شنبه, ۱ اردیبهشت , ۱۴۰۳
درخواست تبلیغات

کودکی پریا مجللی تا تیپ متفاوت جوانه دلشاد و علی ضیاء

اشتراک:
پریا مجللی چهره ها
از کودکی پریا مجللی بازیگر سریال خسوف با استایل شیک یاسمن شاه محمدی تا تیپ متفاوت جوانه دلشاد و علی ضیاء با الناز ملک بازیگر سریال سقوط و عکس از پایان کار بازیگران مشهور نمایش شجاع ....

بازیگر سریال خسوف که با این مجموعه شبکه نمایش خانگی به اوج شهرت رسید تصویری از دوران خردسالی خود را منتشر کرده است. در ادامه عکس های از استوری های اینستاگرام بازیگران با تصاویری از کودکی پریا مجللی را در پرشین وی مشاهده کنید.

کودکی پریا مجللی

پریا مجللی بازیگر جوان کشورمان ۵ بهمن۱۳۷۰ متولد شد. این هنرمند جوان عرصه بازیگری، فعالیت خود را با تئاتر روی صحنه آغاز کرده و در نمایش هایی هم چون «اسب های آسمان خاکستر می بارند!» به کارگردانی الهه یزدی و «قوی تر» به کارگردانی نیما خطیب نژاد نقش آفرینی کرده است.

او در موسسه کارنامه هم دوره‌ هنرپیشگی را سپری کرده و پس از مدتی با کوله باری از تجربیات موفق در تئاتر، مقابل دوربین تلویزیون قرار گرفته است. بازی در خسوف اولین تجربه او در قاب تلویزیون در شبکه نمایش خانگی است ولی در تئاتر تجربیات بسیار خوبی دارد.

سریال خسوف به کارگردانی مازیار میری و تهیه کنندگی همایون اسعدیان می باشد و این بازیگر جوان نقش سمیرا را در این سریال بازی کرده و به شهرت رسید.

کودکی پریا مجللیکودکی پریا مجللی

جدیدترین استوری اینستاگرام هنرمندان را در ادامه مشاهده می کنید

در سری استوری های جدید اینستاگرام بازیگران مشهور ایرانی تصاویری از جوانه دلشاد ، سعید شیخ زاده ، ستاره سادات قطبی ، گیتی قاسمی ، الناز ملک ، مهدیس توکلی ، دار یوش فرضیایی ، شیدا یوسفی ، امیر غفارمنش ، یاسمن شاه محمدی ، پریا مجللی ، علی ضیاء و در ادامه با ما همراه شوید تا تصاویر زیبای استوری اینستاگرام هنرمندان را مشاهده کنید.

جوانه دلشادجوانه دلشاد
  سعید شیخ زادهکار جدید  سعید شیخ زاده

ستاره سادات قطبیستاره سادات قطبی

گیتی قاسمیگیتی قاسمی

الناز ملکالناز ملک در سریال سقوط
کودکی پریا مجللیکودکی پریا مجللی بازیگر سریال خسوف

مهدیس توکلیمهدیس توکلی

داریوش فرضیایی داریوش فرضیایی
شیدا یوسفیشیدا یوسفی

امیر غفارمنشامیر غفارمنش و بازیگران نمایش شجاع

کودکی پریا مجللییاسمن شاه محمدی در کنار دوستانش
کودکی پریا مجللیتیپ متفاوت علی ضیاء

گردآوری گروه چهره ها در پرشین وی

گردآوری:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس