جمعه, ۳۱ فروردین , ۱۴۰۳
درخواست تبلیغات

شباهت میترا رفیع به مادرش تا تیپ مریم معصومی با بازیگران آکتور

اشتراک:
میترا رفیع چهره ها
از میترا رفیع بازیگر گیلدخت و مادرش در کنار هم با بازیگران سریال چشم بندی تیپ خاص مریم معصومی با معرفی بازیگران سریال آکتور و پردیس احمدیه در سریال پوست شیر با میکاپ زیبای نسیم ادبی ....

بازیگر سریال های بی همگان و گیلدخت تصویری در کنار مادر خود در صحفه شخصی اش منتشر کرده که شباهت زیادی به یکدیگر دارند. در ادامه عکس های از استوری های اینستاگرام بازیگران مشهور با تصویری از میترا رفیع و مادرش را در پرشین وی مشاهده کنید.

میترا رفیع و مادرش

میترا رفیع لیسانس و فوق لیسانس بازیگری را از دانشگاه تهران رفته بوده است کار خود را با تئاتر شروع کرده و تجربه کارگردانی را هم در کارنامه خود دارد. او در سریال بی همگان نقش الناز را بر عهده داشت و این شب ها در سریال گیلدخت در نقش گلناز می درخشد.

جالب است بدانید که این بازیگر در زمانی که شش سال سن داشت با حمایت خانواده اش به کلاس پرورش فکری کودکان و نوجوانان رفته و در آنجا مفاهیم بازیگری را خیلی زود آموخت.

وی تجربه کارگردانی هم دارد و دو نمایش یک جوری مثل و از این تاریکی را کارگردانی کرده است که نمایش یک جوری مثل موفق شد در جشنواره لاهور پاکستان به عنوان نماینده ایران حضور داشته باشد.

بازیگر سریال گیلدخت با انتشار تصویر زیر نوشت : ستاره آسمان من⭐️ شاید جای خوبی برای عکس انداختن انتخاب نکردم امّا بهترین شخصیه که می‌شه باهاش عکس انداخت😉

میترا رفیع و مادرشمیترا رفیع و مادرش

جدیدترین عکس های اینستاگرام هنرمندان را در ادامه مشاهده می کنید

در سری عکس های جدید اینستاگرام بازیگران مشهور ایرانی تصاویری از پریناز ایزدیار ، مهسا کرامتی ، پردیس احمدیه ، داریوش سلیمی ، گلاره عباسی ، احمد مهران فر ، ژیلا صادقی ، مریم معصومی ، علی سخنگو ، داریوش فرضیایی ، نسیم ا دبی و در ادامه با ما همراه شوید تا تصاویر زیبای اینستاگرام هنرمندان را مشاهده کنید.

پریناز ایزدیارپریناز ایزدیار در ملاقات خصوصی

شباهت میترا رفیع به مادرش تا تیپ مریم معصومی با بازیگران آکتورمهسا کرامتی

شباهت میترا رفیع به مادرش تا تیپ مریم معصومی با بازیگران آکتورپردیس احمدیه در پوست شیر

شباهت میترا رفیع به مادرش تا تیپ مریم معصومی با بازیگران آکتورداریوش سلیمی و بازیگران چشم بندی
شباهت میترا رفیع به مادرش تا تیپ مریم معصومی با بازیگران آکتورگلاره عباسی
  احمد مهران فراحمد مهران فر و بازیگران آکتور

شباهت میترا رفیع به مادرش تا تیپ مریم معصومی با بازیگران آکتورژیلا صادقی
مریم معصومیتیپ خاص مریم معصومی

علی سخنگوعلی سخنگو

داریوش فرضیاییداریوش فرضیایی
  نسیم ادبیمیکاپ نسیم ادبی
گردآوری:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس