یکشنبه, ۶ اسفند , ۱۴۰۲
درخواست تبلیغات

پدر آنا نعمتی تا جشن تولد شهرام شکیبا و غم بزرگ نسرین مقانلو

اشتراک:
آنا نعمتی چهره ها
از پدر آنا نعمتی و تسلیت سالروز درگذشت منصور پورحیدری تا جشن تولد شهرام شکیبا در کنار همسرش و غم بزرگ نسرین مقانلو در فراق پسرش را در اینستاگرام هنرمندان مشاهده کنید.

بازیگر مشهور کشورمان که جند سالی است کم کار شده است و می توان گفت هیچ فعالیت هنری نداشته با انتشار تصویری از پدر مرحومش تولد وی را تبریک گفته است. در ادامه عکس های از استوری های اینستاگرام بازیگران با تصاویری از پدر آنا نعمتی را در پرشین وی مشاهده کنید.

پدر آنا نعمتی

آنا نعمتی متولد ۱۳۵۶ در شاهرود است. او بازی در تئاتر را در سال ۱۳۷۲ و با بازی در “تنبورنوازان” (هادی مرزبان) آغاز کرد. وی با بازی در مجموعه تلویزیونی “دبیرستان خضراء” (اکبر خواجویی) در سال ۱۳۷۴ به دنیای بازیگری معرفی شد و بازی در سینما را در سال ۱۳۷۵ و با فیلم به نمایش درنیامده “افسانه پوپک طلایی” آغاز کرد.

او بعد از گذاراندن دوره بازیگری زیر نظر مرحوم حمید سمندریان برای اولین بار در نقش کوتاهی در فیلم «هیوا» (رسول ملاقلی پور، ۱۳۷۷) ظاهر شد.

پدرش مهندس و مادرش کارمند  بوده است و یک برادر به نام آرین دارد که ۱۳ سال از خودش کوچک تر می باشد و دارای مدرک دیپلم در رشته علوم تجربی است و همسر سابق ابوالفضل پورعرب بازیگر مشهور کشورمان می باشد و یک دختر به نام ریکا ثمره زندگی مشترک این دو هنرمند بوده است.

پدر آنا نعمتیپدر آنا نعمتی

جدیدترین استوری اینستاگرام هنرمندان را در ادامه مشاهده می کنید

در سری استوری های جدید اینستاگرام بازیگران مشهور ایرانی تصاویری از تهمینه میلانی ، دانیال جعفری ، ترنم کرمانیان ، نیلوفر پارسا ، راحله امینیان ، حمید گودرزی ، احمد مهران فر ، نیوشا ضیغمی ، انا نعمتی ، نسرین مقانلو ، ستاره سادات قطبی و در ادامه با ما همراه شوید تا تصاویر زیبای استوری اینستاگرام هنرمندان را مشاهده کنید.

دانیال جعفریدانیال جعفری و محمد صادقی در بی همگان

ترنم کرمانیانترنم کرمانیان
  نیلوفر پارسانیلوفر پارسا و همسرش

راحله امینیانراحله امینیان

حمید گودرزیحمید گودرزی
احمد مهران فر احمد مهران فر
پدر آنا نعمتیپدر آنا نعمتی و تسلیت تهمینه میلانی

پدر آنا نعمتی تا جشن تولد شهرام شکیبا و غم بزرگ نسرین مقانلونیوشا ضیغمی
پدر آنا نعمتی تا جشن تولد شهرام شکیبا و غم بزرگ نسرین مقانلونسرین مقانلو و پسر مرحومش

ستاره سادات قطبیستاره سادات قطبی و همسرش

گردآوری گروه چهره ها در پرشین وی

گردآوری:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس
تالارکده