جمعه, ۱۷ آذر , ۱۴۰۲
درخواست تبلیغات

فرزند مهران غفوریان تا پسر یاسمن شاه حسینی و ستاره سادات قطبی

اشتراک:
مهران غفوریان چهره ها
از هانا فرزند مهران غفوریان در شهربازی با مهشید جوادی در تئاتر شجاع تا آیین پسر یاسمن شاه حسینی و ستاره سادات قطبی و مجریان مشهور از فرانک یوسفی و صبا راد تا ژیلا صادقی و محیا اسناوندی ...

کارگردان و بازیگر مشهور کشورمان تصاویری از دخترش هانا را در صحفه شخصی اش از تفریح وی در شهربازی منتشر کرده است. در ادامه عکس های از استوری های اینستاگرام بازیگران با تصاویری از فرزند مهران غفوریان را در پرشین وی مشاهده کنید.

فرزند مهران غفوریان

مهران غفوریان متولد ۳ شهریور ۱۳۵۳ در تهران است و فارغ ‌التحصیل رشته نقاشی در دانشگاه آزاد واحد تهران مرکزی است. وی در سال ۱۳۷۳ با نقش آفرینی در سریال لبخند سوم به کارگردانی مسعود رشیدی، نخستین تجربه خود را در زمینه بازیگری تلویزیون کسب کرد و در سال ۱۳۷۷ با سریال گل‌ های ۷۷، به عرصه کارگردان های تلویزیونی پیوست.

گفتنی است از دیگر آثار ایشان می توان به خاتون، نوبت لیلی، قبر مشترک، قورباغه، امشو، با من خوش میگذره، پرواز مرغابی ها، ما همه با هم هستیم، داش آکل، ۵۰ کیلو آلبالو، ما خیلی باحالیم، عطسه و قورباغه اشاره کرد.

او با ساخت مجموعه گل های ۷۷ کارگردانی را نیز تجربه کرد و مجموعه های حرف تو حرف (۷۸)، این چند نفر (۷۸)، گل های ۷۸، گل های ۷۹، طبقه وسط (۸۰)، زیر آسمان شهر ۱،۲،۳ (۸۱-۸۰)، ورود ممنوع ممنوع (۸۲)، همسایه ها (۹۵) و فیلم ویدیویی من پلیس نیستم (۸۹) از ساخته های او هستند که در آن ها ایفای نقش هم کرده است.

فرزند مهران غفوریانفرزند مهران غفوریان

جدیدترین استوری اینستاگرام هنرمندان را در ادامه مشاهده می کنید

در سری استوری های جدید اینستاگرام بازیگران مشهور ایرانی تصاویری از مهران غفوریان ، محیا اسناوندی ، ژیلا صادقی ، صبا راد ، شکیب شجره ، مریم وطن پور ، احمد ایراندوست ، ستاره سادات قطبی ، فرانک یوسفی ، یاسمن شاه محمدی ، مهشید جوادی و در ادامه با ما همراه شوید تا تصاویر زیبای استوری اینستاگرام هنرمندان را مشاهده کنید.

محیا اسناوندی محیا اسناوندی
 ژیلا صادقیژیلا صادقی

فرزند مهران غفوریان تا پسر یاسمن شاه حسینی و ستاره سادات قطبیصبا راد
شکیب شجرهشکیب شجره

مریم وطن پورمریم وطن پور
فرزند مهران غفوریانفرزند مهران غفوریان در شهربازی

احمد ایراندوست احمد ایراندوست
فرزند مهران غفوریان تا پسر یاسمن شاه حسینی و ستاره سادات قطبیستاره سادات قطبی

فرانک یوسفیفرانک یوسفی

یاسمن شاه محمدی یاسمن شاه محمدی
مهشید جوادیمهشید جوادی

گردآوری گروه چهره ها در پرشین وی

گردآوری:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس