شنبه, ۱ اردیبهشت , ۱۴۰۳
درخواست تبلیغات

غزل شاکری و خواهرش تا شام غریبان ژیلا صادقی و سیما خضرآبادی

اشتراک:
غزل شاکری چهره ها
از غزل شاکری و خواهرش در پشت صحنه سریال جیران با تولد نیما شاهرخ شاهی تا شام غریبان ژیلا صادقی و سیما خضرآبادی را در اینستاگرام هنرمندان مشاهده کنید.

بازیگر سریال جیران به همراه خواهرش در پشت صحنه این مجموعه تصویری در صحفه شخصی اش منتشر کرده است. در ادامه عکس های اینستاگرام بازیگران با تصویری از غزل شاکری و خواهرش را در پرشین وی مشاهده کنید.

غزل شاکری و خواهرش

غزل شاکری متولد ۲۲ اسفند ۱۳۵۷ در تهران ، بازیگر و خواننده طراح است. وی فارغ التحصیل لیسانس طراحی صنعتی از دانشگاه آزاد می باشد که از طراحی داخلی شروع کرد سپس وارد طراحی صحنه شد و حالا در بازیگری و آواز می درخشد.

خانم بازیگر دختر مرحوم فرشته طائرپور تهیه کننده، مدیر تولید، مجری طرح و فیلمنامه نویس بود که مشاور امور مالیاتی خانه سینما نیز بوده است. او دارای خواهری بنام عسل و یک برادر به نام علی است.

گلنار یکی از نوستالژیک ترین فیلم ها برای متولدین دهه شصت است و بسیار از افراد هنوز غزل شاکری را با نام گلنار می شناسند. گلنار روایتی از داستان گم شدن یک دختربچه است که با پدربزرگ و مادربزرگش زندگی می کند. او روزی که به کنار چشمه می رود دستمال آبی یادگار مادرش را گم می کند و در پی دستمال به جنگل می رود و راه را گم می کند و….

خانم بازیگر با انتشار تصویر زیر در کنار خواهر خود عسل در پشت صحنه سریال جیران نوشت :عسل و غزل و عهد قجر …… قدم رنجه فرمودین همشیره❣️

غزل شاکری و خواهرشغزل شاکری و خواهرش عسل

جدیدترین استوری اینستاگرام هنرمندان را در ادامه مشاهده می کنید

در سری استوری های جدید اینستاگرام بازیگران مشهور ایرانی تصاویری از امیرعلی دانایی ، هلیا امامی ، بهاره افشاری ، گلوریا هاردی ، ژیلا صادقی ، سیما خضرآبادی ، ستاره حسینی ، نیما شاهرخ شاهی ، مریم کاویانی ، اشکان خطیبی ، الهه حصاری ، شیوا طاهری ، رضا صادقی و در ادامه با ما همراه شوید تا تصاویر زیبای استوری اینستاگرام هنرمندان را مشاهده کنید.

امیرعلی داناییامیرعلی دانایی
 هلیا امامیهلیا امامی
 بهاره افشاریبهاره افشاری
غزل شاکری و خواهرش تا شام غریبان ژیلا صادقی و سیما خضرآبادیژیلا صادقی

سیما خضرآبادیسیما خضرآبادی
ستاره حسینیستاره حسینی

غزل شاکری و خواهرش

نیما شاهرخ شاهینیما شاهرخ شاهی

مریم کاویانیمریم کاویانی

اشکان خطیبیاشکان خطیبی در خاتون
الهه حصاریالهه حصاری

شیوا طاهریشیوا طاهری

رضا صادقیرضا صادقی

گردآوری گروه چهره ها در پرشین وی

گردآوری:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس