استایل لیلا بلوکات و خواهرش نوشا تا شباهت سام درخشانی و پسرش برسام

اشتراک:
استایل لیلا بلوکات و خواهرش نوشا تا شباهت سام درخشانی و پسرش برسام چهره ها
از استایل لیلا بلوکات و خواهرش نوشا با پدر و مادر هانا پاک نیت تا شباهت سام درخشانی و پسرش برسام را در اینستاگرام هنرمندان مشاهده کنید.

بازیگر سریال از سرنوشت که به تازگی به ایتالیا و پاریس سفر کرده تصاویری از گشت و گذار در کنار خواهر خود را در استوری اش منتشر کرده است. در ادامه عکس های از اینستاگرام با تصاویری از لیلا بلوکات و خواهرش نوشا را در پرشین وی مشاهده کنید.

لیلا بلوکات و خواهرش نوشا

لیلا بلوکات بازیگر ایرانی متولد ۴ آذر سال ۱۳۶۰ در شهر تهران است. او دو خواهر به نام نوشا و میترا دارد و یک برادر هم دارد و مدرک کارشناسی رشته فرش را دارد.

وی در دوران دانشجویی در کلاس های بازیگری امین تارخ و حمید سمندریان شرکت کرد و در سال ۱۳۷۷ با تئاتر کار هنری اش را شروع کرد. در سال ۱۳۷۷ در سریال روزهای زندگی ایفای نقش کرد و بازی اش در سریال یوسف پیامبر در کنار مصطفی زمانی باعث شد که او معروف شود.

او علاوه‌ بر سریال یوسف پیامبر، سال ۱۳۸۵ در ۲۵ سالگی در فیلم اخراجی‌ ها نیز بازی کرده است و این ‌بار با مسعود ده‌ نمکی یعنی کارگردان فیلم اخراجی‌ ها همکاری داشت. خانم بازیگر فعالیت های خیرخواهانه هم دارد و یک موسسه خیریه به نام مهرلیلا دارد.

لیلا بلوکات و خواهرش نوشالیلا بلوکات و خواهرش نوشا

جدیدترین عکس های اینستاگرام هنرمندان را در ادامه مشاهده می کنید

در سری عکس های جدید اینستاگرام بازیگران مشهور ایرانی تصاویری از شیدا یوسفی ، بیتا بیگی ، سام درخشانی ، ساقی حاجی پور ، هانا پاک نیت ، دانیال عبادی ، عاطفه رضوی ، محمدرضا غفاری ، لیلا بلوکات ، نیلوفر پارسا ، غزل شاکری ، امیرمهدی ژوله ، هلیا امامی و در ادامه با ما همراه شوید تا تصاویر زیبای اینستاگرام هنرمندان را مشاهده کنید.

شیدا یوسفیشیدا یوسفی و حسین پاکدل
استایل لیلا بلوکات و خواهرش نوشا تا شباهت سام درخشانی و پسرش برسامبیتا بیگی
استایل لیلا بلوکات و خواهرش نوشا تا شباهت سام درخشانی و پسرش برسامشباهت سام درخشانی و پسرش

ساقی حاجی پورساقی حاجی پور

هانا پاک نیتهانا پاک نیت در کنار پدر و مادرش

دانیال عبادیدانیال عبادی

لیلا بلوکات و خواهرش نوشا

عاطفه رضویعاطفه رضوی
محمدرضا غفاریمحمدرضا غفاری

نیلوفر پارسانیلوفر پارسا و سیاوش خیرابی

غزل شاکریغزل شاکری
امیرمهدی ژولهامیرمهدی ژوله

هلیا امامیهلیا امامی

گردآوری گروه چهره ها در پرشین وی

گردآوری:
اخبار مرتبط:
پیشنهادات وِیژه
فیلم پرشین وی