چهارشنبه, ۲ خرداد , ۱۴۰۳
درخواست تبلیغات

تولد مریم سلطانی تا دوران دانشجویی سارا احمدیان در کنار دوستانش

اشتراک:
مریم سلطانی چهره ها
از تولد مریم سلطانی بازیگر مشهور با استایل شیک نیوشا ضیغمی تا دوران دانشجویی سارا احمدیان بازیگر آتش سرد در کنار دوستانش و بازیگران سریال چشم بندی در پشت صحنه این مجموعه و پسر سپیده خداوردی ...

خانم بازیگر تصاویری از تبریک های زادروزش را در اینستاگرامش منتشر کرده است. در ادامه عکس های از استوری های اینستاگرام بازیگران با تصاویری از تبریک های تولد مریم سلطانی را در پرشین وی مشاهده کنید.

تولد مریم سلطانی

مریم سلطانی بازیگر سینما و تلویزیون متولد ششم بهمن ماه سال ۵۳ در تهران و فارغ التحصیل رشته مدیریت می باشد.

وی از سال ۱۳۷۹ با ایفای نقش در فیلم انتظار قدم به عرصه‌‌ سینما گذاشت. از مهم‌ترین آثار مریم سلطانی می‌توان به بازیگری در سریال های سه در چهار، روزگار قریب و ماتادور اشاره کرد.

ایشان نخستین بار در سینما حضور یافته و سال ۱۳۷۹ در یازده سالگی در فیلم انتظار به کارگردانی محمد نوری ‌زاد بازی کرده است. گرچه موفقیت این اثر نسبت به آثار شاخص بعدی مانند سریال سه در چهار، بیشتر نبود اما تجربه خوبی برایش محسوب می‌شود و همکاری با هنرمندانی همچون محمدعلی کشاورز، زهرا امیر ابراهیمی، مجید مشیری و رضا سعیدی را تجربه کرد.

فیلم های زن‌ها فرشته‌اند، سربلند، آقای هفت رنگ، دختر شاه پریون، اخراجی ها ۳، قلاده‌ های طلا از مهمترین کارهای سینمایی و سریال های عشق گمشده، کلانتر، به خاطر من، بی گناهان، رستگاران، دارا ندار ماتادور و باخانمان از مهمترین کارهای تلویزیونی وی می باشند.

تولد مریم سلطانیجشن تولد مریم سلطانی

جدیدترین استوری اینستاگرام هنرمندان را در ادامه مشاهده می کنید

در سری استوری های جدید اینستاگرام بازیگران مشهور ایرانی تصاویری از مریم سلطانی ، ونوس کانلی ، مهران غفوریان ، داریوش فرضیایی ، سارا احمدیان ، مونا کرمی ، داریوش سلیمی ، صبا راد ، سپیده خداوردی ، نیوشا ضیغمی ، لیلا برخورداری و در ادامه با ما همراه شوید تا تصاویر زیبای استوری اینستاگرام هنرمندان را مشاهده کنید.

ونوس کانلیونوس کانلی

مهران غفوریانمهران غفوریان
  داریوش فرضیاییداریوش فرضیایی
سارا احمدیانسارا احمدیان و دوستانش

مونا کرمیمونا کرمی
تولد مریم سلطانیتبریک تولد مریم سلطانی

داریوش سلیمیداریوش سلیمی و بازیگران چشم بندی

صبا رادصبا راد

سپیده خداوردیسپیده خداوردی و پسرش

نیوشا ضیغمینیوشا ضیغمی
تولد مریم سلطانی تا دوران دانشجویی سارا احمدیان در کنار دوستانشلیلا برخورداری

گردآوری گروه چهره ها در پرشین وی

گردآوری:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس