یکشنبه, ۱۹ آذر , ۱۴۰۲
درخواست تبلیغات

محیا اسناوندی و همسرش تا نیک پسر مونا فائزپور با هانا پاک نیت

اشتراک:
محیا اسناوندی چهره ها
از محیا اسناوندی و همسرش در رشت تا تولد حامد کمیلی و بهاره افشاری تا نیک پسر مونا فائزپور با هانا پاک نیت را در اینستاگرام هنرمندان مشاهده کنید.

مجری جوان کشورمان در استوری اینستاگرامش تصویری در کنار همسر هنرمندش مجتبی کشاورز را منتشر کرده است. در ادامه عکس های جدید از استوری های اینستاگرام بازیگران معروف با تصویری از محیا اسناوندی و همسرش را در پرشین وی مشاهده کنید.

محیا اسناوندی و همسرش

محیا اسناوندی متولد ۲۵ اردیبهشت ۱۳۶۹ در تهران می باشد. وی مجری ، گوینده و بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون است. مدرک تحصیلی او فوق لیسانس رشته میکروبیولوژی می باشد.

او فعالیت خود را با مجری گری گروه کودک و نوجوان در برنامه کودک بچه های آفتاب در سال ۸۲ آغاز نمود و تا سال ۸۵ در این برنامه حضور داشت و سپس  در ۲۷۰ قسمت برنامه “مثبت من ” حضور داشت و بین نسل نوجوان و جوان محبوب شد و برنامه اش طرفدار پیدا کرد و شهرت و محبوبیت اش به خاطر حضور در برنامه “مثبت من” بود و بعد از سال ۹۴ مجری گری برنامه شاخص و موفق بچه های مردم و سپس ترانه باران را نیز برعهده گرفت

این مجری جوان در ۲۸ تیر سال ۱۳۹۸ با مجتبی کشاورز تهیه کننده سینما ، تئاتر و تلویزیون ازدواج کرد. مجتبی کشاورز متولد دهه پنجاه در تهران است.

محیا اسناوندی و همسرشمحیا اسناوندی و همسرش

جدیدترین عکس های اینستاگرام هنرمندان را در ادامه مشاهده می کنید

در سری عکس های جدید اینستاگرام بازیگران مشهور ایرانی تصاویری از نیکی مظفری ، شاهرخ استخری ، مونا فائزپور ، پژمان بازغی ، شیوا طاهری ، محیا اسناوندی ، صحرا اسدالهی ، مریم کاویانی ، روشنک عجمیان ، شبنم قلی خانی ، آشا محرابی ، عاطفه رضوی ، هانا پاک نیت و در ادامه با ما همراه شوید تا تصاویر زیبای اینستاگرام هنرمندان را مشاهده کنید.

محیا اسناوندی و همسرشنیکی مظفری و مسعود کیمیایی

محیا اسناوندی و همسرششاهرخ استخری
محیا اسناوندی و همسرشنیک پسر مونا فائزپور

محیا اسناوندی و همسرشپژمان بازغی

شیوا طاهریشیوا طاهری
محیا اسناوندی و همسرشصحرا اسدالهی

محیا اسناوندی و همسرش

مریم کاویانیتبریک مریم کاویانی به بهاره افشاری

روشنک عجمیانروشنک عجمیان و مرحوم علی انصاریان

محیا اسناوندی و همسرش تا نیک پسر مونا فائزپور با هانا پاک نیتشبنم قلی خانی و دخترش شانا
آشا محرابیآشا محرابی
عاطفه رضویعاطفه رضوی

هانا پاک نیتهانا پاک نیت

گردآوری گروه چهره ها در پرشین وی

گردآوری:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس