زندگی محمدامین شعرباف ، آرش در سریال نوبت لیلی ؛از شروع تا شهرت با قورباغه

اشتراک:
زندگی محمدامین شعرباف ، آرش در سریال نوبت لیلی ؛از شروع تا شهرت با قورباغه چهره ها
محمدامین شعرباف بازیگر جوان و جذاب کشورمان در سریال نوبت لیلی به کارگردانی روح الله حجازی در نقش آرش در کنار پردیس احمدیه حضور دارد.

بازیگر جوان و خوش آتیه که بازی درخشان وی در سریال قورباغه هومن سیدی دیده شد در دومین تجربه خود در شبکه نمایش خانگی در سریال نوبت لیلی در نقش آرش حضور دارد. در ادامه جزئیات بیشتر درباره زندگی محمدامین شعرباف را در پرشین وی مشاهده کنید.

زندگی محمدامین شعرباف

محمد امین شعرباف بازیگر ایرانی سینما و تلویزیون، سابقه بازی در سریال هایی همچون قورباغه به کارگردانی هومن سیدی و نوبت لیلی به کارگردانی روح الله حجازی نقش آفرینی کرده است. وی ازدواج نکرده و مجرد می باشد و تاکنون چیزی از زندگی شخصی اش منتشر نشده است.

زندگی محمدامین شعربافمحمدامین شعرباف

شروع فعالیت هنری

محمد امین شعرباف بازیگر ایرانی سینما و تلویزیون، در سریال قورباغه به کارگردانی هومن سیدی، نقش آفرینی کرده است. نوبت لیلی دومین فعالیت شعرباف در حوزه بازیگری است. آقای بازیگر در سریال قورباغه نقش سروش را بازی کرده است.

قورباغه مجموعهٔ نمایشی به نویسندگی، تدوین و کارگردانی هومن سیدی و تهیه‌کنندگی علی اسدزاده، محصول سال ۹۹–۱۳۹۸ می باشد.

داستان سریال قورباغه : «من همیشه یه صندلی واسم کم بوده، کتم واسم تنگ بوده، کفشام برام کوچیک بوده، ساعتم خواب می‌مونده و من ازش جلوتر حرکت می‌کردم، دنیا برای من جای کوچیکیه، احساس می‌کنم همه جا بستس و نمی‌تونم نفس بکشم، انگار همهٔ این لحظه‌ها رو قبلاً دیدم، درختا، صدای آبشار، قورباغه‌ها، اونا رو زمانی می‌بینم که در حال مردنم.»

زندگی محمدامین شعربافمحمدامین شعرباف و هومن سیدی

نگاهی به بازی امین شعرباف به بهانه حضور در سریال «قورباغه»

پخش سریال «قورباغه» این روزها در نمایش خانگی ادامه دارد و با گذشت ١١ قسمت از آن ، نیم بیشتری از این سریال به پایان رسیده اما اگر بخواهیم به یکی از مهمترین نقاط قوت این مجموعه از ابتدای پخش تا امروز فارغ از کیفیت خود سریال ، نگاهی داشته باشیم قطعا حضور چهره های جدید بازیگری در «قورباغه» بوده است

هومن سیدی به عنوان لیدر گروه در تمامی کارهایش نشان داده که نه تنها می‌تواند چهره ی جدیدی از بازیگران مطرح را به مخاطب نشان دهد بلکه به خوبی بلد است تا بازیگر آینده دار و روشن به سینمای ایران معرفی کند.

زندگی محمدامین شعربافسریال قورباغه

در قورباغه نیز حضور این بازیگران نوظهور امتیاز مثبتی است که جدا از تمام نقدهایی که به قورباغه بوده و هست ، نه تنها همچون بسیاری از فیلم‌ها و سریال‌های ایرانی باعث ضربه به #قورباغه نشده بلکه حتا نقطه ی قوت مهمی برای این مجموعه شده است.

اگر بخواهیم نگاهی کلی به تمامی بازیگرانی که در این سریال توسط هومن سیدی به مخاطبین معرفی شده اند و هریک نیز به نحوی استعداد خود را در معرض نمایش گذاشتند داشته باشیم ، شاخص ترین آنها محمدامین شعرباف با نقش سروش خواهد بود

شعرباف با حضور و نقش آفرینی اش در «قورباغه» من نشان داد تمامی هدایت های هومن سیدی را بسیار فراتر از انتظار جلوی دوربین بُرده است. از نحوه دیالوگ گویی تا تمامی حالت های حسی مختلف که یک بازیگر در بالاترین سطح ممکن می‌تواند داشته باشد را او تمام و کمال اجرا کرده است تا سروش را به یکی از شاخص ترین نقش های «قورباغه» و حتا شبکه نمایش خانگی تبدیل کند.

زندگی محمدامین شعرباففرشته حسینی و محمدامین شعرباف

زندگی محمدامین شعرباف بازیگر نقش سروش در قورباغه

امین شعرباف با نقش آفرینی در «قورباغه» ثابت کرد که در آینده ای نزدیک ، می‌توانیم شاهد نقش آفرینی های استعدادی کم نظیر برای آینده سینمای ایران که پتانسیل بازی در نقش های مهمی را خواهد داشت ، باشیم

در اپیزودی ویژه با سروش(با بازیِ محمدامین شعرباف) و آباد(با بازیِ نیما مظاهری) آشنا می‌شویم. باز هم جوان‌هایی که چیزی برای از دست دادن ندارند و زندگی‌شان در مسیری قرار می‌گیرد که انتظارش را ندارد.

بیننده هیچ پس زمینه‌ی ذهنی از شعرباف و مظاهری ندارد؛ در نتیجه به راحتی سروش را در نقش مردی که از راه سگ‌کشی روزگار می‌گذراند و بعد از آنکه مسئولیت آباد را به عهده می‌گیرد، به کار خلاف روی می‌آورد، می‌پذیرد.

زندگی محمدامین شعربافنمایی از سریال قورباغه

شهوتِ سروش برای رسیدن به امکانات اولیه زندگی که تمام عمر از او دریغ شده، در کنار شکنندگیِ آباد به دلیل بیماری‌اش از آنها زوجی ناجور می‌سازد که به جایِ خنده‌دار بودن خطرناکند. آنها دست به هر کاری می‌ زنند تا خودشان را از زیر زیر صفر به صفر برسانند.

شعرباف در «قورباغه» پابه پای بازیگران مطرح این سریال پیش رفت ، در سکانس هایی بازی آنها را نیز تحت تاثیر قرار داد و خودش را به یکی از مهره های مهم و دنبال کننده برای مخاطب بدل کرد.

زندگی محمدامین شعربافتولد محمدامین شعرباف

سروش در سریال قورباغه

به حدی که در قسمت یازدهم که روز گذشته پخش شد و با پایان نقش او در این سریال همراه بود ، مخاطبینش با کامنت های مثبت در صفحه خودش و صفحات سینمایی ، او را مورد تمجید قرار دادند.

محمدامین شعرباف قدی بلند، اندامی ورزیده، چشمانی نافذ و صدایی مردانه و پخته‌ای دارد اما از تمامی این ویژگی‌ها برای جان دادن به شخصتی بهره بُرده که تمام عمر زیر فشار بوده، در جایگاهی پایین‌تر از اطرافیانش قرار گرفته و خیرخواهی‌ اش با بی‌ رحمی جواب داده شده. مجموعه عواملی که باعث شده سروش همراه ترسیده، عصبانی، مضطرب باشد.

سریالگریم آرش نوبت لیلی

چشمانش را از نگاه کنجکاو اطرافیان بدزدد و تردیدش را پشت خشونت کلامی و رفتار تهاجمی‌اش پنهان کند. اما شعرباف هم مثلِ پور فرج ثابت کرده اعتمادِ سیدی به بازیگران جوان و بااستعداد می‌تواند نتایجی درخشان در پی داشته باشد.

بازیگرعکس های محمدامین شعرباف

آرش در سریال نوبت لیلی

سریال نوبت لیلی به کارگردان وتهیه کنندگی روح الله حجازی نخستین تجربه وی در حوزه ساخت مجموعه نمایش خانگی است. او پیش از این فیلم‌های «درمیان ابرها»، «زندگی خصوصی آقا و خانم میم»، «زندگی مشترک آقای محمودی و بانو»، «مرگ ماهی»، «اتاق تاریک» و «روشن» را روی پرده نقره‌ای سینما برده است.

در ادامه زندگی محمدامین شعرباف بازیگر جوان که با سریال فورباغه به عرصه بازیگری معرفی شد در نوبت لیلی نقش آرش را بر عهده دارد.

سریالبازیگران سریال نوبت لیلی

در خلاصه داستان نوبت لیلی آمده است: «لیلی که اتفاقات شوم زمان کودکی‌اش را ناشی از نفرینی کهن می‌ داند، از طریق کتابی مرموز در می‌یابد که او و خانواده‌ اش تاکنون در زمان و مکان‌ های موازی بسیاری زیسته‌ اند و اکنون «نوبت لیلی» است تا با رمزگشایی از کتاب و یافتن تابلوی ارزشمند نیاکانش دست به انتخابی بزند که به تمام این زندگی‌ های زیسته معنا بدهد.»

برخی منابع غیر رسمی نیز می‌ گویند که داستان نوبت لیلی در سه برهه تاریخی روایت می‌ شود.

سریالمحمدامین شعرباف در نوبت لیلی

بازی در نقش لیلیِ قصه‌ای که روح‌الله حجازی، سروش چیت‌ساز و مهدی شیرزاد آن را نوشته‌اند، برعهده پردیس احمدیه است و مریلا زارعی، حمید فرخ‌نژاد، گوهر خیراندیش، مهران غفوریان، مسعود کرامتی، نادر فلاح و امین شعرباف از جمله دیگر بازیگران «نوبت لیلی» هستند.

سینما نوین , فیلم نیوز , فرادید , صبا , خبر آنلاین

گردآوری:
اخبار مرتبط:
پیشنهادات وِیژه
فیلم پرشین وی