تولد اشکان دلاوری تا برادر محسن کیایی با نیما شعبان نژاد در خندوانه

اشتراک:
تولد اشکان دلاوری تا برادر محسن کیایی با نیما شعبان نژاد در خندوانه چهره ها
از تبریک تولد اشکان دلاوری تا محسن کیایی و برادرش با نیما شعبان نژاد در خندوانه و دورهمی خانم های بازیگر را در اینستاگرام هنرمندان مشاهده کنید.

پویان گنجی بازیگر مشهور در اینستاگرامش زادروز دوست بازیگرش که در سریال گاندو هنرنمایی کرده است را تبریک گفته بود. در ادامه عکس های از استوری های اینستاگرام چهره های معروف با تصویری از تبریک تولد اشکان دلاوری را در پرشین وی مشاهده می کنید.

تولد اشکان دلاوری

اشکان دلاوری متولد ۱۹ اسفند ۱۳۷۰، بازیگر است. او لیسانس معماری و لیسانس نمایش- بازیگری دارد و پدرش بازنشسته نیروی هوایی است و مادرش معلم است. وی برادر کوچکتر امیررضا دلاوری بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون می‌ باشد و به طور حرفه‌ ای تکواندو بازی می کند و در مسابقات شمیرانات، برنده مدال طلا شد، برادرش در همین مسابقات مدال نقره برده است.

او برای اولین بار با بازی در سریال «زیر پای مادر» (با نام قبلی لبخند رخساره) به کارگردانی بهرنگ توفیقی، جلوی دوربین رفت و در کنار بازیگران مطرحی مانند آتیلا پسیانی و بهناز جعفری به ایفای نقش پرداخت و با سریال گاندو در نقش فرشید به اوج شهرت رسید.

آقای بازیگر بازیگری را با تئاتر آغاز کرد و از میان کارهای او می‌ توان به نمایش‌ های «ریچارد» ، «پاتوق» ، «کالاندولا» ، «مائو بودن» اشاره کرد.

تولد اشکان دلاوریتبریک تولد اشکان دلاوری توسط پویان گنجی

جدیدترین عکس های اینستاگرام هنرمندان را در ادامه مشاهده می کنید

در سری عکس های جدید اینستاگرام بازیگران مشهور ایرانی تصاویری از امیررضا دلاوری ، احسان کرمی ، لاله مرزبان ، شبنم مقدمی ، نیما شعبان نژاد ، سیاوش خیرابی ، سمیرا حسینی ، آرمان درویش ، محسن کیایی ، الهام اخوان ، پویان گنجی ، ساره بیات و در ادامه با ما همراه شوید تا تصاویر زیبای اینستاگرام هنرمندان را مشاهده کنید.

امیررضا دلاوریاستایل شیک امیررضا دلاوری

احسان کرمیتبریک احسان کرمی به نازنین کیوانی

لاله مرزبانلاله مرزبان

شبنم مقدمیتسلیت شبنم مقدمی به خواهران فرجاد
نیما شعبان نژاد نیما شعبان نژاد در خندوانه

تولد اشکان دلاوری بازیگر سریال گاندو

سیاوش خیرابیسیاوش خیرابی و دوستش

تولد اشکان دلاوریسمیرا حسینی
تولد اشکان دلاوریآرمان درویش

تولد اشکان دلاوریمحسن کیایی در کنار برادرش

تولد اشکان دلاوریالهام اخوان
تولد اشکان دلاوریساره بیات

گردآوری گروه چهره ها در پرشین وی

گردآوری:
اخبار مرتبط:
پیشنهادات وِیژه
فیلم پرشین وی