تولد تینا پاکروان و مونا فرجاد تا یادگاری بازیگران سریال نجلا و از سرنوشت

اشتراک:
تولد تینا پاکروان و مونا فرجاد تا یادگاری بازیگران سریال نجلا و از سرنوشت چهره ها
از تولد تینا پاکروان و جشن تولد مونا فرجاد کنار دوستانش تا یادگاری بازیگران سریال نجلا و از سرنوشت را در اینستاگرام هنرمندان مشاهده کنید.

کارگردان سریال خاطره انگیز خاتون در ۲۸ فروردین سال ۵۶ در تهران متولد شده است و دوستانش این روز را به وی تبریک گفته اند. در ادامه عکس های جدید استوری اینستاگرام بازیگران با تصاویری از تبریک های تولد تینا پاکروان را در پرشین وی مشاهده کنید.

تولد تینا پاکروان

تینا پاکروان متولد سال ۱۳۵۶ در تهران کارگردان، تهیه کننده و بازیگر ایرانی است. او لیسانس کارگردانی سینما از دانشکده سینما تئاتر دارد و تحصیلات تکمیلی سینما را در دانشگاه UCLA گذرانده است و فعالیت سینمایی را از کار در مجله سینمایی، گزارش فیلم در سال ۱۳۷۴ آغاز کرد.

وی تا کنون به عنوان مجری طرح، مدیر تولید، بازیگر، برنامه‌ ریز و دستیار کارگردان در فیلم‌ های مختلف همکاری داشته و با فیلمسازانی همچون مسعود کیمیایی، مسعود ده‌نمکی، داریوش مهرجوئی، بهرام بیضایی، محمدرضا ورزی و ضیاءالدین دری کار کرده‌ است.

از فعالیت‌ های دیگرش می‌ توان به کارگردانی سریال خاتون، تدریس، انتشار کتاب، نقد و ترجمه در مطبوعات و برگزاری نمایشگاه عکس اشاره کرد.

تینا پاکروان در بسیاری از فیلم و سریال‌ های تلویزیونی به ایفای نقش پرداخته است که می‌ توان نیمه شب اتفاق افتاد، خانوم، متروپل، لس آنجلس تهران، بی وزنی، خانه کاغذی، مسافر بهشت و سال‌های مشروطه را نام برد.

تولد تینا پاکروانتبریک تولد تینا پاکروان توسط شبنم مقدمی
تولد تینا پاکروانسمیرا حسن پور

جدیدترین عکس های اینستاگرام هنرمندان را در ادامه مشاهده می کنید

در سری عکس های جدید اینستاگرام بازیگران مشهور ایرانی تصاویری از شبنم مقدمی ، مهدیس توکلی ، پویا امینی ، شاهرخ استخری ، مونا فرجاد ، محسن کیایی ، لادن سلیمانی ، سمیرا حسن پور ، ترلان پروانه ، سوگل طهماسبی ، نیما شاهرخ شاهی ، حسام منظور ، مهتاب ثروتی و در ادامه با ما همراه شوید تا تصاویر زیبای اینستاگرام هنرمندان را مشاهده کنید.

مهدیس توکلیمهدیس توکلی و بازیگران از سرنوشت

پویا امینیپویا امینی و پدر مرحومش
شاهرخ استخریشاهرخ استخری
مونا فرجادمونا فرجاد
محسن کیاییمحسن کیایی
تولد تینا پاکروانتبریک تولد تینا پاکروان توسط مهتاب ثروتی

لادن سلیمانیلادن سلیمانی
ترلان پروانهترلان پروانه

تولد تینا پاکروانسوگل طهماسبی

تولد تینا پاکرواننیما شاهرخ شاهی

 

تولد تینا پاکروانحسام منظور در نجلا

گردآوری گروه چهره ها در پرشین وی

گردآوری:
اخبار مرتبط:
پیشنهادات وِیژه
فیلم پرشین وی