چهارشنبه, ۸ آذر , ۱۴۰۲
درخواست تبلیغات

تبریک قهرمانی استقلالی ها تا دار و ندار مجید خراطها با دلتنگی عموپورنگ

اشتراک:
جشن قهرمانی استقلالی ها چهره ها
از تبریک های قهرمانی استقلالی ها با گذر عمر رضا صادقی تا دار و ندار مجید خراطها با دلتنگی عموپورنگ را در اینستاگرام هنرمندان مشاهده کنید.

برخی از چهره های مشهور کشورمان قهرمانی استقلالی ها را به این تیم آبی پوش و محبوب تبریک گفته اند. در ادامه تصاویری از استوری اینستاگرام بازیگران را در پرشین وی مشاهده کنید.

تبریک قهرمانی استقلالی ها

بازیکنان استقلال در مراسم جشن استقلال به‌ خاطر حوادث اخیر کشور خوشحالی نکردند. در این بین صدا و سیما در اقدامی عجیب و ناگهانی برنامه را متوقف کرد!

فتح‌ الله‌ زاده مدیرعامل باشگاه استقلال نیز در این‌ باره توضیح داد: امروز حالت خاصی داریم و نمی‌ خواهیم شادی کنیم، چون امروز روز شادی نیست. امیدوارم این جام برای ما خوش یمن باشد و بتوانیم در لیگ برتر هم قهرمان شویم.

اتفاق ویژه که چهارشنبه‌ شب در ورزشگاه باهنر کرمان رخ داد،‌ بالا رفتن جام قهرمانی توسط سیدحسین حسینی بود. دروازه‌بان ملی‌پوش استقلال که سال‌هاست در این تیم حضور دارد، در دو جشن قهرمانی لیگ برتر در سال‌های ۹۲ و ۱۴۰۱ هم حاضر بود و همچنین در سال ۹۷ طعم قهرمانی در جام حذفی را چشید.

اما او در همه این دوران کاپیتان استقلال نبود. حسینی غروب چهارشنبه اولین جام قهرمانی را در سوپرکاپ بالای سر برد تا کاپیتانی‌اش در استقلال رنگ و بوی تازه‌ ای بگیرد.

قهرمانی استقلالی هاتبریک قهرمانی استقلالی ها

جدیدترین استوری اینستاگرام هنرمندان را در ادامه مشاهده می کنید

در سری استوری های جدید اینستاگرام بازیگران مشهور ایرانی تصاویری از رضا صادقی ، لیلا بوشهری ، حسین سلیمانی ، سید علی صالحی ، لادن سلیمانی ، داریوش فرضیایی ، محیا اسناوندی ، سامان صفاری ، پرویز پرستویی ، سینا سرلک ، مجید خراطها ، فرهاد مجیدی و در ادامه با ما همراه شوید تا تصاویر زیبای استوری اینستاگرام هنرمندان را مشاهده کنید.

رضا صادقی رضا صادقی

لیلا بوشهریلیلا بوشهری
حسین سلیمانیحسین سلیمانی
لادن سلیمانیتبریک به لادن سلیمانی
داریوش فرضیاییداریوش فرضیایی
تبریک قهرمانی استقلالی ها تا دار و ندار مجید خراطها با دلتنگی عموپورنگمحیا اسناوندی
قهرمانی استقلالی هاتبریک سامان صفاری برای قهرمانی استقلالی ها
پرویز پرستویییاد پرویز پرستویی از استاد جلال مقامی
تبریک قهرمانی استقلالی ها تا دار و ندار مجید خراطها با دلتنگی عموپورنگسینا سرلک در تهران
مجید خراطها خانواده مجید خراطها
تبریک قهرمانی استقلالی ها تا دار و ندار مجید خراطها با دلتنگی عموپورنگتبریک فرهاد مجیدی

گردآوری گروه چهره ها در پرشین وی

گردآوری:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس