جمعه, ۱۰ آذر , ۱۴۰۲
درخواست تبلیغات

تیپ سارا احمدیان بازیگر آتش سرد تا برف بازی ستاره سادات قطبی

اشتراک:
سارا احمدیان چهره ها
از تیپ سارا احمدیان بازیگر سریال آتش سرد با نفیسه روشن تا برف بازی ستاره سادات قطبی با میترا رفیع بازیگر سریال گیلدخت و سروش محمد زاده و همسرش در کنار مهشید جوادی برای تماشای تئاتر شجاع ...

بازیگر سریال آتش سرد در اینستاگرامش تصویری از استایل شیک خود در عروسی را در صحفه شخصی اش منتشر کرده است. در ادامه عکس های از استوری های اینستاگرام بازیگران با تصویری از تیپ سارا احمدیان را در پرشین وی مشاهده کنید.

تیپ سارا احمدیان

سارا احمدیان متولد ۲۵ فروردین ۱۳۶۳ بازیگر ایرانی است و در مجموعه تلویزیونی” خانه مادری” به ایفای نقش پرداخته است. وی دارای لیسانس حسابداری است و فوق دیبلم بازیگری دارد. از زندگی شخصی وی اطلاعاتی منتشر نشده و مشخص نیست خانم بازیگر مجرد می باشد و یا متاهل ….

او اولین بار در سال ۸۹ در تله فیلم ستاره های دنباله دار حضور یافت. اولین فیلمی که در آن ایفای نقش کرد فیلم بندرعباس به کارگردانی شاهین باباپور در سال ۹۳ بود که در نقش اصلی ظاهر شد و در فیلم های یزدان ، پونه ، مستانه ، نازنین ، بندرعباس و عابر پیاده و هم چنین در سریال های دنیای گمشده ، چارسو ، خونه بی بی گندم ، خانه مادری و اکنون در آتش سرد بازی کرده است.

«آتش سرد» به نویسندگی محسن سرتیپی و نازنین فرخلو، کارگردانی رضا ابوفاضلی و تهیه‌ کنندگی علی مهام می باشد و سارا احمدیان بعد از تجربه چند کار تلویزیونی در سریال آتش سرد در نقش آذر در کنار بازیگران مشهور این مجموعه هنرنمایی کرده است.

تیپ سارا احمدیانتیپ سارا احمدیان

جدیدترین استوری اینستاگرام هنرمندان را در ادامه مشاهده می کنید

در سری استوری های جدید اینستاگرام بازیگران مشهور ایرانی تصاویری از مهشید جوادی ، میترا رفیع ، سارا احمدیان ، نفیسه روشن ، مریم کاویانی ، محیا دهقانی ، داریوش فرضیایی ، نازنین کیوانی ، لیلا برخورداری ، نجمه جودکی ، ستاره سادات قطبی و در ادامه با ما همراه شوید تا تصاویر زیبای استوری اینستاگرام هنرمندان را مشاهده کنید.

تیپ سارا احمدیان بازیگر آتش سرد تا برف بازی ستاره سادات قطبیمهشید جوادی

میترا رفیعمیترا رفیع

نفیسه روشننفیسه روشن

مریم کاویانیمریم کاویانی
  محیا دهقانیمحیا دهقانی
تیپ سارا احمدیانتیپ سارا احمدیان بازیگر اتش سرد

داریوش فرضیاییداریوش فرضیایی

نازنین کیوانینازنین کیوانی

لیلا برخورداریلیلا برخورداری

تیپ سارا احمدیان بازیگر آتش سرد تا برف بازی ستاره سادات قطبینجمه جودکی

ستاره سادات قطبیستاره سادات قطبی

گردآوری گروه چهره ها در پرشین وی

گردآوری:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس