دوشنبه, ۸ خرداد , ۱۴۰۲
درخواست تبلیغات

از غوغای جدید پیج سلنا گومز خواننده مشهور تا پسر بانمک ریحانا

اشتراک:
سلنا گومز خواننده چهره ها
پیج شخصی سلنا گومز خواننده مشهور به تازگی رکوردشکنی جدیدی داشت، جزئیاتی از غوغای جدید او را خوانده و گلچینی از پست های چهره های معروف در شبکه اجتماعی را تماشا کنید.

سلنا گومز خواننده معروف تبدیل به اولین زن در شبکه اجتماعی اینستاگرام شد که تعداد فالوورهای او در این شبکه اجتماعی به ۴۰۰ میلیون نفر رسیده است. در زیر جزئیاتی از جدیدترین رکوردشکنی سلنا و همچنین گلچینی از پست های اخیر برخی چهره های مشهور را مشاهده می کنید.

رکوردشکنی جدید سلنا گومز خواننده مشهور

تعداد فالوورهای این سوپراستار معروف روز جمعه از مرز ۴۰۰ میلیون گذشت و به گزارش پرشین وی این درحالیست که او به تازگی دوباره تاج ملکه اینستاگرام را از کایلی جنر پس گرفته بود. تعداد فالوورهای کایلی جنر در این پلتفرم رقم قابل توجه ۳۸۲ میلیون است و معمولا پست های او شامل عکس های شخصی از زندگی اش و یا تبلیغات و معرفی محصولات جدید برند لوازم آرایشش “کایلی کازمتیک” می شود.

گومز خواننده و بازیگر ۳۰ ساله، سومین فالوشده ترین فرد در اینستاگرام است و دو فوتبالیست معروف یعنی کریستیانو رونالدو با ۵۶۲ دنبال کننده و لیونل مسی با ۴۴۲ میلیون به ترتیب رتبه اول و دوم را در لیست فالوشده ترین افراد دنیا در اینستاگرام دارند.

سلنا گومز خوانندهجدیدترین عکس بدون آرایش سلنا گومز خواننده مشهور

فاصله گرفتن از شبکه اجتماعی

گرچه سلنا میلیون ها فالوور در اینستاگرام دارد ولی وی اخیرا در گفتگو با مجله ونیتی فر گفته دوباره از شبکه اجتماعی فاصله گرفته و تنها اپ شبکه اجتماعی که در حال حاضر در گوشی خود نصب دارد، اپلیکیشن تیک تاک است.

او سپس افزوده بود از خواندن کامنت های ناخوشایند و یا تمسخرآمیز آزرده شده و استفاده بیش از حد از این شبکه اجتماعی را “هدر دادن وقت” می داند:

“مردم می توانند مرا زشت یا احمق بنامند و من با خودم می گویم هرچه می خواهند بگویند. ولی برخی از مردم خیلی در جزئیات وارد می شوند. برخی از آنها کامنت هایی با پاراگراف های بلند با مضمون بسیار بدخواهانه و با جزئیات می نویسند و ممکن است مدام مرا به گریه بیاندازد. مدام دچار اضطراب کند… نمی توانم این طور ادامه دهم. هدر دادن وقت است.”

سلنا گومز خواننده و خواهرشسلنا گومز خواننده سوپراستار و خواهرش گریسی

در ادامه گفت: “شبکه اجتماعی چیزهای فوق العاده ای نیز دارد – ارتباط مستقیم با هواداران، دیدن اینکه چقدر خوشحال و هیجان زده هستند و یا دیدن داستان های آنها جالب است.”

سیستم ابداعی سلنا گومز برای کامنت های منفی

او همچنین اظهار داشت “سیستمی” ابداع کرده که به گزارش پرشین وی در طی آن یک دستیار به عنوان یک مانع بین او و کامنت هایی که منتشر می شود عمل می کند و به جای او نیز پست می کند.

“ولی معمولا همه اینها [برای من] از فیلتر می گذرد. من یک سیستم درست کردم. هر کاری که انجام دهم برای دستیارم می فرستم تا آن را پست کند. و درباره کامنت ها، تیم من تعدادی از آنها که دلگرم کننده هستند را گردآوری می کند.”

سلنا گومز خواننده در محل کارسلنا و عوامل سریالش تنها کشتار درون ساختمان

وی سپس در توضیح بیشتر گفت: “من هرگز شانس رفتن به یک دبیرستان واقعی را نداشتم. مدت های طولانیست که دنیا دبیرستان من است و در اطلاعاتی که نمی خواستم غرق شدم.”

عکس بچگی سلنا گومز خوانندهعکس کودکی سلنا سلنا گومز خواننده سوپراستار

سلنا گومز – من کوچک عزیزم، لطفا از اینکه کمک بخواهی نترس. روز جهانی زن است و من می خواهم همه نسبت به خودمان مهربان تر باشیم. به خود کوچکترتان پیام بنویستید و آن را روی آینه بچسبانید تا به خودتان یادآوری کنید که شایسته دنیا هستید. دوستتان دارم.

چهره های معروف در شبکه اجتماعی

اینستا تیلور سویفتتیلور سویفت

تیلور سویفت – دوران من

جنیفر انیستونبازیگران سریال فرندز

جنیفر انیستون – خیلی به دخترمان کورتنی کاکس افتخار می کنیم. من این دو خانم را به معنای واقعی کلمه با قلب و جانم دوست دارم. لیزا کودرو و من برای جشن گرفتن این دستاورد فوق العاده تو، در آسمان هفتم سیر می کردیم.

شان مندزخواننده مشهور شان مندز

شان مندز – متشکرم ونیتی فر

بچه ریحاناپسر کوچولوی ریحانا

ریحانا – پسرم وقتی فهمید برادر/خواهر او با من به اسکار می آید ولی او نه!

هری استایلزخواننده هری استایلز

هری استایلز – عشق در تور. آکلند، مارس ۲۰۲۳

کامیلا کابیوخواننده کامیلا کابیو

کامیلا کابیو – با آرزوی سلامتی، شادی و راحتی برای اسفندی ها… برای پیام های تبریک تولد متشکرم.

نیکولا پلتز بکهامعروس و پسر دیوید بکهام

نیکولا پلتز بکهام – مامورین امنیتی در خدمت شما

جورجینا رودریگزنامزد رونالدو جورجینا رودریگز

جورجینا رودریگز – از همه مردم شگفت انگیزی که امروز ملاقات کردم متشکرم. چه روز کاری فوق العاده ای بود. لباس بسیار زیبای من از برند الویوگا.

جین سیمورجین سیمور پزشک دهکده

جین سیمور – بیایید امروز کمی عشق و مثبت اندیشی پخش کنیم! مدت هاست این کار را انجام می دهیم. آخرین چیزی که لبخند روی لبانتان آورد را با بقیه به اشتراک بگذارید.

جی جی حدیدسوپرمدل جی جی حدید
شان مندزاستایل شان مندز

تهیه و ترجمه: گروه سرگرمی پرشین وی

بخش اختصاصی پرشین وی

منبع: instagram، dailymail

گردآوری:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
چهره ها
بیشتر >
فرادرس