کودکی شاهرخ استخری تا تولد احترام برومند با خانواده قشنگ مهران غفوریان

اشتراک:
کودکی شاهرخ استخری تا تولد احترام برومند با خانواده قشنگ مهران غفوریان چهره ها
از کودکی شاهرخ استخری تا تبریک تولد احترام برومند و فریبا نادری با علی لهراسبی با خانواده قشنگ مهران غفوریان را در اینستاگرام هنرمندان مشاهده کنید.

بازیگر مشهور کشورمان تصویری بامزه از دوران بچگی خود را در صحفه شخصی اش منتشر کرده است. در ادامه عکس های جدید از استوری های اینستاگرام بازیگران با تصویری از کودکی شاهرخ استخری را در پرشین وی مشاهده کنید.

کودکی شاهرخ استخری

پدر شاهرخ استخری اصالتا اهل فارس است و نام خانوادگی استخری هم برگرفته از مکان زندگی اجدادی خانواده استخری در استان فارس است.

این هنرمند کشورمان دو خواهر دارد که یکی در خارج از کشور زندگی می کند و خواهر دیگرش نیلوفر ساکن ایران است و پدرش کارمند پتروشیمی بوده و از طرفداران تحصیلات دانشگاهی است و همین امر سبب شد تا وی با وجود علاقه به بازیگری در رشته مهندسی صنایع تحصیل کند.

وی هم به مانند بسیاری از سلبریتی ها در کنار بازیگری شغل دومی هم دارد که البته درباره او شغل دوم بیشتر از بازیگری پررنگ است.

این هنرمند کشورمان چند سالی است که به بازار طلا ورود کرده و چندین شعبه از طلاسازی در کشور دارد که درآمد اصلی او هم از این حرفه است و در دنیای بازیگری کم کارتر شده است.

کودکی شاهرخ استخریکودکی شاهرخ استخری

جدیدترین عکس های اینستاگرام هنرمندان را در ادامه مشاهده می کنید

در سری عکس های جدید اینستاگرام بازیگران مشهور ایرانی تصاویری از احترام برومند ، شبنم قربانی ، مهران غفوریان ، مینا دلشاد ، شهرزاد کمال زاده ، تینا پاکروان ، سوگل طهماسبی ، بهرنگ علوی ، شاهرخ استخری ، مهتاب کرامتی ، سیما تیرانداز ، داریوش فرضیایی ، سیاوش خیرابی و در ادامه با ما همراه شوید تا تصاویر زیبای اینستاگرام هنرمندان را مشاهده کنید.

احترام برومندجشن تولد احترام برومند
 شبنم قربانیتبریک شبنم قربانی به مجید نوروزی

مهران غفوریانمهران غفوریان و خانواده اش

مینا دلشادمینا دلشاد
  شهرزاد کمال زادهشهرزاد کمال زاده

تینا پاکروانتینا پاکروان

کودکی شاهرخ استخری

سوگل طهماسبیسوگل طهماسبی و بازیگران نجلا

کودکی شاهرخ استخریتبریک تولد بهرنگ علوی به علی لهراسبی
کودکی شاهرخ استخریمهتاب کرامتی و بانو احترام برومند

کودکی شاهرخ استخریسیما تیرانداز

کودکی شاهرخ استخریداریوش فرضیایی
کودکی شاهرخ استخریسیروان خسروی با زانیار در کنار ایرج طهماسب

گردآوری گروه چهره ها در پرشین وی

گردآوری:
اخبار مرتبط:
پیشنهادات وِیژه
فیلم پرشین وی