چهارشنبه, ۸ آذر , ۱۴۰۲
درخواست تبلیغات

اولین روز مدرسه هانا پاک نیت و پسر سپیده خداوردی تا اسفندیار هفت خان

اشتراک:
هانا پاک نیت چهره ها
از اولین روز مدرسه هانا پاک نیت و پسر سپیده خداوردی با بازیگر سریال بی گناه تا اشکان خطیبی در نقش اسفندیار در هفت خان را در اینستاگرام هنرمندان مشاهده کنید.

نوه زوج بازیگر مشهور کشورمان که در عرصه مدلینگ فعالیت دارد تصویری از اولین روز مدرسه رفتن اش را در صحفه شخصی اش منتشر کرده است. در ادامه عکس های از اینستاگرام با تصویری از تیپ هانا پاک نیت را در پرشین وی مشاهده کنید.

تیپ هانا پاک نیت

هانا پاک نیت، عروسک کوچولوی زیبای مهرداد پاک نیت (فرزند دوم محمود پاک نیت و همسرش مهوش صبرکن) و سیما ایلخانی پور است که در ۷ شهریور ۱۳۹۶ به دنیا آمده و پدرش به حرفه عکاسی می‌ پردازد اما در سریال «وارث» نیز به ایفای نقش پرداخته است.

پدربزرگ وی بازیگر شیرازی تباری است که در فیلم‌ ها و سریال‌ های زیادی نقش‌آفرینی و هنرنمایی او را دیده‌ اید و برایتان خاطره‌ ساز است. بازی او در فیلم ها و سریال های خاطره‌ انگیز بسیاری از جمله، یوسف پیامبر، شهرزاد، روی روزگاری، پدرسالار، پس از باران و هیچ گاه از یادها فراموش نمی‌شود. او شیفته هاناست و نوه‌ اش را خیلی دوست دارد.

مهوش صبر کن و  همسرش زوج هنری موفقی هستند که سال‌ ها در کنار یکدیگر با آرامش و بدون جنجال‌ های بازیگران امروزی به زندگی خود وفادار مانده‌ اند.

تیپ هانا پاک نیتتیپ هانا پاک نیت

جدیدترین استوری اینستاگرام هنرمندان را در ادامه مشاهده می کنید

در سری استوری های جدید اینستاگرام بازیگران مشهور ایرانی تصاویری از هانا پاک نیت ، ونوس کانلی ، معصومه کریمی ، حمید گودرزی ، امیر غفارمنش ، دانیال عبادی ، سپیده خداوردی ، آرام جعفری ، شهره لرستانی ، مریم مومن ، حسام منظور ، مژده لواسانی ، محسن کیایی و در ادامه با ما همراه شوید تا تصاویر زیبای استوری اینستاگرام هنرمندان را مشاهده کنید.

ونوس کانلیونوس کانلی
 معصومه کریمیمعصومه کریمی و دوستانش

حمید گودرزیحمید گودرزی

امیر غفارمنشامیر غفارمنش

دانیال عبادیدانیال عبادی

سپیده خداوردیپسر سپیده خداوردی

تیپ هانا پاک نیت

اولین روز مدرسه هانا پاک نیت و پسر سپیده خداوردی تا اسفندیار هفت خانآرام جعفری

شهره سلطانیشهره سلطانی و امین تارخ

مریم مومنمریم مومن

حسام منظورحسام منظور

مژده لواسانیمژده لواسانی
اولین روز مدرسه هانا پاک نیت و پسر سپیده خداوردی تا اسفندیار هفت خانمحسن کیایی در بی گناه

گردآوری گروه چهره ها در پرشین وی

گردآوری:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس