پنج شنبه, ۶ مهر , ۱۴۰۲
درخواست تبلیغات

تولد امین شعرباف تا کودکی سارا احمدیان با پسر دریا مرادی دشت

اشتراک:
امین شعرباف چهره ها
از تبریک تولد امین شعرباف با دعوت مهسا کرامتی از خودش در یک کافه تا کودکی سارا احمدیان بازیگر آتش سرد با پسر دریا مرادی دشت و پویان گنجی و تبریک بهرنگ علوی به پرسپولیسی ها و سریال نگین معتضدی ....

بازیگر مشهور و جوان که با هنرنمایی در سریال قورباغه به شهرت رسید متولد خردادماه می باشد و محمدرضا گلزار تولدش را تبریک گفته است. در ادامه عکس های از استوری های اینستاگرام چهره ها مشهور با تصویری از تولد امین شعرباف را در پرشین وی مشاهده کنید.

تولد امین شعرباف

محمد امین شعرباف بازیگر ایرانی دهه هفتادی سینما و تلویزیون، سابقه بازی در سریال هایی همچون قورباغه به کارگردانی هومن سیدی و نوبت لیلی به کارگردانی روح الله حجازی نقش آفرینی کرده است.

وی با حضور و نقش آفرینی اش در «قورباغه» نشان داد تمامی هدایت های هومن سیدی را بسیار فراتر از انتظار جلوی دوربین بُرده است. از نحوه دیالوگ گویی تا تمامی حالت های حسی مختلف که یک بازیگر در بالاترین سطح ممکن می‌تواند داشته باشد را او تمام و کمال اجرا کرده است تا سروش را به یکی از شاخص ترین نقش های «قورباغه» و حتا شبکه نمایش خانگی تبدیل کند.

سریال نوبت لیلی به کارگردان و تهیه کنندگی روح الله حجازی نخستین تجربه وی در حوزه ساخت مجموعه نمایش خانگی است و امین شعرباف بعد از ایفای نقش سروش در سریال قورباغه با بازی در نقش آرش در این مجموعه خوش درخشیده است.

تولد امین شعربافتبریک محمدرضا گلزار برای تولد امین شعرباف

جدیدترین عکس های اینستاگرام هنرمندان را در ادامه مشاهده می کنید

در سری عکس های جدید اینستاگرام بازیگران مشهور ایرانی تصاویری از دریا مرادی دشت ، سارا احمدیان ، پژمان بازغی ، مهسا کرامتی ، بهرنگ علوی ، محمدرضا گلزار ، سارا منجزی پور ، میترا رفیع ، امیرحسین آرمان ، نگین معتضدی ، شهرزاد کمال زاده ، مهران ضیغمی و در ادامه با ما همراه شوید تا تصاویر زیبای اینستاگرام هنرمندان را مشاهده کنید.

دریا مرادی دشت دایار پسر دریا مرادی دشت
سارا احمدیانکودکی سارا احمدیان
پژمان بازغیپژمان بازغی
مهسا کرامتیمهسا کرامتی
تولد امین شعرباف تا کودکی سارا احمدیان با پسر دریا مرادی دشتتبریک بهرنگ علوی به پرسپولیسی ها
تولد امین شعرباف تا کودکی سارا احمدیان با پسر دریا مرادی دشتسارا منجزی پور
امیرحسین آرمانامیرحسین آرمان
نگین معتضدینگین معتضدی در سریال گذر از رنج ها

شهرزاد کمال زادهشهرزاد کمال زاده

مهران ضیغمیمهران ضیغمی
گردآوری:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس