سه شنبه, ۲۶ تیر , ۱۴۰۳
درخواست تبلیغات

تولد همسر فریبا طالبی با امیر خان تا حمید فرخ نژاد در نوبت لیلی

اشتراک:
فریبا طالبی چهره ها
از تولد همسر فریبا طالبی با امیر خان تا امیر مهدی ژوله در روز روزگاری مریخ با حمید فرخ نژاد در سریال نوبت لیلی را در اینستاگرام هنرمندان مشاهده کنید.

بازیگر و مدل مشهور با انتشار تصویری از همسرش امیر صدهزاری تولدش را در صحفه شخصی اش تبریک گفته است. در ادامه عکس های از استوری های اینستاگرام بازیگران با تصویری از همسر فریبا طالبی را در پرشین وی مشاهده کنید.

همسر فریبا طالبی

فریبا طالبی متولد ۴ اردیبهشت ۱۳۶۴ بازیگر و طراح لباس است. وی فارغ‌ التحصیل رشته بازیگری از دانشگاه هنر می‌ باشد. او در شهریور ۱۳۹۶ با «امیر صدهزاری» بازیگر، دستیار و مدیر تدارکات ازدواج کرد.

آن‌ ها در پروژه‌ ای با هم آشنا شدن که امیر صدهزاری از عوامل پشت صحنه بود و خانم بازیگر به عنوان بازیگر در آن پروژه حضور داشت، تقریبا در روزهای آخر فیلمبرداری فریبا طالبی که هیچ اقدامی را از طرف امیر صدهزاری برای آشنایی نمی بیند، پا پیش می‌ گذارد و به بهانه‌ ای به او پیام می‌ دهد و این آشنایی به ازدواج ختم می‌ شود.

این زوج مشهور هنری برند «فاندو» را به ثبت رسانده‌ اند و در زمینه طراحی و دوخت لباس به طور حرفه‌ ای فعالیت می‌ کنند. این زوج در سریال دخترم نرگس با هم همبازی بوده اند.

همسر فریبا طالبیجشن تولد همسر فریبا طالبی

جدیدترین عکس های اینستاگرام هنرمندان را در ادامه مشاهده می کنید

در سری عکس های جدید اینستاگرام بازیگران مشهور ایرانی تصاویری از محمد علیزاده ، حمید فرخ نژاد ، احسان کرمی ، مریم مومن ، فریبا نادری ، فریبا طالبی ، حسین سلیمانی ، پویا امینی ، امیرمهدی ژوله ، پدرام شریفی ، الیکا عبدالرزاقی ، مریم کاویانی ، طناز طباطبایی و در ادامه با ما همراه شوید تا تصاویر زیبای اینستاگرام هنرمندان را مشاهده کنید.

محمد علیزادهمحمد علیزاده

حمید فرخ نژادحمید فرخ نژاد در سریال نوبت لیلی

احسان کرمیاحسان کرمی و مرحوم ماهچهره خلیلی

مریم مومنمریم مومن در جشن حافظ

فریبا نادریفریبا نادری
همسر فریبا طالبیتبریک تولد حسین سلیمانی به داریوش فرضیایی

همسر فریبا طالبی

پویا امینیپویا امینی

امیرمهدی ژولهامیرمهدی ژوله در روزی روزگاری مریخ

پدرام شریفیپدرام شریفی

الیکا عبدالرزاقیالیکا عبدالرزاقی
مریم کاویانیمریم کاویانی
طناز طباطباییطناز طباطبایی

گردآوری گروه چهره ها در پرشین وی

گردآوری:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس