پسر پدرام کریمی و نیسان آبی منوچهر هادی تا زهره نعیمی و پدرش

اشتراک:
پسر پدرام کریمی و نیسان آبی منوچهر هادی تا زهره نعیمی و پدرش چهره ها
از آیین پسر پدرام کریمی و نیسان های آبی اش با تبریک تولد علی اوجی تا زهره نعیمی و پدرش را در اینستاگرام هنرمندان مشاهده کنید.

منوچهر هادی کارگردان سریال شبکه نمایش خانگی نیسان آبی با انتشار تصاویری از آیین فرزند آقای مجری از طرفدار پروپا قرص سریالش تشکر کرده است. در ادامه عکس های جالب از استوری های اینستاگرام بازیگران با تصاویری از پسر پدرام کریمی را در پرشین وی مشاهده کنید.

پسر پدرام کریمی

پدرام کریمی مجری و فیلمنامه نویس سال ۱۳۵۵ در تهران متولد شده است. وی فعالیت در این عرصه را از سال ۱۳۷۶ آغاز کرده و فارغ التحصیل رشته ادبیات نمایشی می باشد. وی در سال ۱۳۹۱ با یاسمن شاه حسینی ازدواج کرده و متاهل است و آن ها یک فرزند به نام آیین دارند.

آقای مچری سال ۸۸ بود که توسط برنامه صبح عالی بخیر به دعوت رضا امیراحمدی و بعد از دادن تست به عنوان مجری کارشناس در گروه اجتماعی شبکه یک به تلویزیون رفته است و بعد از یک سال پیشنهاد شد که به عنوان مجری اجرا کند. وی بازیگری را نیز تجربه کرده است.

منوچهر هادی کارگردان سریال نیسان آبی با انتشار تصاویری از آیین نوشت : آیین عزیز مرسی که نیسان رو دوست داشتی فرزند دوست عزیزم پدرام کریمی که هر قسمت رو بالای پنج بار می‌ دیده ….

پسر پدرام کریمیآیین پسر پدرام کریمی

جدیدترین عکس های اینستاگرام هنرمندان را در ادامه مشاهده می کنید

در سری عکس های جدید اینستاگرام بازیگران مشهور ایرانی تصاویری از زهره نعیمی ، نوید محمدزاده ، شهرام قائدی ، محمدرضا غفاری ، ساعد سهیلی ، سحر دولتشاهی ، آزیتا ترکاشوند ، پانته‌آ بهرام ، سپند امیرسلیمانی ، امیر جعفری ، سامان احتشامی ، حمید گودرزی و در ادامه با ما همراه شوید تا تصاویر زیبای اینستاگرام هنرمندان را مشاهده کنید.

زهره نعیمی زهره نعیمی و پدرش

نوید محمدزادهنوید محمدزاده
  شهرام قائدیشهرام قائدی و دوستانش

ساعد سهیلیساعد سهیلی
  سحر دولتشاهی سحر دولتشاهی
پسر پدرام کریمیآیین پسر پدرام کریمی در کنار پدر و مادرش
آزیتا ترکاشوندتبریک آزیتا ترکاشوند به مجید مشیری و همسرش

پسر پدرام کریمیپانته‌ آ بهرام
پسر پدرام کریمیسپند امیرسلیمانی و محمد صادقی

پسر پدرام کریمیدوست امیر جعفری

پسر پدرام کریمیسامان احتشامی و علی اوجی

گردآوری گروه چهره ها در پرشین وی

گردآوری:
اخبار مرتبط:
پیشنهادات وِیژه
فیلم پرشین وی