دوشنبه, ۸ خرداد , ۱۴۰۲
درخواست تبلیغات

مادر الناز حبیبی در لباس عروس تا دیدار رضا صادقی و بهنام بانی

اشتراک:
الناز حبیبی چهره ها
از دلتنگی الناز حبیبی برای مادر مرحومش با تصویری از وی در لباس عروس با نوید محمدزاده و احمد مهران فر در سریال آکتور تا دیدار رضا صادقی و بهنام بانی خواننده های مشهور با محمد علیزاده در شمال ....

بازیگر مشهور سینما و تلویزیون کشورمان با انتشار تصویری از مادرش در روز عروسی اش از دلتنگی خود نوشت که ۱۷ سال از نعمتش محروم است. در ادامه عکس های از استوری های اینستاگرام بازیگران با تصویری از مادر الناز حبیبی را در پرشین وی مشاهده کنید.

مادر الناز حبیبی

الناز حبیبی متولد ۲۱ مرداد ۱۳۶۷ در همدان، بازیگر است و فارغ التحصیل فوق لیسانس رشته تدوین و کارگردانی است شش خواهر و برادر هستند و او فرزند ته‌ تغاری خانواده اش که همگی در سوئد هستند می باشد و مادرش سال ها قبل فوت کرده است.

وی در سال ۸۶ در مجموعه تلویزیونی روزگار قریب شناخته شد و سپس در مجموعه فاصله ها و پنج کیلومتر تا بهشت توانایی های خود را به رخ کشید و با بازی خود در سریال درسرهای عظیم به چهره محبوب و دوست داشتنی تبدیل شد.

گفتنی است خانم بازیگر در سن ۲۴ سالگی و در سال ۹۱ با مهدی صاحب زمانی ازدواج کرد و چند سالی است دیگر خبری از عکس های دو نفره الناز حبیبی با همسرش نیست به واسطه حضور همسرش در خارج از کشور شایعه طلاق این زوج به گوش می رسید خود الناز بعدها در مصاحبه‌ ای طلاقش را تایید کرد.

مادر الناز حبیبیمادر الناز حبیبی در روز عروسی اش

جدیدترین عکس های اینستاگرام هنرمندان را در ادامه مشاهده می کنید

در سری عکس های جدید اینستاگرام بازیگران مشهور ایرانی تصاویری از نفیسه روشن ، میترا رفیع ، مونا فائزپور ، محمدرضا غفاری ، فریبا کوثری ، محمد علیزاده ، مهران غفوریان ، داریوش فرضیایی ، سحر دولتشاهی ، الناز حبیبی ، مژده لواسانی ، رضا صادقی و در ادامه با ما همراه شوید تا تصاویر زیبای اینستاگرام هنرمندان را مشاهده کنید.

نفیسه روشننفیسه روشن
 میترا رفیعسفره هفت سین میترا رفیع

مونا فائزپورمونا فائزپور

محمدرضا غفاریمحمدرضا غفاری
  فریبا کوثریفریبا کوثری

محمد علیزادهمحمد علیزاده و دوستانش

مهران غفوریانمهران غفوریان

داریوش فرضیاییداریوش فرضیایی

سحر دولتشاهیسحر دولتشاهی
مژده لواسانیمژده لواسانی و مجری مشهور
رضا صادقیرضا صادقی در کنار بهنام بانی خواننده
گردآوری:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
چهره ها
بیشتر >
فرادرس