دوشنبه, ۱۳ آذر , ۱۴۰۲
درخواست تبلیغات

تولد گندم دختر فقیهه سلطانی و سحر قریشی تا داریوش فرضیایی

اشتراک:
فقیهه سلطانی چهره ها
از تبریک تولد گندم دختر فقیهه سلطانی و جلال امیدیان و تولد سحر قریشی با یادگاری بازیگران سریال چشم بندی تا داریوش فرضیایی و استایل شیک مهشید جوادی با محیا دهقانی و سردار آزمون با مونا کرمی ...

بازیگر مشهور کشورمان با انتشار تصویری از دخترش به همراه همسرش جلال امیدیان به وی تبریک گفته اند. در ادامه عکس های از استوری های اینستاگرام تبریک تولد دختر فقیهه سلطانی را در پرشین وی مشاهده کنید.

تولد دختر فقیهه سلطانی

فقیهه سلطانی فرزند آیت الله سلطانی متولد ۱۳۵۳ بوده و فارغ‌ التحصیل «رشته ادبیات نمایشی» از دانشگاه آزاد اسلامی است. یک دورهٔ بازیگری را در سال ۱۳۷۱ و زیر نظر گلاب آدینه گذرانده است. وی در اردیبهشت ۹۴ با جلال امیدیان فوتبالیست اصفهانی که اکنون مربی فوتبال می باشد ازدواج کرد و ثمره زندگی اش یک دختر زیبا به نام گندم است.

او بازیگری سینما را از سال ۱۳۷۳ با بازی در فیلم «روسری آبی» ساختهٔ رخشان بنی‌ اعتماد آغاز کرد. و در بیست و یکمین جشنواره فیلم فجر با ۳ فیلم پرکارترین بازیگر بود و بازی اش در صورتی اوج هنرنمایی او بود.

جلال امیدیان متولد ۱ فروردین ۱۳۵۷ در اصفهان فوتبالیست است او سابقه بازی در مس کرمان، پیکان تهران و ذوب آهن اصفهان را دارد و یک بار قبل از ازدواج با خانم بازیگر ازدواج کرده و دختری جوان ثمره زندگی سابقش می باشد.

تولد دختر فقیهه سلطانیتولد دختر فقیهه سلطانی

جدیدترین استوری اینستاگرام هنرمندان را در ادامه مشاهده می کنید

در سری استوری های جدید اینستاگرام بازیگران مشهور ایرانی تصاویری از ژیلا صادقی , محیا دهقانی , مونا کرمی , رضا مولایی , مریم کاویانی , راحله امینیان , سردار آزمون , مهشید جوادی , فقیهه سلطانی , داریوش فرضیایی , سحر قریشی , داریوش سلیمی , جلال امیدیان و در ادامه با ما همراه شوید تا تصاویر زیبای استوری اینستاگرام هنرمندان را مشاهده کنید.

ژیلا صادقیژیلا صادقی
  محیا دهقانیاستایل محیا دهقانی

مونا کرمیمونا کرمی

رضا مولاییرضا مولایی و اشکان خطیبی
مریم کاویانیمریم کاویانی
راحله امینیانراحله امینیان
تولد دختر فقیهه سلطانیتولد دختر فقیهه سلطانی و جلال امیدیان

سردار آزمونسردار آزمون در گنبد
مهشید جوادیمهشید جوادی

داریوش فرضیاییداریوش فرضیایی
سحر قریشی سحر قریشی به وقت ۳۵ سالگی
داریوش سلیمیداریوش سلیمی و بازیگران سریال چشم بندی

گردآوری گروه چهره ها در پرشین وی

گردآوری:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس