تولد پسر امیر جعفری با امین زندگانی و محسن کیایی تا همسر نگین معتضدی

اشتراک:
تولد پسر امیر جعفری با امین زندگانی و محسن کیایی تا همسر نگین معتضدی چهره ها
از تولد آیین پسر امیر جعفری با امین زندگانی و محسن کیایی تا بازیگر سریال بی نشان با همسر نگین معتضدی را در اینستاگرام هنرمندان مشاهده کنید.

بازیگر سریال یاغی با انتشار تصویری از فرزندش آیین ۱۵ ساله شدن وی را تبریک گفته است. در ادامه عکس های جدید از استوری های اینستاگرام بازیگران مشهور با تصویری از تولد پسر امیر جعفری را در پرشین وی مشاهده کنید.

تولد پسر امیر جعفری

امیر جعفری متولد ۱۳۵۳ تهران، لیسانس مدیریت از دانشگاه آزاد اسلامی است و همچنین دوره دو ساله بازیگری را در کلاس های آزاد سال ۱۳۷۱ گذراند.

او در سال ۱۳۸۱ پس از ۸ سال آشنایی با ریما رامین فر بازیگر دوست داشتنی کشورمان ازدواج کرد و صاحب یک فرزند به نام آیین نیز شدند.

وی فعالیت سینمایی خود را از سال ۱۳۷۵ با فیلم راز مینا آغاز کرد. او هم چنین بازی در سریال‌ های چک برگشتی، شیدایی، توطئه فامیلی، زیر هشت، چاردیواری، میوه ممنوعه، برای آخرین بار، کمربندها را ببندیم، من یک مستاجرم و بدون شرح را در کارنامه خود دارد.

آقای بازیگر با انتشار تصویر زیر از فرزندش نوشت : و از پانزده سال پیش جهان ما شد، جهانیِ که در تو جریان دارد …تماشای قد کشیدنت چشم انداز خوشبختی ماست … تولـدت مبــارک پسرم

تولد پسر امیر جعفریتولد پسر امیر جعفری

جدیدترین استوری اینستاگرام هنرمندان را در ادامه مشاهده می کنید

در سری استوری های جدید اینستاگرام بازیگران مشهور ایرانی تصاویری از ساقی حاجی پور ، سارا منجزی پور ، نیلوفر پارسا ، نرگس محمدی ، مونا کرمی ، پویا امینی ، نازنین کیوانی ، شیدا یوسفی ، محمدرضا گلزار ، نگین معتضدی ، برزو ارجمند ، عاطفه رضوی و در ادامه با ما همراه شوید تا تصاویر زیبای استوری اینستاگرام هنرمندان را مشاهده کنید.

ساقی حاجی پورتبریک ساقی حاجی پور به محسن کیایی

سارا منجزی پورسارا منجزی پور

نیلوفر پارسانیلوفر پارسا
  نرگس محمدینرگس محمدی و امین زندگانی

مونا کرمیمونا کرمی
پویا امینیاستایل پویا امینی

تولد پسر امیر جعفری

  نازنین کیوانینازنین کیوانی

شیدا یوسفیشیدا یوسفی و سمیرا حسن پور

محمدرضا گلزارتبریک محمدرضا گلزار به محسن کیایی

نگین معتضدینگین معتضدی

برزو ارجمندتبریک برزو ارجمند به الیکا عبدالرزاقی و همسرش امین زندگانی

عاطفه رضویعاطفه رضوی

گردآوری گروه چهره ها در پرشین وی

گردآوری:
اخبار مرتبط:
پیشنهادات وِیژه
فیلم پرشین وی