ساعد سهیلی و پسرش تا تولد مهران مدیری با پوریا آذربایجانی مبارک

اشتراک:
ساعد سهیلی و پسرش تا تولد مهران مدیری با پوریا آذربایجانی مبارک چهره ها
از ساعد سهیلی و پسرش هامون بر روی پل شیشه ای تا تبریک های تولد مهران مدیری با رعنا آزادی ور و پوریا آذربایجانی را در اینستاگرام هنرمندان مشاهده کنید.

بازیگر فیلم گشت ارشاد تصویری در کنار فرزندش هامون را در صحفه مختص به وی منتشر کرده که بر روی یک پل شیشه ای هستند. در ادامه عکس های از اینستاگرام با تصاویری از ساعد سهیلی و پسرش را در پرشین وی مشاهده کنید.

ساعد سهیلی و پسرش

ساعد سهیلی بازیگر مشهور و همسر فرانسوی‌ اش گلوریا هاردی به تازگی با انتشار ناگهانی تصویری از خود در کنار فرزندشان در اینستاگرام کاربران را حیرت‌ زده کردند. فرزند آنها پسری به نام هامون سهیلی است.

وی متولد ۳۰ بهمن ۱۳۶۶ در مشهد، بازیگر ایرانی است. وی فارغ التحصیل رشته گرافیک از دانشگاه آزاد است. و فعالیت سینمایی خود را از سال ۱۳۸۰ و در حالی که چهارده ساله بود با فیلم «شب برهنه» ساخته پدرش سعید سهیلی آغاز کرد و برادرش سینا مهراد بازیگر است و خواهرانش نیز در زمینه بازیگری طراحی و مدلینگ فعالیت دارند.

او از سال ۱۳۸۰ فعالیت خود را آغاز نمود و اولین کار حرفه‌ ای خود را با بازی در فیلم تلویزیونی میان ماندن و رفتن تجربه کرد و از نمونه آثار هنری اش می توان به گشت ۲، ۵۰ کیلو آلبالو، مالاریا، رخ دیوانه، لاتاری، ماهورا، نهنگ آبی، متروپل، همه چیز برای فروش، اتاق تاریک و او خوب سنگ می زند اشاره کرد.

ساعد سهیلی و پسرشساعد سهیلی و پسرش

جدیدترین عکس های اینستاگرام هنرمندان را در ادامه مشاهده می کنید

در سری عکس های جدید اینستاگرام بازیگران مشهور ایرانی تصاویری از مهسا طهماسبی ، محمد علیزاده ، حسام منظور ، شبنم مقدمی ، میلاد کی مرام ، ساره بیات ، رویا تیموریان ، رضا قوچان نژاد ، نسیم ا دبی ، پریناز ایزدیار ، سمیرا حسن پور و در ادامه با ما همراه شوید تا تصاویر زیبای اینستاگرام هنرمندان را مشاهده کنید.

مهسا طهماسبیتبریک مهسا طهماسبی به پوریا آذربایجانی

محمد علیزاده محمد علیزاده
حسام منظورحسام منظور
شبنم مقدمیشبنم مقدمی و مهران مدیری

میلاد کی مراممیلاد کی مرام
ساعد سهیلی و پسرشساعد سهیلی و پسرش هامون و همسرش گلوریا
ساره بیاتساره بیات

رویا تیموریانرویا تیموریان
ساعد سهیلی و پسرشدوران پسر رضا قوچان نژاد
ساعد سهیلی و پسرشنسیم ادبی

ساعد سهیلی و پسرشپریناز ایزدیار
ساعد سهیلی و پسرشسمیرا حسن پور

گردآوری گروه چهره ها در پرشین وی

گردآوری:
اخبار مرتبط:
پیشنهادات وِیژه
فیلم پرشین وی