیون ایران در ۴۴ سالگی امشب ۱۳ فروردین ماه درگذشت. علیرضا داوود نژاد کارگردان سینما و تلویزیون و پدر وی پیش از این از بستری شدن این بازیگر سینمای ایران در شیراز خبر داده بود و گفته بود دلیل بستری شدن او در بیمارستان عفونت خون بوده و باید در بیمارستان بستری و تحت درمان باشد.

رسول صدرعاملی کارگردان و تهیه کننده سینما در صفحه مجازی خود این خبر را از قول غزل بدیعی همسر رضا داوودنژاد اطلاع رسانی کرده است.

درگذشت رضا داوود نژادرضا داوود نژاد و همسرش

محمدرضا داوودنژاد عموی وی در گفت‌وگو با خبرنگار مهر در شرایطی که از شدت ناراحتی قادر به صحبت کردن نبود درگذشت این هنرمند را تایید کرد.

رضا داوودنژاد فرزند علیرضا داوودنژاد کارگردان، بازیگر فیلم های مختلفی از جمله «مصایب شیرین»، «کلاس هنرپیشگی» و سریال هایی چون «پشت کنکوری ها» است.

وی فعالیتش در سینما را از دوران کودکی و با فیلم «بی پناه» شروع کرد طی سال های فعالیتش در فیلم های مطرحی چون «مصائب شیرین»، «مرهم»، «خیابان های آرام»، «هوو»، «لامینور»، «بی رویا» و … بازی کرد. او در سریال های خاطره انگیزی چون ««پشت کنکوری ها»، «باغچه مینو»، «زندگی به شرط خنده» و «متهم گریخت» هم جلوی دوربین رفته بود.

درگذشت رضا داوود نژادزنده یاد رضا داوود نژاد در کنار پدر و عمویش

رضا داوودنژاد متاهل است و سال‌ ها پیش با غزل بدیعی خواهر زنده یاد عسل بدیعی ازدواج کرده است.

تسلیت هنرمندان برای درگذشت بازیگر طنز

ضمن تسلیت درگذشت رضا داوود نژاد از هنرمندان مشهور سینما تئاتر و تلویزیون برخی از هنرمندان از جمله نیما شعبان نژاد , سیدعلی صالحی , مریم کاویانی , سپند امیرسلیمانی , آشا محرابی , نعیمه نظام دوست , فاطمه گودرزی , کوروش سلیمانی , مهراب قاسم خانی , محسن تنابنده , حسین مهری , پوریا پورسرخ , رسول صدرعاملی فوت نابهنگام این هنرمند را تسلیت گفته اند.

درگذشت رضا داوود نژادنیما شعبان نژاد

کاش دروغ ۱۳ بود ، چند روز پیش پیام دادم نگرانت بودم بعد‌از چند روز لایک کردی یعنی خوبی بعد چی شد پس رضا قبل از عیدم که حرف زدیم گفتی مریضی ولی زود خوب میشی رضا دوست دارم دوست داشتم و دارم همیشه رفیق قشنگم

درگذشت رضا داوود نژادسیدعلی صالحی

  رضای عزیزم ، رضای دوست داشتنی خیلی زود بود ، دیروز با غزل حرف زدم گفت ، عمل جراحیت خوب بوده ، رو به بهبودی هستی ، گفت برای رضا دعا کنید ، دیشب خیلی به یادت بودم ، این عکس بعد از درگذشت آتیلا برات فرستادم کلی یادش کردیم ، رضا جانم واقعا باورش سخته برام دیگه نیستی ، خدا به غزل و خانواده عزیزت صبر بده ، روحت شاد داداش 🖤🍃

درگذشت رضا داوود نژادمریم کاویانی

 🖤

درگذشت رضا داوود نژادسپند امیرسلیمانی

 😔💔

درگذشت رضا داوود نژادآشا محرابی

  رضای عزیز چطور باور کنم !چقدر هنرمند
چقدر آدم حسابی..چطور باور کنم.

واکنش ها به درگذشت رضا داوود نژاد

درگذشت رضا داوود نژادنعیمه نظام دوست

  رضا سوزوندی مارو ، رضا جان مهربان بمیرم برای اون قلب مهربونت که دیگه نتونست تحمل کنه این بیماری رو ، کاش همه چی دروغ بود 😭🥺😭

فاطمه گودرزیفاطمه گودرزی

 بسیار تاسف آوره که جوان هنرمندی همچون رضا داودنژاد عزیز با شروع بهار اینجا رو ترک کنه وخانواده واهالی سینما و دوستدارانش رو عزادار کنه خیلی زود بود برای رفتن امیدوارم به آرامش رسیده باشی 🖤😢

کوروش سلیمانیکوروش سلیمانی

🖤 ارغوان!

این چه رازیست که هر بار بهار

با عزای دل ما می آید

رضا داوودنژاد نازنین هم رفت …

مهراب قاسم خانیمهراب قاسم خانی

 رضا جون، رفتنت خیلی برام باور نکردنیه. تو هنوزم توی ذهن من همون پسر چهارده پونزده ساله شیطون و تپلی که با چشایی که همیشه میخندید، توی پشت صحنه فیلم عاشقانه شرارت میکرد و به باباش گیر میداد که بازیگر بشه…
آقای داوود نژاد عزیز، زهرای نازنین، غزل جان، از صمیم قلب بهتون تسلیت میگم.

تسلیت هنرمندان برای درگذشت رضا داوود نژاد

محسن تنابندهمحسن تنابنده

 🖤🖤

حسین مهریحسین مهری

  روحت شاد خوش قلب دوست داشتنى🖤

پوریا پورسرخپوریا پورسرخ

 رضا …رضاى دوستداشتنى…
لعنت به این سیزده که نحسیش اینجور دامن مارو گرفت… نحس تر ازین مگه میشد…
صد بار این متن تسلیت رو نوشتم و پاک کردم…سخت تر از این مگه میشد…تسلیت بنویسیم …اونم براى تو🖤

رسول صدرعاملیرسول صدرعاملی

 آقا ، دوست داشتنی ، طناز، مهربان و هنرمند

سخته ، خیلی سخته ندیدن و نشنیدنت

مهر ,  اینستاگرام

گردآوری:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس