سه شنبه, ۸ فروردین , ۱۴۰۲

تولد شمیلا شیرزاد تا استایل فرزاد فرزین با نفیسه روشن در کافه آرزوها

اشتراک:
شمیلا شیرزاد چهره ها
از تبریک تولد شمیلا شیرزاد و دوست محمدرضا گلزار تا استایل فرزاد فرزین و مریم سلطانی با نفیسه روشن در کافه آرزوها و نوید محمد زاده در سریال آکتور با دیدار بهنوش بختیاری با شقایق فراهانی و تینا دوستش ...

بازیگر فیلم خورشید مجید مجیدی در اسفند ماه سال ۸۵ متولد شده و دوستانش این روز خاص را به وی تبریک گفته اند. در ادامه عکس های از استوری های اینستاگرام بازیگران با تصویری از تولد شمیلا شیرزاد را در پرشین وی مشاهده کنید.

تولد شمیلا شیرزاد

شمیلا شیرزاد متولد اسفندماه سال ۱۳۸۵ در تهران است و برای اولین بار در سال ۱۳۹۸، در فیلم سینمایی «خورشید» به کارگردانی مجید مجیدی به ایفای نقش پرداخت.

او در کنار برادرش در این فیلم به ایفای نقش پرداخته است. شمیلا و ابوالفضل شیرزاد از مدرسه «صبح رویش» که مخصوص کودکان کار هستند برای ایفای نقش در فیلم «خورشید» انتخاب شدند.

او که خود از کودکان کار بوده و به همراه خانواده‌شان از افغانستان به ایران آمده و برای گذران زندگی خود در مترو کار می‌کرد، در فیلم «خورشید» هم نقش یک کودک کار را بازی می‌کند.

این فیلم در بخش سودای سیمرغ سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر حضور داشت و بازی بازیگران نوجوان این فیلم مانند روح الله زمانی، شمیلا و ابوالفضل شیرزاد مورد توجه اهالی هنر و رسانه قرار گرفت.

شمیلا شیرزاد با «خورشید»، اولین فیلم سینمایی‌ اش که در بخش اصلی هفتاد و هفتمین جشنواره فیلم ونیز حضور داشت و در این فستیوال همراه با مجید مجیدی و جواد عزتی حاضر شد.

تولد شمیلا شیرزادتولد شمیلا شیرزاد

جدیدترین عکس های اینستاگرام هنرمندان را در ادامه مشاهده می کنید

در سری عکس های جدید اینستاگرام بازیگران مشهور ایرانی تصاویری از نفیسه روشن ،‌ مریم سلطانی ،‌ شیوا طاهری ،‌ شبنم قلی خانی ،‌ محمدرضا گلزار ،‌ محمد علیزاده ،‌ نوید محمدزاده ،‌ نسیم ادبی ،‌ امیرمحمد زند ،‌ فرزاد فرزین ،‌ شهرام قائدی ،‌ بهنوش بختیاری و در ادامه با ما همراه شوید تا تصاویر زیبای اینستاگرام هنرمندان را مشاهده کنید.

نفیسه روشن نفیسه روشن
 مریم سلطانیمریم سلطانی
 شبنم قلی خانیشبنم قلی خانی در ارتش سری
محمدرضا گلزارمحمدرضا گلزار

محمد علیزاده محمد علیزاده
تولد شمیلا شیرزاد تا استایل فرزاد فرزین با نفیسه روشن در کافه آرزوهاتبریک شیوا طاهری برای تولد شمیلا شیرزاد
نوید محمدزاده نوید محمدزاده

نسیم ادبینسیم ادبی

امیرمحمد زندامیرمحمد زند

فرزاد فرزینفرزاد فرزین

تولد شمیلا شیرزاد تا استایل فرزاد فرزین با نفیسه روشن در کافه آرزوهاشهرام قائدی
بهنوش بختیاریبهنوش بختیاری
گردآوری:
اخبار مرتبط:
آرون گروپس
چهره ها
بیشتر >
فرادرس