یکشنبه, ۲۴ تیر , ۱۴۰۳
درخواست تبلیغات

نیلوفر کوخانی و خواهرش نیکی تا عکس برفی هلیا امامی

اشتراک:
نیلوفر کوخانی چهره ها
از روز برفی زیبای نیلوفر کوخانی و خواهرش نیکی با علیرضا کمالی در سریال پوست شیر تا عکس برفی هلیا امامی و سانیار پسر سپیده خداوردی با دلنوشته رزیتا غفاری و مریم سلطانی و عکس جدید ژیلا صادقی ....

بازیگر سریال های سرجوخه و خانه امن در استوری اینستاگرامش تصویری زیبا از یک روز برفی در کنار خواهر خود نیکی را در صحفه شخصی اش منتشر کرده است. در ادامه عکس های از اینستاگرام با تصویری از نیلوفر کوخانی و خواهرش را در پرشین وی مشاهده می کنید.

نیلوفر کوخانی و خواهرش

نیلوفر کوخانی متولد ۲ شهریور ۱۳۷۰ در تهران ، بازیگر سینما و تلویزیون است و فارغ التحصیل لیسانس رشته ادبیات فارسی و دانش آموخته طراحی لباس و دیزان از مجتمع فنی تهران می باشد که تجربه دستیاری و برنامه ریزی را هم دارد.

وی اولین بار در سال ۱۳۹۱ در ۲۲ سالگی در سریال ستایش ۲ نقش کوتاهی را تجربه کرده است. بعد از چند تجربه نه چندان مشهور در سال ۹۵ نیلوفر کوخانی در سریال چرخ و فلک در ایپزود نوری دوباره وارد عرصه بازی شد سپس به عنوان دستیار کارگردان در چند کار حضور داشت.

در کارنامه هنری او می توان به سریال های «چرخ فلک»، «تاریکی شب، روشنایی روز»، «خواب زده» ، «خانه امن» و فیلم سینمایی «دختران زمستان» اشاره کرد و سریال سرجوخه و فیلم سینمایی سقوط کابل از آخرین کارهای وی می باشد.

نیلوفر کوخانی و خواهرشنیلوفر کوخانی و خواهرش نیکی

جدیدترین استوری اینستاگرام هنرمندان را در ادامه مشاهده می کنید

در سری استوری های جدید اینستاگرام بازیگران مشهور ایرانی تصاویری از سپیده خداوردی ، مهشید جوادی ، نوید محمدزاده ، سپیده خداوردی ، شهره سلطانی ، هلیا امامی ، عباس غزالی ، نیلوفر کوخانی ، نوید محمدزاده ، رزیتا غفاری ، مریم سلطانی ، ژیلا صادقی و در ادامه با ما همراه شوید تا تصاویر زیبای استوری اینستاگرام هنرمندان را مشاهده کنید.

سپیده خداوردیسانیار پسر سپیده خداوردی

مهشید جوادیمهشید جوادی

نوید محمدزادهنوید محمدزاده

سپیده خداوردیبرف بازی پسر سپیده خداوردی

شهره سلطانیشهره سلطانی

هلیا امامی هلیا امامی
عباس غزالیعباس غزالی
نوید محمدزادهاستوری نوید محمدزاده برای تعریف از بازی علیرضا کمالی در پوست شیر 

 

رزیتا غفاریرزیتا غفاری

نیلوفر کوخانی و خواهرشمریم سلطانی
نیلوفر کوخانی و خواهرشژیلا صادقی

گردآوری گروه چهره ها در پرشین وی

گردآوری:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس