سه شنبه, ۸ فروردین , ۱۴۰۲

دلتنگی محسن چاوشی برای پدرش تا تولد شهین تسلیمی مبارک

اشتراک:
محسن چاوشی چهره ها
از پست غم‌ انگیز محسن چاوشی برای پدرش و مهدی حسینی‌ نیا در سریال رهایم کن تا تبریک تولد شهین تسلیمی با استایل شیک نیلوفر پارسا و مونا کرمی و آخرین اجرای محیا اسناوندی در سال 1401 در رادیو ....

خواننده محبوب کشورمان چند سالی است که پدر خود را از دست داده و با انتشار ویدیویی از وی یاد کرده است. در ادامه استوری های اینستاگرام بازیگران با تصویری از محسن چاوشی و پدرش را در پرشین وی مشاهده کنید.

محسن چاوشی و پدرش

محسن چاوشی زادهٔ خرمشهر است و اصالتی کُردتبار دارد. خانواده وی با توجه به شرایط کاری که پدرش به عنوان کارمند شرکت نفت داشت به خرمشهر مهاجرت کردند و محسن در خرمشهر زاده شد. وی فرزند پنجم خانواده و دارای دو خواهر و سه برادر (مهراد، فرهاد و هوشنگ) است.

وی خواننده و آهنگساز ترانه‌ های فیلم سینمایی سنتوری ساخته داریوش مهرجویی و نیز ترانه‌ های سریال شبکه خانگی شهرزاد ساختهٔ حسن فتحی می‌ باشد. و فعالیت حرفه‌ ای خود را در زمینه موسیقی در سال ۱۳۸۲ با آلبوم نفرین آغاز کرد.

این خواننده مشهور در سال ۸۸ با اسپاکو یوسفی ازدواج کرد و صاحب یک فرزند پسر به نام زانکو شدند و گفته می شود این دو از یکدیگر جدا شده اند.

محسن چاووشی خواننده مطرح کشور، که چند سال پیش پدرش را از دست داده بود، با انتشار عکسی از او یاد کرد و نوشت: میشه برای پدرم فاتحه بخونید.

محسن چاوشی و پدرشاستوری نجمه جودکی از محسن چاوشی و پدرش

جدیدترین عکس های اینستاگرام هنرمندان را در ادامه مشاهده می کنید

در سری عکس های جدید اینستاگرام بازیگران مشهور ایرانی تصاویری از محیا اسناوندی ، سولماز حصاری ، مونا کرمی ، نیلوفر پارسا ، نجمه جودکی ، هدی زین العابدین ، شاهد احمدلو ، علی ضیاء ، بهرنگ علوی ، مهران غفوریان ، لیلا برخورداری ، کاوه سماک باشی و در ادامه با ما همراه شوید تا تصاویر زیبای اینستاگرام هنرمندان را مشاهده کنید.

محیا اسناوندیمحیا اسناوندی

سولماز حصاریسولماز حصاری و سالار عقیلی

مونا کرمیمونا کرمی

نیلوفر پارسانیلوفر پارسا

هدی زین العابدیناستوری هدی زین العابدین از مهدی حسینی نیا در رهایم کن
شاهد احمدلوتبریک تولد شاهد احمدلو به شهین تسلیمی
علی ضیاءدوستان علی ضیاء

بهرنگ علوی بهرنگ علوی
مهران غفوریانمهران غفوریان
لیلا برخورداریلیلا برخورداری

کاوه سماک باشیکاوه سماک باشی
گردآوری:
اخبار مرتبط:
آرون گروپس
چهره ها
بیشتر >
فرادرس