سه شنبه, ۲۶ تیر , ۱۴۰۳
درخواست تبلیغات

واکنش چهره ها به حادثه تروریستی شاهچراغ از خواهران اسکندری تا رضا صادقی

اشتراک:
حادثه تروریستی شاهچراغ چهره ها
ضمن تسلیت به خانواده شهدای حادثه شیراز در ادامه این مطلب پیام های تسلیت چهره های به خاطر حادثه تروریستی شاهچراغ در شیراز را مشاهده می کنید.

در پی جنایت تروریستی تلخ شیراز که غروب چهارشنبه چهارم آبان ماه ۱۴۰۱ در حرم مطهر شاهچراغ روی داد ۱۲ نفر شهید شدند که امروز مراسم تشییع جنازه برگزار شده است. در ادامه واکنش ها به حادثه تروریستی شاهچراغ را در پرشین وی مشاهده کنید.

حادثه تروریستی شاهچراغ

هنرمندان زیادی بعد از حادثه حرم حضرت احمد بن موسی (ع) (شاهچراغ شیراز ) در صفحات مجازی خود به این ماجرای تروریستی واکنش داشتند.

پیام های تسلیت هنرمندان به مردم شیراز از جمله مریم کاویانی ، ستاره اسکندری ، لاله اسکندری ، پرویز پرستویی ، حبیب رضایی ، کامبیز دیرباز ، احمد مهرانفر ، تینا پاکروان ، شیلا خداداد ، الناز شاکردوست ، شبنم مقدمی ، سهیل مستجابیان ، رضا صادقی را در ادامه مشاهده می کنید.

گفتنی است اندکی پس از حمله یک تروریست تکفیری به حرم شاهچراغ در شیراز و به شهادت رسیدن و مجروح شدن برخی زائران مرقد احمد بن موسی برادر امام هشتم علیهم‌ السلام همزمان با نماز مغرب و عشا، کاربران فضای مجازی و شبکه‌ های اجتماعی در ایران و سراسر جهان با هشتگ‌ های ایران تسلیت و شیراز تسلیت همدردی خود را با خانواده‌ ها و بازمانده‌ های قربانیان نشان دادند.

تسلیت هنرمندان به خانواده شهدای شیراز

مریم کاویانیمریم کاویانی

ستاره اسکندریستاره اسکندری

لاله اسکندریلاله اسکندری

واکنش چهره ها به حادثه تروریستی شاهچراغ از خواهران اسکندری تا رضا صادقیپرویز پرستویی

  کامبیز دیرباز  کامبیز دیرباز
احمد مهرانفراحمد مهرانفر

تینا پاکروانتینا پاکروان
حبیب رضاییحبیب رضایی

شیلا خدادادشیلا خداداد

حادثه تروریستی شاهچراغالناز شاکردوست
حادثه تروریستی شاهچراغشبنم مقدمی

حادثه تروریستی شاهچراغسهیل مستجابیان
حادثه تروریستی شاهچراغرضا صادقی

واکنش ها به حادثه تروریستی شاهچراغ

لازم به ذکر است که مراسم وداع و تشییع پیکر مطهر ‌‌شهدای حادثه تروریستی حرم مطهر شاهچراغ (ع) با حضور مردم شهیدپرور استان فارس، مسئولان لشکری و کشوری، ‌خانواده محترم شهدا،‌ ایثارگران و جانبازان و… از میدان امام حسین(ع) شیراز انجام شد.

تشییع‌ کنندگان پس از طی مسیر از بلوار کریم‌ خان زند به‌ سمت میدان شهدا و از آنجا به‌ سمت خیابان ۹ دی حرکت کردند و پس از آن در حرم مطهر شاهچراغ تجمع کردند و مجتبی رمضانی مداح اهل‌بیت(ع) در رثای شهدای تروریستی حرم شاهچراغ به مرثیه‌ سرایی پرداختند.

گردآوری گروه چهره ها در پرشین وی

گردآوری:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس