سه شنبه, ۱۴ آذر , ۱۴۰۲
درخواست تبلیغات

دختر فاطمه گودرزی با یاغی ها در یک قاب تا پدر مرحوم الهام پاوه نژاد

اشتراک:
فاطمه گودرزی چهره ها
از آوا دختر فاطمه گودرزی با یاغی ها در یک قاب تا زادروز پدر مرحوم الهام پاوه نژاد با عکس جدید سارا منجزی پور را در اینستاگرام هنرمندان مشاهده کنید.

بازیگر مشهور کشورمان با انتشار تصویری از فرزند هنرمندش در صحفه شخصی خود از کار جدید خود رونمایی کرده است. در ادامه عکس های از اینستاگرام بازیگران با تصویری از دختر فاطمه گودرزی را در پرشین وی مشاهده کنید.

دختر فاطمه گودرزی

فاطمه گودرزی متولد تهران از پدر و مادر اهل بروجرد لرستان می باشد نام اصلی اش گیتی است و در سال ۱۳۶۱ وقتی دختر ۱۹ ساله بود دوره دوساله تئاتر را در اداره بازیگری آن زمان گذراند و از همین کلاس ها وارد عرصه تئاتر شد.

ایشان با عبدالرضا گنجی کارگردان ازدواج کرده و ثمره این ازدواج یک دختر بنام آوا و یک پسر بنام پویان است که هر دو وارد عرصه بازیگری شدند.

بازی در تلویزیون را از سال ۱۳۶۷ با مجموعه «گالش های مادربزرگ» تجربه کرد. بازی در سینما را از سال ۱۳۶۹ با «به خاطر همه چیز» کاری از «رجب محمدین» آغاز کرد.

ابرخی از آثار وی می توان به گنجشکک اشی مشی، ممنوعه، ازدواج به سبک ایرانی، داش آکل، می خواهم زنده بمانم، سایه، ما خونه نیستیم، آب، ازدواج صورتی، پایان راه، لحظه گرگ و میش، نفس، دوردست‌ها و جاده چالوس اشاره کرد.

دختر فاطمه گودرزیآوا دختر فاطمه گودرزی

جدیدترین استوری اینستاگرام هنرمندان را در ادامه مشاهده می کنید

در سری استوری های جدید اینستاگرام بازیگران مشهور ایرانی تصاویری از مونا کرمی ، نازنین کیوانی ، سارا منجزی پور ، فاطمه گودرزی ، مه لقا باقری ، علیرام نورایی ، حسام منظور ، لیلا بلوکات ، عباس غزالی ، الهام پاوه نژاد ، کمند امیرسلیمانی ، سیما تیرانداز ، ویدا جوان و در ادامه با ما همراه شوید تا تصاویر زیبای استوری اینستاگرام هنرمندان را مشاهده کنید.

مونا کرمیمونا کرمی

نازنین کیوانینازنین کیوانی

سارا منجزی پورسارا منجزی پور

مه لقا باقری مه لقا باقری و یاغی ها
دختر فاطمه گودرزی با یاغی ها در یک قاب تا پدر مرحوم الهام پاوه نژادعلیرام نورایی

حسام منظور حسام منظور

دختر فاطمه گودرزی

لیلا بلوکاتلیلا بلوکات
عباس غزالیعباس غزالی

الهام پاوه نژادتولد پدر مرحوم الهام پاوه نژاد

دختر فاطمه گودرزی با یاغی ها در یک قاب تا پدر مرحوم الهام پاوه نژادکمند امیرسلیمانی  و دوستش
سیما تیراندازجشن تولد سیما تیرانداز

ویدا جوانچهره ویدا جوان

گردآوری گروه چهره ها در پرشین وی

گردآوری:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس