سه شنبه, ۲۶ تیر , ۱۴۰۳
درخواست تبلیغات

مادربزرگ هانا پاک نیت تا سالگرد درگذشت پدر لیلا برخورداری

اشتراک:
هانا پاک نیت چهره ها
از مادربزرگ هانا پاک نیت با مرتضی علی آبادی در سریال خون سرد تا سالگرد درگذشت پدر لیلا برخورداری را در اینستاگرام هنرمندان مشاهده کنید.

نوه زیبای زوج بازیگر مشهور کشورمان با انتشار پستی در صحفه شخصی اش از درگذشت عزیزش خبر داده است. در ادامه عکس های از اینستاگرام بازیگران با تصاویری از مادربزرگ هانا پاک نیت را در پرشین وی مشاهده کنید.

مادربزرگ هانا پاک نیت

پدربزرگ هانا، محمود پاک نیت، بازیگر شیرازی تباری است که در فیلم‌ ها و سریال‌ های زیادی نقش‌ آفرینی و هنرنمایی او را دیده‌ اید و برایتان خاطره‌ ساز است. بازی او در فیلم ها و سریال های خاطره‌ انگیز بسیاری از جمله، یوسف پیامبر، شهرزاد، روی روزگاری، پدرسالار، پس از باران و هیچ گاه از یادها فراموش نمی‌ شود.

مهوش صبرکن سال ۱۳۳۹ در شیراز متولد شد. از سال ۱۳۵۶ با تئاتر حرفه ای شروع به کار کرد و در حدود ۲۰ نمایش حضور یافت. از ابتدای کار تئاتر در تلویزیون نیز فعالیت داشت و در کنار بازی در تله تئاترهای تلویزیونی و سریال در شیراز به آموزش کودکان و نوجوانان در زمینه تئاتر پرداخته است و هم اکنون نیز به عنوان بازیگر مشغول به کار است.

مادربزرگ هانا پاک نیتمهوش صبرکن و همسرش

نوه زیباروی مهوش صبرکن و همسرش در کار مدلینگ می باشد و این روزها نقل محافل در شبکه های اجتماعی پر مخاطبی مانند اینستاگرام شده است و تصاویری از فعالیت های مدلینگش را در صحفه شخصی اش منتشر می کند.

مادربزرگ هانا پاک نیتمادربزرگ هانا پاک نیت

جدیدترین استوری اینستاگرام هنرمندان را در ادامه مشاهده می کنید

در سری استوری های جدید اینستاگرام بازیگران مشهور ایرانی تصاویری از سارا احمدیان ، مرتضی علی آبادی ، فقیهه سلطانی ، هانا پاک نیت ، لیلا برخورداری ، شیوا خنیاگر ، ژیلا صادقی و در ادامه با ما همراه شوید تا تصاویر زیبای استوری اینستاگرام هنرمندان را مشاهده کنید.

سارا احمدیانسارا احمدیان در سریال آتش سرد

مرتضی علی آبادیمرتضی علی آبادی در خون سرد
مادربزرگ هانا پاک نیت تا سالگرد درگذشت پدر لیلا برخورداریفقیهه سلطانی
مادربزرگ هانا پاک نیت تا سالگرد درگذشت پدر لیلا برخورداریلیلا برخورداری
مادربزرگ هانا پاک نیت تا سالگرد درگذشت پدر لیلا برخورداریشیوا خنیاگر

مادربزرگ هانا پاک نیت تا سالگرد درگذشت پدر لیلا برخورداریژیلا صادقی
مادربزرگ هانا پاک نیت تا سالگرد درگذشت پدر لیلا برخورداریلیلا برخورداری
مادربزرگ هانا پاک نیتمهوش صبرکن مادربزرگ هانا پاک نیت

گردآوری گروه چهره ها در پرشین وی

گردآوری:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس