چهارشنبه, ۸ آذر , ۱۴۰۲
درخواست تبلیغات

جشن تولد فردین ناجی تا عاشقانه نگین معتضدی و دختر احسان حاج صفی

اشتراک:
فردین ناجی چهره ها
از جشن تولد فردین ناجی و تبریک مونا کرمی تا عاشقانه نگین معتضدی و همسرش در روز عشق با ست لباس قرمز و دختر احسان حاج صفی در ورزشگاه و هانا دختر مهران غفوریان و بازیگران سریال آکتور نیما جاویدی ....

مونا کرمی بازیگر مشهور کشورمان تصویری از جشن زادروز خواننده مشهور و جنجالی این روزها را منتشر و این روز را به وی تبریک گفته است. در ادامه عکس های از استوری های جدید اینستاگرام چهره ها با تصویری از جشن تولد فردین ناجی را در پرشین وی مشاهده کنید.

جشن تولد فردین ناجی

فردین ناجی در ۲۶ بهمن سال هزار و سیصد و شصت و پنج در شهر اصفهان به دنیا آمد و از ۵ سالگی به موسیقی روی آورد و به یادگیری سازهای پیانو ، کیبورد و گیتار پرداخت و بعد از آن سولفژ و آواز را به صورت آکادمیک آموخت.

وی برای ادامه ی فعالیت حرفه ای خود در عرصه موسیقی به تهران نقل مکان کرد. او در حال حاضر مشغول به آماده سازی آلبوم خود و آهنگسازی برای خوانندگان دیگر و هم چنین تدریس موسیقی و آواز می باشد و به همراه امیر عباس گلاب در مسابقه رالی ایرانی ۲ حضور داشته است.

گفتنی است روز دوشنبه ۲۶ دی ماه، فردین ناجی خواننده پاپ ساکن تهران با تودیع قرار وثیقه به صورت موقت از زندان اوین آزاد شد. او دو آهنگ با نام‌ های «به نام خداوند رنگین کمان» و «کف خیابون»  را منتشر کرده بود.

تولد فردین ناجیتبریک مونا کرمی برای تولد فردین ناجی

جدیدترین عکس های اینستاگرام هنرمندان را در ادامه مشاهده می کنید

در سری عکس های جدید اینستاگرام بازیگران مشهور ایرانی تصاویری از ساناز سماواتی ، مریم کاویانی ، رضا صادقی ، مهران غفوریان ، نگین معتضدی ، احسان حاج صفی ، شیدا یوسفی ، مرجانه گلچین ، گلاره عباسی ، حسین سلیمانی ، نوید محمدزاده ، نیما شعبان نژاد ، مونا کرمی و در ادامه با ما همراه شوید تا تصاویر زیبای اینستاگرام هنرمندان را مشاهده کنید.

ساناز سماواتیساناز سماواتی و فرزندش

جشن تولد فردین ناجی تا عاشقانه نگین معتضدی و دختر احسان حاج صفیمریم کاویانی

رضا صادقیالناز ملک در کنسرت رضا صادقی

مهران غفوریان هانا دختر مهران غفوریان 
نگین معتضدینگین معتضدی و دخترش

جشن تولد فردین ناجی تا عاشقانه نگین معتضدی و دختر احسان حاج صفیاحسان حاج صفی و دخترش

جشن تولد فردین ناجی تا عاشقانه نگین معتضدی و دختر احسان حاج صفیشیدا یوسفی

جشن تولد فردین ناجی تا عاشقانه نگین معتضدی و دختر احسان حاج صفیمرجانه گلچین

گلاره عباسیگلاره عباسی
تولد فردین ناجیحسین سلیمانی

تولد فردین ناجینوید محمدزاده
تولد فردین ناجینیما شعبان نژاد
گردآوری:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس