جمعه, ۱۰ آذر , ۱۴۰۲
درخواست تبلیغات

تولد ملیکا خواهر سارا منجزی پور تا محسن تنابنده در رهایم کن

اشتراک:
سارا منجزی پور چهره ها
از تولد ملیکا خواهر سارا منجزی پور با لباس عقد شیک نیلوفر پارسا تا محسن تنابنده در رهایم کن و هستی مهدوی فر در سریال آکتور با الناز ملک در سقوط و تصاویری از استوری های اینستاگرام چهره های مشهور ....

بازیگر و مدل مشهور کشورمان به مناسبت جشن زادروز تنها خواهرش ملیکا که از وی کوچکتر می باشد تصاویری را منتشر کرده است.در ادامه عکس های از استوری های اینستاگرام بازیگران با تصاویری از تولد خواهر سارا منجزی پور را در پرشین وی مشاهده کنید.

تولد خواهر سارا منجزی پور

سارا منجزی متولد ۱۳۶۱ در اهواز است. وی فارغ التحصیل رشته معماری است. وی فعالیت سینمایی خود را از سال ۱۳۹۰ با فیلم خنده در باران آغاز کرد و سپس در سال ۹۰ با حضور در مجموعه از یادها رفته وارد تلویزیون شد و خواهرش ملیکا نام دارد و دو برادر نیز دارد.

فیلم های سینمایی دردسر بزرگ، کالسکه، چهارشنبه خون به پا می‌شود، لابی و سریال های پایتخت ۳، کلاه پهلوی ، تاکسی پلیس، گاندو ۲ و کلبه عمو پورنگ از مهمترین شاخص ترین کارهای این هنرمند می باشند.

وی به دلیل چهره آرام و دلنشینی که دارد کار مدلینگ نیز انجام میدهد و صفحه شخصی اش پر از تصاویر زیبا از عکس های مدلینگ اوست. اگر چه از او به عنوان بازیگر مجرد نام برده میشود اما استوری های عاشقانه میان او و محمد علیزاده خواننده مطرح باعث شد شایعه ازدواج آنها مطرح شود.

تولد خواهر سارا منجزی پورتولد خواهر سارا منجزی پور

جدیدترین عکس های اینستاگرام هنرمندان را در ادامه مشاهده می کنید

در سری عکس های جدید اینستاگرام بازیگران مشهور ایرانی تصاویری از هستی مهدوی فر، هوتن شکیبا ، محمدرضا غفاری ، الناز ملک ، شاهد احمدلو ، نیلوفر پارسا ، مریم کاویانی ، یاسمن معاوی ، ستاره سادات قطبی ، یاسمن شاه محمدی ، میترا رفیع و در ادامه با ما همراه شوید تا تصاویر زیبای اینستاگرام هنرمندان را مشاهده کنید.

هستی مهدوی فرهستی مهدوی فر در آکتور
 هوتن شکیباهوتن شکیبا

محمدرضا غفاریمحمدرضا غفاری

الناز ملکالناز ملک در سقوط

شاهد احمدلو شاهد احمدلو
تولد خواهر سارا منجزی پورجشن تولد خواهر سارا منجزی پور
تولد ملیکا خواهر سارا منجزی پور تا محسن تنابنده در رهایم کننیلوفر پارسا

مریم کاویانی مریم کاویانی
یاسمن معاوییاسمن معاوی

تولد خواهر سارا منجزی پورستاره سادات قطبی

تولد خواهر سارا منجزی پوریاسمن شاه محمدی
تولد خواهر سارا منجزی پورمیترا رفیع و رامتین خداپناهی در سریال گیلدخت
گردآوری:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس