دوشنبه, ۱۳ آذر , ۱۴۰۲
درخواست تبلیغات

زهرا عاملی و همسرش تا بازیگر سریال جیران با تولد پدرام شریفی مبارک

اشتراک:
زهرا عاملی چهره ها
از عاشقانه زهرا عاملی و همسرش تا سمیرا حسن پور بازیگر سریال جیران با تبریک های تولد پدرام شریفی را در اینستاگرام هنرمندان مشاهده کنید.

مجری و شاعر جوان کشورمان به تازگی دوباره ازدواج کرده و تصویری عاشقانه در کنار همسر خود در اینستاگرامش منتشر کرده است. در ادامه عکس های از استوری های اینستاگرام بازیگران با تصویری از زهرا عاملی و همسرش را در پرشین وی مشاهده کنید.

زهرا عاملی و همسرش

زهرا عاملی شاعر و مجری در آذر ماه سال ۱۳۶۷ در بیمارستان آرش تهرانپارس تهران به دنیا آمده است. وی در سال ۱۳۸۴ اولین اجرای خود را با نام یخ در بهشت انجام داد. اولین شعر حرفه ای خود را در ۱۶ سالگی گفته و اولین همکاری رسمی را با  احسان خواجه امیری در آلبوم حقیقت داره دلتنگی انجام داده است.

بعد از این برنامه برنامه های دیگری با نام ساعت به وقت جوانی، برنامه انار دانه، مثبت عشق و بوم سفید ، سجده بر آسمان و عقیق را اجرا کرد.

او در سال ۱۳۸۴ اولین اجرای خود را با نام یخ در بهشت انجام داد و بعد از این برنامه برنامه های دیگری با نام ساعت به وقت جوانی، برنامه انار دانه، مثبت عشق و بوم سفید ، سجده بر آسمان و عقیق را اجرا کرد.

زهرا عاملی و همسرشزهرا عاملی و همسرش

جدیدترین استوری اینستاگرام هنرمندان را در ادامه مشاهده می کنید

در سری استوری های جدید اینستاگرام بازیگران مشهور ایرانی تصاویری از محسن کیایی ، نیلوفر پارسا ، ونوس کانلی ، سمیرا حسن پور ، داریوش فرضیایی ، لاله صبوری ، احسان خواجه امیری ، حسام منظور ، معصومه کریمی ، روزبه حصاری ، سیدعلی صالحی ، لاله مرزبان و در ادامه با ما همراه شوید تا تصاویر زیبای استوری اینستاگرام هنرمندان را مشاهده کنید.

محسن کیاییمحسن کیایی و پدرام شریفی

نیلوفر پارسانیلوفر پارسا

ونوس کانلیونوس کانلی

سمیرا حسن پورسمیرا حسن پور
داریوش فرضیاییداریوش فرضیایی

لاله صبوری لاله صبوری

زهرا عاملی و همسرش

احسان خواجه امیریاحسان خواجه امیری
زهرا عاملی و همسرش تا بازیگر سریال جیران با تولد پدرام شریفی مبارکحسام منظور

معصومه کریمیمعصومه کریمی

روزبه حصاریتبریک تولد روزبه حصاری به پدرام شریفی

سیدعلی صالحیسیدعلی صالحی
لاله مرزبانتبریک تولد لاله مرزبان به پدرام شریفی بازیگر جوان

گردآوری گروه چهره ها در پرشین وی

گردآوری:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس