جشن تولد سارا مقربی و مهران غفوریان تا همسر ساناز سماواتی

اشتراک:
جشن تولد سارا مقربی و مهران غفوریان تا همسر ساناز سماواتی چهره ها
از جشن تولد سارا مقربی بازیگر سریال بوتیمار تا تبریک های تولد مهران غفوریان با هومن همسر ساناز سماواتی را در اینستاگرام هنرمندان مشاهده کنید.

بازیگر سریال های بوتیمار و زندگی زیباست تصاویری از جشن زادروزش به مناسبت ۲۳ ساله شدنش را در صحفه شخصی اش منتشر کرده است. در ادامه عکس های از استوری های اینستاگرام با تصاویری از جشن تولد سارا مقربی را در پرشین وی مشاهده کنید.

جشن تولد سارا مقربی

سارا مقربی متولد ۳ شهریور ۱۳۷۹ در تهران است و یکی از بازیگران و چهره های جدید سینما و تلویزیون است. او در خانواده کم جمعیت به دنیا آمده و یک برادر از خودش بزرگتر دارد.

وی فعالیت هنری اش را ابتدا با بازی در تئاتر شروع کرد وی در نمایش هایی مانند خانه برناردا البا در سال ۱۳۹۷ بازی کرده است پس از آن نیز در نمایش عروسی خونی لورکا بازی کرده است.

خانم بازیگر در سریال بوتیمار نقش دختری به نام نهال را بازی کرده که تنها دختر خانواده است. مرجانه گلچین و حمید لولایی نقش پدر و مادر او را بازی می کنند. نهال دختر دانشجویی است که خواستگاری به نام آرش دارد و می خواهد با او ازدواج کند اما پدرش نسبت به این مساله واکنش نشان می دهد.

جشن تولد سارا مقربیجشن تولد سارا مقربی

جدیدترین استوری اینستاگرام هنرمندان را در ادامه مشاهده می کنید

در سری استوری های جدید اینستاگرام بازیگران مشهور ایرانی تصاویری از گلوریا هاردی ، پژمان بازغی ، لاله صبوری ، بهاره افشاری ، احسان خواجه امیری ، دریا مرادی دشت ، نسیم ا دبی ، الهام طهموری ، امیرحسین رستمی ، شبنم قلی خانی ، مهراب قاسم خانی ، بهاره کیان افشار و در ادامه با ما همراه شوید تا تصاویر زیبای استوری اینستاگرام هنرمندان را مشاهده کنید.

گلوریا هاردیگلوریا هاردی و پسرش کنار مریم سلطانی
  پژمان بازغیپژمان بازغی
لاله صبوریلاله صبوری
بهاره افشاریبهاره افشاری
احسان خواجه امیریاحسان خواجه امیری
دریا مرادی دشت دریا مرادی دشت   

 

جشن تولد سارا مقربیجشن تولد سارا مقربی کنار دوستانش
نسیم ادبینسیم ادبی

الهام طهموریالهام طهموری و همسرش
امیرحسین رستمیامیرحسین رستمی
شبنم قلی خانیشبنم قلی خانی و سالار عقیلی
مهراب قاسم خانیمهراب قاسم خانی
بهاره کیان افشاربهاره کیان افشار در رویای سهراب

گردآوری گروه چهره ها در پرشین وی

گردآوری:
اخبار مرتبط:
پیشنهادات وِیژه
فیلم پرشین وی